ארטיפקטים בCRYSIS עם 4850 (+תמונה) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים בCRYSIS עם 4850 (+תמונה)

OverclockedMyToaster

Recommended Posts

הבעיה המתוארת בלינק שהבאת זו תופעה אחרת לגמרי..

מדובר שם על משחק תחת DX10 עם הגדרות על LOW והבעיה היא ריצוד של הצמחייה הרחוקה (שיחים ועצים) כאשר השחקן הולך.. (וזה קורה בעיקר במערך CF)

נ.ב - אתמול קניתי מחשב חדש וסוף סוף אני יכול להנות מה 4850 שלי כמו שצריך. סוף סוף קרייסיס על הכל HIGH כולל FSAAX2 ב 1280X1024 וזה פשוט חלק כמו תחת של תינוק. כל כך הרבה דברים השתפרו זה לא ייאמן.. עולם אחר.

אם לפני זה הייתי מחכה איזה שלוש דקות עד שייטען השלב עכשיו זה לוקח גג דקה ובנוסף כאשר סוף סוף מגיע המשפט - PRESS ANY KEY TO CONTINUE זה מתחיל מיד כאשר אני לוחץ ולא מתעקב לי עוד איזה חצי דקה של טעינה.. ואז גם אחרי שהמשחק עלה - צריכים לחכות איזה דקה בה המשחק לא שחיק בגלל טעינת טקסטורות וה' יודע מה ואז רק אחרי זה אפשר להנות ממשחק מקרטע וזוחל.. (ולא דברתי על הקטע שמסתכלים במשקפת - זה לחכות עוד איזה 15 שניות של חשיבה..)

אז סוף סוף נפתרתי מכל זה ועכשיו אני מתחיל את המשחק מחדש - הפעם על HARD. עכשיו גם אפשר להנות מכל האפקטים והגרפיקה כמו שצריך.

*מצטער שחפרתי - הייתי חייב להוציא את זה.. ישב לי בבטן כמו חומוס של סעיד..

אתה לא מתאר לעצמך כמה אני מבין אותך.

לפני שקיבלתי את המחשב החדש (שבוע שעבר), הייתי משחק קרייסיס על P4, 1GB , 7600GS.

אתה על VISTA? אם כן, כשתגיע למשימה עם המפרץ וספינת הטילים שצריך לפוצץ, כנס להאנגרים שם, ותראה אם זה מרצד גם אצלך.

ד"א - צדקת בקשר ללינק לATI, אבל מה עם הלינק שהבחור מעל הביא לפורום ההוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עברתי על כל הדיון בלינק ש SYNDROME הביא לך ועושה רושם שזו לא בעיה חומרתית.

הרבה שם התלוננו על הבעיה ואחד מהם גם עם כרטיס 4870.. פותח הדיון שם אף שלח את הכרטיס שלו ליצרן וקיבל חדש במקומו - הבעיה נשארה גם בחדש.

ההנחה שלהם שם לגבי זה שהזכרון בכרטיס פגום היתה מבוססת מאחר שזה בדיוק הסימפטום לכך (אני מכיר את הבעיה באופן אישי מ 7900GT תקול שהיה לי בעבר..) אבל לא מדובר במקרה כזה כאן. הכרטיס שלך ככל הנראה תקין לחלוטין..

כתבו שם גם ש ATI מודעים לבעיה, אז כנראה שהם יוציאו לזה תיקון מתישהו בעתיד..

בכל מקרה - מאחר ואני עובד על עם DX9, אין לי אפשרות לבדוק לך את המצב אצלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...