דרייבר ל-4870 ATI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר ל-4870 ATI

Animor

Recommended Posts

שלום,

בשעה טובה אני אמור לקבל היום את ה-ATI HD4870

1. האם עליי להסיר את הדרייבר של הנוכחי (+תוכנת driver clean) לפני שאני מוציא פיזית את הכרטיס הישן? או קודם להחליף פיזית כרטיסים ורק אחר כך להחליף דרייברים?

2. האם כדאי להשתמש בגרסה 8.7 של ATI? קראתי כאן על המון באגים ובעיות במשחקים. האם כדאי להשתמש ב-8.6 עד ש-8.7 תתייצב?

3. האם קיימים עדכוני chipset לכרטיס שאני אמור לבצע?

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

בשעה טובה אני אמור לקבל היום את ה-ATI HD4870

1. האם עליי להסיר את הדרייבר של הנוכחי (+תוכנת driver clean) לפני שאני מוציא פיזית את הכרטיס הישן? או קודם להחליף פיזית כרטיסים ורק אחר כך להחליף דרייברים? כן מאד רצוי..

2. האם כדאי להשתמש בגרסה 8.7 של ATI? קראתי כאן על המון באגים ובעיות במשחקים. האם כדאי להשתמש ב-8.6 עד ש-8.7 תתייצב?

לא יודע מה לא יציב ב 8.7.. אני עובד איתה כבר שבועיים והכל עובד מעולה..

3. האם קיימים עדכוני chipset לכרטיס שאני אמור לבצע?

אתה בתור משתמש לא אמור לבצע שום שינוי או עדכון כזה.. ואין שום סיבה שתעשה..

תודה מראש לעונים!

אחלה קניה , תהנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה!

רק הבהרה לגבי סעיף 1, אם אפשר:

האם להסיר דרייבר לפני שאני מוציא פיזית את הכרטיס הישן (NVIDIA), או להסיר דרייבר אחרי שאני מחליף את הכרטיסים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה!

רק הבהרה לגבי סעיף 1, אם אפשר:

האם להסיר דרייבר לפני שאני מוציא פיזית את הכרטיס הישן (NVIDIA), או להסיר דרייבר אחרי שאני מחליף את הכרטיסים?

תודה.

קודם מסירים את הדברים הרוחניים (הדרייברים של הכרטיס הישן), אחרי זה את הדברים הפיזיים (הכרטיס עצמו)...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. אני אצטרך עכשיו עזרה נוספת...

קיבלתי את הכרטיס ואני רואה שיש לו 2 חיבורי 6 פינים לספק. יחד עם הכרטיס קיבלתי מתאם שממיר מחיבור של 6 פינים ל-2 חיבורים רחבים של 3 פינים כל אחד.

מה אני אמור לחבר לכל אחד מחיבורי ה-6 פינים? האם הם זהים? למה קיבלתי מתאם רק עבור אחד מהם?

חבל שבחוברת ההתקנה אין הסבר. מופיע שם רק איור של כרטיס עם כניסה אחת של 6 פינים!

תודה מראש לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. אני אצטרך עכשיו עזרה נוספת...

קיבלתי את הכרטיס ואני רואה שיש לו 2 חיבורי 6 פינים לספק. יחד עם הכרטיס קיבלתי מתאם שממיר מחיבור של 6 פינים ל-2 חיבורים רחבים של 3 פינים כל אחד.

מה אני אמור לחבר לכל אחד מחיבורי ה-6 פינים? האם הם זהים? למה קיבלתי מתאם רק עבור אחד מהם?

חבל שבחוברת ההתקנה אין הסבר. מופיע שם רק איור של כרטיס עם כניסה אחת של 6 פינים!

תודה מראש לעונים :)

אתה בטח מתכוון 4 חיבורים לכל מחבר רחב... שמם מולקס.

איזה ספק יש לך? חברה? דגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי VX550.

המתאם שקיבלתי עם ה-4870 ממיר 6 פינים לשני מולקסים. כל מולקס הוא בגודל של 4 פינים, אבל קיימים בו פיזית רק 3 פינים.

מה שלא ברור לי זה למה הכרטיס צריך 2 חיבורים של 6 פינים, ולמה קיבלתי עם כרטיס המסך רק מתאם אחד. האם אני חייב להשתמש במתאם הזה, או שהוא נועד למקרים בהם הספק לא מוציא שני חיבורי PCIE של 6 פינים?

בכלל, מה יקרה אם אני ארצה CF? אני אצטרך 4 חיבורים של 6 פינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממביר חיבור 6 פינים אחד לשני מולוקסים? בטוח שלא הפוך? ???

אתה אמור לחבר כל אחד מה2 חיבורי 6 פינים שעל הכרטיס, לספק כח, אתה לא חייב להשתמש במתאם שמגיע עם הכרטיס,

אם מהספק שלך יש יציאה של 6 פינים אפשר להשתמש גם בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בטוח. הנה תמונה:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?manufacturers_id=34&products_id=5418

אוקיי, נדמה לי שמהספק שלי ישנם 2 חיבורים של 6 פינים עבור התקני PCIE. אני אשתמש בשניהם. חשבתי שהם מיועדים לשני , לא שכרטיס אחד ישתמש בשניהם.

חששתי מכך ששני החיבורים שיש לכרטיס אינם זהים, ושאולי אני אמור להשתמש במתאם שקיבלתי עבור אחד מהם. אבל אם אתה אומר שעליי פשוט לחבר אותם לספק, זה הכי פשוט עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שיש לך בספק חיבור מתח PCI-E אין לך צורך במתאם.

המתאם נועד למשתמשים אשר אין להם בספק חיבור PCI-E ייעודי..

למקרה של CF - עד כמה שזכור לי לספק הזה יש רק חיבור PCI-E אחד.. אתה בטוח שאתה רואה שם שניים ?

ודבר שני אני לא חושב שהוא מחזיק CF..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-VX550 יש שתי יציאות של 6 פינים ל-PCI-E. השתמשתי בשתיהן והכרטיס עובד סבבה. תודה על העזרה!

הוא די חם... 80 מעלות גם במנוחה וגם במאמץ.

הספק שלי לא יחזיק CF? חבל... נאמר לי שכן (בפורום ספקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-VX550 יש שתי יציאות של 6 פינים ל-PCI-E. השתמשתי בשתיהן והכרטיס עובד סבבה. תודה על העזרה!

הוא די חם... 80 מעלות גם במנוחה וגם במאמץ.

הספק שלי לא יחזיק CF? חבל... נאמר לי שכן (בפורום ספקים).

ספק מאוד מאוד גבולי, הוא נותן 41A על מסילת ה- 12V, תיאורטית הוא אמור להחזיק (אם אין OC למעבד וכו'), מעשית זה לא מדויק והנתונים שלו כבר על הגבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שאתה אומר שיש לו שני חיבורי PCI-E.. ב CORSAIR בטוחים שהם מוכרים אותו עם אחד :

http://www.corsairmemory.com/products/vx.aspx

אולי יש לך איזה גרסא מיוחדת שיצאה אם שניים .. כבר לא יודע מה להגיד..

שכח. טעיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...