צריך מספר עצות לקירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מספר עצות לקירור

goldenhand

Recommended Posts

י1. ש לי 3700+, שעובד בקיץ ב 40 מעלות במנוחה ומגיע ל 52 במאמץ, אני מעוניין במאוור שיהיה שקט שיוריד את הטמפ ב5 מעלות לפחות

2. יש לי לוח אם ga-k8n-sli עם nvidia4 במגיע ל 62 מעלות ב במאמץ. האם יש דרך לפרק את צלעות הקירור של הלוח אם, למרוח משחה תרמית ואז להחזיר אותם?ואם כן איך עושים זאת? האם יש דרכים אחרות לקרר את ה chipset ביעילות?.

3.קניתי כרטיס מסך של לאחרונה 86000GT של מגיעה דווקא עם די טוב, הבעיה ש הסירקולציה אצלי במחשב לא משהו את זה אני יודע, בקיץ ללא מזגן הוא עומד על 55 מעלות ובמאמץ הוא מגיע אפילו ל 75 .

השאלה אם יש תועלת לכרטיס חדש יחסית(כלומר קניתי אותו רק לפני כ חודשיים) לפרק את הצלעות ונמאוור הנתונים ולמרוח משחה תרמית או שעלי לעשות מאמצים לשפר סירקולציה במארז.

במארז יש לי שני מאווריי 80ממ שמכניסים אוויר אחד מהצד ואחד מלפנים ומאוורר של 120ממ מאחור שמוציא, המארז שלי הוא ג'נרי ולא משהו מיוחד לצערי.

אשמח לרעיונות חם למחשב שלי במאמץ, עיזרו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכרטיס מסך..אם אתה לא רוצה לעשות OC אז זה לא צריך לשנות. כמובן בתנאי שהוא לא עובר את ה75.

בכל מקרה אתה יכול לסדר כבלים לנקות אבק וכו', ע"י שיפור הסירקולציה במארז אתה יכול להוריד כמה מעלות לרכיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...