צריך עצות לגיבוי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצות לגיבוי

RDS

Recommended Posts

אוקי, אז לפני כמה זמן הייתה לי בעיה במחשב, בה הייתי צריך לפרמט כונן שלם, אך בסופו של דבר הבעיה הסתדרה... אז החלטתי לגבות את המחשב.. בתחילה חשבתי שדיסק קשיח נוסף יפתור את הבעיה, וקניתי אחד כזה (HITACHI 250GB)... בסופו של דבר הבעיה נפתרה ללא הדיסק הקשיח... כרגע יש לי 160GB בשימוש, ואת הדיסק הנ"ל בנוסף... חשבתי להשתמש באחד מהם כגיבוי... יש לכם עצות? בעיקרון מערכת ההפעלה מותקנת על הדיסק שנמצא בשימוש כרגע (160GB) ואני מעדיף שלא להסיר את מערכת ההפעלה ולהתקין מחדש...

נ.ב

השגתי את הHITACHI בזול ולכן אני מעדיף שלא להחזיר אותו, אבל אופצית ההחזרה קיימת.

תודה רבה וסליחה על החפירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי לך לקנות מארז חיצוני לדיסק שקנית ואז תוכל גם לגבות אליו וגם לנצל אותו לשימושים נוספים.

דיסק חיצוני לא עובד כל הזמן כמו דיסק פנימי ולכן סביר שישרוד הרבה יותר מהדיסק הפנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על האופציה הזאת.... אבל הדיסק החדש הוא 250GB והישן הוא 160... כך שאני מעדיף להשתמש ביום יום ב250... יש אפשרות להעביר את כל המחיצות (כולל הווינדווס) להארד דיסק השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעביר מדיסק לדיסק - קלי קלוטו או עם פק' MOUNT או עם תכנת עזר כגון ACRONIS TRUE IMAGE או PARTITIONMAGIC.

למרות שלדעתי לא הבדל גדול בין 160 ל-250 ולא שווה 'תמאמץ.. מילא היית קונה חצי טרה או טרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...