תחרות קיץ סקאי פי סי - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות קיץ סקאי פי סי

cniv

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי לאיזו מהירות אתה יכול להמהיר את המעבד שלך.. ואם אתה יכול להשיג כרטיס מסך אחר.. (שים לב ששלך כבר מומהר אז עוד הרבה מיץ לא תוכל לסחוט ממנו)..

לדעתי מי שלא ממהיר את המעבד שלו ללפחות 65% יותר מהמהירות הרגילה שלו אין טעם להירשם בכלל (אלה אם כן יש לו איזה כרטיס מסך שיכול להאיץ את עצמו ב80%).. בכל מקרה אני מתכנן להביא את הE4400 שלי שבינתיים עומד על 3000 עם קרור סטוק ויכול להריץ 3d mark פעם על 3330 כל עוד לא חם מידי בחדר.. ואני מתכנן לקנות קרור רציני ולהביא אותו לאזור ה3600 (80% שיפור) ורק נשאר לארגן כרטיס מסך איכותי לOC.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

subX השאלה האמיתית היא האם המעבד יכל לעבוד ככה.. האם היה יציב? האם יכל להריץ בנצ'ים במתח כזה..

אבל עדיין, תוצאות מטורפות..עכשיו אם אני לא מגיע לאזור ה3700 אין לי מה לנסות בכלל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיוגנס

על מה אתה מדבר? אתה יודע שלסוקט 775 יש גם פנטיומים ול AM2 יש אטלונים אז די לקשקש! מעבד 3600 שיש לו פוטנציאל אובר גבוה יכול לקחת את התחרות בהליכה! תוסיף כרטיס מסך לא מהשורה הראשונה שיש לו פוטנציאל אובר גבוה וסיימת את הבלאגן.

נגיד שהציון שלך בסטוק יהיה אולי 1500 נקודות אבל באובר אתה יכול להגיע ליותר מ3000 זאת סתם דוגמא כמו הדוגמא מקודם עם ה 10 וה 100 רק יש כאן אנשים שנתפסים לקטנות יותר מידי.

בקיצור תפסיק לבלבל שצריך הון תועפות כי זה באמת מעצבן כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...