מפרט מחשב *שקט* לעבודה (גלישה/פוטושופ/עריכת סרטים) ב- 3,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב *שקט* לעבודה (גלישה/פוטושופ/עריכת סרטים) ב- 3,000 ש"ח

oren

Recommended Posts

יופי, אז סגרנו :yelclap:

אבצע את ההזמנה, ככל הנראה, בתחילת שבוע הבא, כשאחזור מן החופשה, בתקווה שעד אז לא יחולו שינויים (ידוע שבעולם המחשבים בכל שבוע צץ משהו חדש/יורדים המחירים עוד).

בינתיים, אשמח לדעת מהי היציאה אותה הקפתי בעיגול אדום, אשר קיימת בלוח, האם מדובר ב- eSATA ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז סגרנו :yelclap:

אבצע את ההזמנה, ככל הנראה, בתחילת שבוע הבא, כשאחזור מן החופשה, בתקווה שעד אז לא יחולו שינויים (ידוע שבעולם המחשבים בכל שבוע צץ משהו חדש/יורדים המחירים עוד).

בינתיים, אשמח לדעת מהי היציאה אותה הקפתי בעיגול אדום, אשר קיימת בלוח, האם מדובר ב- eSATA ?

hdmi :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מכיוון שהצרכים שלי זהים בדיוק לאלו של פותח הדיון, ואני מתכוון להצמד ככל הניתן להמלצה הראשונה שניתנה, אני מצרף פה מפרט שקיבלתי בחנות הקרובה אלי - מקווה שאני לא עושה משהו המנוגד לחוקי הפורום :)

מכיוון שיש ברשותי כרגע מחשב עם מארז לא רע (מארז Compucase Midi Tower CI-6A19 ) אני מתכוון להשתמש בו וגם בצורבים אשר מותקנים עליו...

המפרט:

Athlon 64 5200+ (Socket AM2) X2 DualCore, Life Time Warranty

‏ GIGABYTE - MA78GM-S2H AM2+, 780G, 1066 HDMI

DDR II 800Mhz - 2x2GB DHX TwinX CL4

- 500GB 7200RPM, 16MB, SATA II

Cooling - Fan 12L 120mm Exhaust

Freezer 64 Pro (754, 939, AM2)

ספקי כוח‏ - TR2 Power W0070 430W Silent (24pin)

הרכבת מחשב חדש עד 3000 שקל

סה"כ עלות - 2,121 ש"ח (הורדתי את העלות לכל פריט מכיוון שזה יצר בלאגן שלם...)

ניסיתי להצמד להמלצה מלמעלה אבל נראה לי שהדביקו לי כמה שינויים בהתאם למה שזמין בחנות...

שאלות:

1. האם המפרט הנ"ל יתן את אותם ביצועים כמו המפרט הראשון בדיון הזה?

2. הזכרונות נראים לי מאד יקרים (585 ש"ח) - כמה אמורים לעלות 4GB?

3. מכיוון שהשקט מאד חשוב לי חשבתי להחליף את הספק כח הקיים ואו להחליף את המאוור או להוסיף מאוורר נוסף - האם הספק כח מומלץ והאם מאוורר נוסף יוריד מהרעש או יגרום ליותר רעש?

כמו שאמרתי... הקו המנחה אותי הוא מחשב שקט ככל האפשר

תודה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט ממש לא משהו וממש לא שקט, במיוחד אם אתה לוקח בחשבון את המארז שנחות משמעותית מה-P150 מבחינת שקט: http://tinyurl.com/2f87k7.

מכיוון שהתשובה פה אינה כן/לא/שחור/לבן, אנא פתח ת'רד נפרד - עם שימושים/העדפות בפוסט הראשון לפי חוקי הפורום - בדגש על OC, שקט ונתוני גיימינג. להסברים ודוגמאות גש לקרוא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

תוכל לתת שם לינק לדיון הזה ולצטט לשם את המפרט המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...