כיצד אני מחזיר את האפשרות שלפני הורדת קובץ הוא יציג בקשה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אני מחזיר את האפשרות שלפני הורדת קובץ הוא יציג בקשה

1

Recommended Posts

יש לי IE 6 SP1. אתמול כשבאתי להוריד קובץ אז לחצתי בטעות שלא יראה שוב בקשה.

אז עכשיו הוא אוטמטי מוריד את הקבצים בלי לשאול לTemporary Files.

כיצד אני מחזיר את האפשרות שהוא יציג לי אם אני רוצה לשמור או לפתוח את הקובץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תאמין איפה הם תקעו את זה.

תפתח Explorer (הסייר קבצים הרגיל), תלחץ על Tools, אח"כ על Folder Options, תלחץ על הלשונית של File Types ואז תקבל את הרשימה של כל סוגי הקבצים שבמחשב. תבחר את הסיומת שאתה רוצה שישאל אותך לפני ההורדה, ותלחץ על הכפתור Advanced.

בחלון החדש שיפתח לך, אתה מסמל את האופציה של Confirm open after download.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני מוריד המון סוגי קבצים דרך האקפלורר!!!!

לא הגיוני שבגלל שלחצי לו V באפשרות שבעצם פותחת חלון אפשרויות שלוחצים על קובץ להורדה, אז עכשיו אני צריך ללכת סוג סוג של קובץ ולהגדיר ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, זו הדרך היחידה שאני מכיר (ותאמין לי, חיפשתי הרבה), אבל זה לא כל כך מסובך כמו שזה נראה.

זה שלחצת פעם אחת, זה תקף רק לגבי אותו סוג קובץ שרצית להוריד. אם זה היה קובץ Zip אז אתה צריך לשנות רק את ההגדרות של קבצי Zip. כל שאר סוגי הקבצים לא השתנו (אלא אם גם להם ביטלת את הסימון).

אם מישהו אחר מכיר דרך יותר טובה, אני אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, זו הדרך היחידה שאני מכיר (ותאמין לי, חיפשתי הרבה), אבל זה לא כל כך מסובך כמו שזה נראה.

זה שלחצת פעם אחת, זה תקף רק לגבי אותו סוג קובץ שרצית להוריד. אם זה היה קובץ Zip אז אתה צריך לשנות רק את ההגדרות של קבצי Zip. כל שאר סוגי הקבצים לא השתנו (אלא אם גם להם ביטלת את הסימון).

אם מישהו אחר מכיר דרך יותר טובה, אני אשמח לדעת.

וואלה תודה אחי, זה באמת עבד, כי בהתחלה חשבתי שזה ביטל בכלל את האפשרות הזאת לפתוח חלון ולשאול מה לעשות עם הקובץ שאני רוצה להוריד ואז הבנתי שמה שביטלתי בטעות זה היה ספציפי לסוג קובץ מסויים אז עשיתי מה שאמרת ועכשיו זה עובד!

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...