הממ... לא בטוח שזה המקום: כרטיס מסך + הרדדיסק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממ... לא בטוח שזה המקום: כרטיס מסך + הרדדיסק

realmagic

Recommended Posts

אהלן,

כאילו לא הספיק שכבר קניתי שני מחשבים בחודש האחרון (שוב תודה לכולם), עכשיו אני במסע הבלתי נגמר לחלקי מחשב.

המחשב שאליו מגיעים החלקים זה פנטיום 3 עתיק (666mhz) עם סביר והכל.

בעקרון אני רוצה להחליף שם את הוודו 3 (די לצחוק!) והרדיסק שמת ל40-60 ג'יגה.

בעקרון, צריך לצאת פחות מ900 שקל ורצוי שיתאים למחשב הענתיקה..

רעיונות?

תודה על העזרה,

זהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ ..... בערך 500 שקל לכונן קשיח 40 גיגה של WD , 8 מגה באפר .

כרטיס מסך ... יש לך את ה8500 LE שאמור לעלות בסביבות ה430 - 440 שקל .

אתה יכול גם למצא MX 440 למיניהם בסביבות ה350 - 400 שקל .

זה יפיח קצת רוח חיים במכונת השטן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Generally your question should be split in two and placed in the graphics and display forum and the storage forum, for future reference.

In any case you can take the WD 40 gb 8mb buffer HDD for around 460 nis and with the money you have left you can try and find a 8500LE you can also add an extra 50 nis or so and buy an FX5200 for around 500 nis.

-

The speed of the HDD (measured in RPM) has to do with compatibility to the motherboard, the worse case scenario is that his board only allows up to ATA 66 while the drive can work with ATA 100 which still won't prevent connecting it, any board with ATA connections fits any ATA HDD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שההארד דיסק עם ה-7200 סל"ד, שלורד יאבל הציע, יתאים לך ללוח אם....

להתאים הוא יתאים , אבל הלוח לא ינצל את ה8 מגה עד הסוף , אבל עדיין יותר משתלם לקנות דווקא את ה40 הגיגה הזה , בגלל 3 שנות אחריות . ההבדל בין 40 גיגה 8 מגה באפר ו40 גיגה רגיל הוא מגוחך מבחינה כספית , אז ההיבט מהצד של האחריות הוא החשוב ביותר במקרה הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך - ATi Radeon 9000 Pro 64MB (מחיר: 566 ש"ח)

הארד דיסק - WD 40GB 5400RPM (מחיר: 368 ש"ח)

אני לא חושב שההארד דיסק עם ה-7200 סל"ד, שלורד יאבל הציע, יתאים לך ללוח אם....

מהירות סיבוב הפלטות אינה אמורה להתאים לתנאי סביבה כלשהו, כך שגם אשר הפלטות שלו מסתובבות ב7200RPM יעבוד בלוח אם אשר מאפשר 5400RPM. הממשק ATAPI EIDE הוא ממשק הסטנדרטי לכוננים אופטיים בימינו וכמעט ואין שום סיבה שיהיו בעיות בחיבורו של הWD400JB וכוננים חביבים אחרים. על אחת פי כמה וכמה אשר בבסיסו עובד ב7200RPM. או במילים אחרות, אם הHDD לא יתאים, זה לא יהיה משום שהפלטות שלו מסתובבות במהירות של 7200RPM.

הR9100 עולה 420ש"ח ומציג ביצועים הרבה יותר טובים. אין כל משתלם בR9000P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...