מחפש מצלמה + כרטיסי זכרון + סוללות אם צריך לטיול קצר בהודו 1K+/- - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה + כרטיסי זכרון + סוללות אם צריך לטיול קצר בהודו 1K+/-

reggaewithdoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

עברתי קצת על העמודים האחרונים, ולמרות שאני יודע שמפרט טכני פשוט ושם של חברה לא אמורים בהכרח לומר שהמוצר טוב אני מתפלא שרוב ההמלצות פה הם על הדגמים של פוג'י F40,F100 ופנאסוניק TZ5 לטווח מחירים קצת גבוה משלי או בעלי זום אופטי קטן יחסית.

סתם לדוגמא, פוג'י S1000FD נראת מצויינת על הנייר עם זום אופטי ענק ומחיר נמוך, לעומת זאת בכל הדגמים לעיל לא מתקרבים לזום האופטי שלה ועדיין הם מומלצות והיא לא...

אני כמובן לא מבין בנושא בכלל, ולא הייתה לי מצלמה דיגיטלית מעולם.

כמו שכתבתי אני מחפש מצלמה לטיול בהודו ובתקווה גם לאחר כך, שלא אפחד עליה יותר מדי מגנבות.

הדרישות שלי הן שיהיה זום אופטי טוב,שרידות, ואם אפשר תמיכה בכרטיסי של לפחות 4GB.

אני מקווה שמה שכתבתי באמצע לא יחרפן פה אנשים יותר מדי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות למחשבה:

- כשמטיילים, קומפקטיות היא בד"כ פרמטר חשוב יותר מאשר זום ארוך. מאוד נוח להחזיק מצלמה בכיס במקום בתרמיל או בנרתיק ייעודי. מעבר לכך, מצלמות כיס נראות פחות מאיימות והן פחות מפתות גנבים.

- לכל שלוש הקומפקטיות, ובמיוחד ל-F40 ול-F100, יש איכות תמונה טובה יותר מאשר ל-S1000.

- ל-F100 ול-TZ5 יש עדשה רחבה 28 מ"מ שלא קיימת ב-S1000. ל-F40 אמנם אין עדשה כזו, אבל היא כאמור איכותית, קלה, ולא פחות חשוב - זולה ביחס לתמורה שהיא נותנת.

- לפי כל הביקורות ה-S1000 היא איטית מאוד לשימוש. ל-F40/F100/TZ5 אין בעיה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מניח שבגלל חוזר ביכולת זום נוריד כרגע את הF40 מהרשימה(זה הדבר שהיה חסר לי במיוחד בטיול בדרום אמריקה).

יש חנויות אמינות מומלצות?

אני רואה שבמצלמות יש אפשרות לשימוש במספר סוגי כרטיסי , מה עדיף?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מניח שבגלל חוזר ביכולת זום נוריד כרגע את הF40 מהרשימה(זה הדבר שהיה חסר לי במיוחד בטיול בדרום אמריקה).

מה היה חסר לך - זום ארוך או זום רחב?

יש חנויות אמינות מומלצות?

מבין היבואנים האפורים יש הרבה ביקורות טובות על cameramia.co.il, אבל לא יצא לי עדיין לקנות מהם. מ-camera.co.il ומ-camera4less.co.il יצא לי לקנות, אבל לא נזקקתי לשירות תיקונים (לשמחתי), כך שאין לי אפשרות לחוות דיעה של ממש עליהם. בשלב המכירה הם היו בסדר גמור.

קנייה מיבוא רשמית תהיה בעייתית עם התקציב שלך, אבל היא תמיד מומלצת יותר מקנייה דרך יבוא אפור.

אני רואה שבמצלמות יש אפשרות לשימוש במספר סוגי כרטיסי , מה עדיף?

SD עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, קח בחשבון שאף אחת מהמצלמות האלה לא תהפוך נקודה לאובייקט שממלא את הפריים. גם לא ה-S1000. בשביל זה תצטרך ציוד הרבה יותר כבד, או לחלופין להתקרב לנושא (שזה כמובן לא דבר מעשי כשמדובר בצילום של ציפור במעוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בור בנושא צילום, אבל לא עד כדי כך.... ;)

אבל עדיין למשל הזום של הF100 הוא רק X5....

זה הדבר היחיד שנותן לי כרגע העדפה לTZ5.

בכל מקרה אני אלך ואנסה להתנסות עם שתיהן קצת בחנויות....ואז כנראה אחזור להציק..

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב, בגלל שחברים שלנו אמרו דיווחו לנו על כך שהם לא היו מסוגלים לראות את מסך הLCD בזמן הטיול ולכן לא הצליחו תמיד לצלם, החלטנו שעדיפה לנו עם עינית.

המליצו לנו על הCANON A720 בתור בעלת כל התכונות הדרושות, אולי לא מדהימה אבל לאנשים כמונו אמורה להיות מספקת.

יש למישהו פה המלצה אחרת?

האם כדאי לקנות כזאת מחודשת עם אחריות ל4 שנים כהיא עולה 200 ש"ח פחות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...