מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק

boaz

Recommended Posts

אבל זה חלוץ לפרוטוקול! :) טוב, לגבי ה75 שערים, יש לך נקודה טובה... למרות שהקבוצות פשוט פתחו רגליים. אבל אתה צודק. למרות זאת, חיפה תעשה חתיכת מתיחת פנים בשנה הבאה, כי גם ז'וטה, גם פראלייה, גם אריק אג'יפור ולפי פירסומים, גם באדיר עוזבים. קישור אחורי חדש לחלוטין יהיה להם. וגם מאמן חדש כי שום כמעט סגור בפאנאקינייקוס!(כן כן! אתם קוראים נכון! אותה קבוצה שיש לה מקום אוטומטי בליגת האלופות+תקציב שהוא פי 3-4 יותר גדול מזה של חיפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל זה חלוץ לפרוטוקול! :) טוב, לגבי ה75 שערים, יש לך נקודה טובה... למרות שהקבוצות פשוט פתחו רגליים. אבל אתה צודק. למרות זאת, חיפה תעשה חתיכת מתיחת פנים בשנה הבאה, כי גם ז'וטה, גם פראלייה, גם אריק אג'יפור ולפי פירסומים, גם באדיר עוזבים. קישור אחורי חדש לחלוטין יהיה להם. וגם מאמן חדש כי שום כמעט סגור בפאנאקינייקוס!(כן כן! אתם קוראים נכון! אותה קבוצה שיש לה מקום אוטומטי בליגת האלופות+תקציב שהוא פי 3-4 יותר גדול מזה של חיפה).

כלללללללללללללללל הקבוצות בליגה פתחו רגליים? זה מעניין כדאי לחקור את זה איך קבוצה שכובשת בליגת האלופות 12 שערים עם יעקובו,

כובשת 75 שערים בליגה הישראלית כשחצי עונה היא בלי יעקובו.

כן כן מכבי חיפה קנתה את כל הקבוצות.

אבל ההתאחדות לא צהובה, ומכבי ניצחה את הפועל פ"ת במשחק חוץ קשה לעייני 2000 צופים בלבד שנדחסו כמו סרדינים.

ביזיון רמת-גן - לא נשכח ולא נסלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר אחד שלא אוהד אף קבוצה במדינה הזו.

תגידו לי, אתם השתגעתם? סגרו תויכוח חסר הטעם הזה כבר זה חתיכת ספאם אחת גדולה.

ואני לא יודע למה אני עושה את זה אבל אני אתייחס לדיון, שקראתי את רובו, וזה נראה שאתם חוזרים על אותם הדברים שוב ושוב ושוב (=ספאם).

בוא נגיד ככה, אם מכבי חיפה היתה זוכה באליפות אז היה פה הדיון ההפוך, על זה שאשדוד מכרה את המשחק וכו'...

מה שאני אומר זה שכל אוהד מחפש תירוצים להצדקת הפסד קבוצתו, במקרה הזה הפסד האליפות ע"י חיפה.

ואם המשחק של מכבי ופ"ת לא היה מועבר אני בטוח שהייתם מוצאים עוד תירוצים.

ותזכרו שאני לא אוהד אף קבוצה, אז בלי תגובות של "אתה אוהב מכבי ת"א רואים עליך מה אתה עובד עלי" כי אני לא.

ומה שאני באמת רציתי להגיד. Lock this thread ffs!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי, לא צריך להצית את עצמך כל פעם שאתה שומע קצת ביקורת על חיפה... תרגיע קצת...

וDXT, אולי תתחפף מפה? מה זה, לנעול את האשכול? מי שואל אותך? למה לעזאזל לנעול? מה קשור ספאם? נראה לי שדווקא יש פה דיון לא רע ביני לבין דרור:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אמת ואיזה נעליים? אתה אומר לי שטויות שהמשחק מכור, ונתנו לנו את האליפות במתנה, אחרי שעבדו בשבילה כל השנה, והיינו צריכים 1-0 קטן במשחק האחרון. זכינו בה ביושר, ולא פחות ביושר מכל אליפות אחרת. אתה סתם מתבכיין כי אתם לא לקחתם הפעם. לא נורא, תנסו בשנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... דווקא הייתי לוקח את דומב למכבי... לא יזיק לנו בלם נוסף, אבל אם הוא באמת יעזוב, חיפה כנראה תחטוף אותו. אפק בדרך החוצה? מעניין לאן הוא ילך... יכול להיות שחקן מוביל בקבוצת מרכז טבלה, אבל מעניין מי יוכל לעמוד בשכר שלו. אבוקסיס- ילך לבית"ר. אולי גם לחיפה בעצם, שנפטרת כל הקשרים האחוריים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...