למה אין לי אפשרות לסגור את הWINDOWS MASSENGER? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אין לי אפשרות לסגור את הWINDOWS MASSENGER?

1

Recommended Posts

יש לי WINXP SP1, והמסנג'ר המובנה לא רוצה להיסגר, הוא אומר לי שכמה תוכנות אחרות צריכות להיות כבויות וכולם

כבויות. אבל גיליתי שלאחר שאני סוגר במנהל המשימות את CCAPP.EXE שזה משהו של SYMANTEC כנראה של האנטי וירוס 2003 כי זה

הדבר היחיד שהתקנתי אצלהם, רק אז המסנג'ר נסגר... האם אני יכול לבטל אותו בMSCONFIG או שזה ייפגע לי באנטי וירוס?

עוד משהו! יש לי בעיה מוזרה, לפעמים פתאום שומעים רק ברמקולים השמאליים שלי! הכל מחובר נכון! בהגדרות קול זה נמצא באמצע,

לאחר הפעלה מחדש זה מסתדר, אבל לפעמים זה עדיין משמיע רק ברמקול השמאלי! את המפרט של המחשב תוכלו לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש לפעמים את אותה הבעייה עם הקול. נראה לי שזה פשוט כבל לא תקין. אם אני משחק איתו קצת אז הכל מסתדר.

דרך אגב, כדי להסיר את העלוקה הזאת שנקראת Messenger, תכנס ל-Run ותכתוב:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %WinDir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove.

(יוסיף לך רק , תאמין לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, הבעייה היא שנורטון משתמש במסנג'ר.

תיכנס בחלון הראשי של הנורטון אנטי-וירוס ל-Options.

שם בצד שמאל, בקטגוריה , תיכנס לתוך החלון של Instant Meseenger.

תוריד את ה-V מ-MSN Instant Messenger וכך הנורטון לא ישתמש בו יותר.

בנוסף, אם אתה לא משתמש במסנג'ר בכלל, תשתמש בפקודה שרשמו מעליי בשביל למחוק את המסנג'ר לגמרי מהמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, הבעייה היא שנורטון משתמש במסנג'ר.

תיכנס בחלון הראשי של הנורטון אנטי-וירוס ל-Options.

שם בצד שמאל, בקטגוריה , תיכנס לתוך החלון של Instant Meseenger.

תוריד את ה-V מ-MSN Instant Messenger וכך הנורטון לא ישתמש בו יותר.

בנוסף, אם אתה לא משתמש במסנג'ר בכלל, תשתמש בפקודה שרשמו מעליי בשביל למחוק את המסנג'ר לגמרי מהמחשב.

וואלה תודה אחי! ביטלתי ועכשיו אפשר לסגור אותו בקלות! אני משתמש במסנג'ר ולכן אני מעדיף לא למחוק אותו זאת הייתה הבעיה.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תוספת - אם אי פעם אתה בכל אופן מתכוון להסיר את המסנג'ר - אל תתאמץ עם הרגיסטרי - SP1 הוסיף את האופציה להסיר אותו בadd remove programs -> components

וגם ישנה תוכנה מצויינת בשם XPAntSpy שיש בה אופציה להסיר את המסנג'ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-Add/Remove Programs.. זה לא ממש עוזר.

ה-SP1 מוסיף את המסנג'ר לשם, אבל אם אתה מנסה להסיר אותו דרך שם, הוא פשוט ימחוק לך את הקיצור דרך לתוכנה מה-Start. חוץ מזה הוא לא יסיר כלום. ניסיון של מייקרוסופט לעבוד עלינו. התיקייה שלו עדיין במקום, והוא עדיין עולה עם תוכנות שונות שמעלות אותו.. רק הקיצור דרך נעלם, שנחשוב שהתוכנה נמחקה.

הדרך היחידה להסיר את המסנג'ר לגמרי היא דרך הפקודה הזאת.

התוכנות טוויקים ל- גם יכולות לעזור להסיר את המסנג'ר.

אבל המשתמש כבר אמר שהוא לא רוצה להסיר את המסנג'ר לגמרי, אז זה לא ממש משנה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש עזור לך.

לפי דעתי ותקנו אותי עם אני טועה.

למי שיש NIS שיפעיל את ה Alert tracker ..

אני גיליתי להפתעתי שה massenger נכנס כל הזמן לאינטרנט.

קראתי איפה שהוא שהדרך הפשוטה ביותר היא פשוט להפסיק את הפרוסס הזה ואז לשנות את שם הספריה או למחוק אותה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש עזור לך.

לפי דעתי ותקנו אותי עם אני טועה.

eek7.gif

כנראה שאתה טועה, כי עובדה שלשני אנשים פה זה עזר.. (לא כולל את עצמי, ואלו שעשו את זה וזה עזר להם ולא כתבו כאן.)

אני גיליתי להפתעתי שה massenger נכנס כל הזמן לאינטרנט.

מן הסתם.. זאת תוכנת הודעות מיידיות שתפקידה להעביר מסרים באינטרנט, אז הגיוני שהוא ינסה להתחבר ולגשת לאינטרנט כשהוא עובד.

קראתי איפה שהוא שהדרך הפשוטה ביותר היא פשוט להפסיק את הפרוסס הזה ואז לשנות את שם הספריה או למחוק אותה ....

שוב אני אגיד: פותח הת'רד אמר שהוא משתמש במסנג'ר, לכן הוא לא רוצה למחוק את התוכנה. הוא רק רוצה אפשרות לסגור אותה מתי שהוא רוצה, והנורטון היה מה שהפריע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...