מי יותר טוב בדיוק צבעים 22 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יותר טוב בדיוק צבעים 22

kk_kk

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב אחי אמרתי לך שאני יוכל לסובב את המסך עם הרגל אפילו כי אני עובד עם שולחן עבודה יחסית גדול.....

אני מדבר על איכות הצבעים!!!!של המסכים למישחקים כמובן מה הכי משתלם?

אני ישאל את זה יותר פשוט וזהו באיזה מסך רואים יותר טוב 2243\2253\228

הינה זה יותר פשוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.....אבל אתה מתייחס ל 2243 כמסך כולל אורוגונומיה וכול הנתונים האחרים?

או שאתה אומר לי ש 2243 בגלל שרואים בו טוב?זה מה שאני צריך....

כאילו אם אתה משווה נתונים אחרים למסכים האחרים.....אני רוצה נתון אחד איכות תמונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שיש לך ראיה ברמה של חתול רחוב רעב בלילה קר ורטוב.

מפתיע שאתה אומר את זה (או אולי בעצם לא) בתמונות מסויומות די קל לראות את ההבדל עם הצבעים השטופים של TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל liortaib

לפי דעתי זאת בעיה מורכבת, כי במשחקים לא רק דיוק הצבעים הוא המשפיע, גם זמן תגובה

אם יש לך מסך עם דיוק צבעים טוב (כמו דיל) זה נותן תמונה יפה במשחקים אבל עם קצת מריחות (רק במקרים מסוימים), ואם אתה משחק עם 2253bw אתה מקבל אנימציה מהירה בלי מריחות אבל עם דיוק צבעים פחות נמוך מהקודם. אז לעולם לא תגיע לשילוב בין השניים (מכאן בא עיקרון פאנל ה- שממזג בין שניהם)

למשחקים אני בוחר ב samsung או כי בעת המשחק אתה לא יכול להבחין בין מסך דיל למשל (שיש לו דיוק צבעים טובים מהשאר) לבין , כי :

1. ההבדל בדיוק הצבעים בין השניים אינו גדול (כי עד עכשיו מדברים על מסכי TN בעלי אותו פאנל )

2. הדבר היותר חשוב כי בעת המשחק אתה לא יכול להבחין בעיניך :o עד כמה יפה התמונה במשחק (כי הכל רץ זה לא אלבום תמונות).

לכן כל אחד שרוצה לקנות מסך למשחקים עליו לוותר על דיוק צבעים (רק במסכים שלמעלה - תחילת הנושא) במסכי 22 TN (כי אמרנו אין הבדל גדול בצבעים) ולהדגיש על זמן התגובה, ומי שמעוניין בהנדסת האנוש אז ילך על האורגונומיה הטובה והמתאימה לו עם זמן התגובה הגבוה.

אם אתה מעוניין במשחקים - יש שתי אפשריות :

1. אם הארגונומיה מעניינת אותך לך על 2243bw - כי רק הוא נותן האופציה הזאת

2. אם הארגונומיה לא מעניינת לך על samsung 2253bw או

אם אתה עובד עבודה משרדית (קריאת טקסט, גלישה...):

1. מעוניין בארגונומיה לך על 2243bw

2. לא מעוניין בארגונומיה לך על דיל

לכן הסמסונג 2243bw הוא מסך מתווך בין מי שרוצה אותו למשחקים ובין מי שרוצה אותו לעבודה משרדית, עוד דבר הוא הארגונומיה שנותן. לכן כולם ממליצים עליו

יש לי שאלה לגבי מסך דיל, מה עם הצפייה בסרטים האם הוא מסך טוב לסרטים, ומי יותר טוב או דיל בסרטים. מי יותר משפיע בעת צפייה בסרטים - זמן תגובה או דיוק צבעים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kk אתה מדבר שטויות.

2243 ו 2253 שווים בדיוק הצבעים שלהם.

ודיוק צבעים זה משהו שאתה כן רואה תמיד, מה הקשר שזה במשחק?

זה לא אנימציה :kopfpatsch:

זה פשוט משחק, פריימים שרצים אחד אחרי השני, בטח שאתה יכול להבחין בדיוק הצבעים כמו שאתה מבחין בתמונה סטטית.

בכ"מ, אפילו אם הדיוק הצבעים במסכים הוא שונה, אי אפשר להחבין בזה בכל מקרה.

ושוב, ה 2243 בגלל הארגונומיה, ה 2253 יש לו מנגנון OverDrive מה שנותן סיכון קטן לבעיות וריצודים... ראה אוזהרת.

בכ"מ אי אפשר להבדיל בין 2ms ל 5ms.

הארגונומיה זו אופציה ש 100% תשתמש בה ותהנה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכ"מ, אפילו אם הדיוק הצבעים במסכים הוא שונה, אי אפשר להחבין בזה בכל מקרה.

אני התכוונתי לדבר זה ולא לאנימציה טעות שלי בכתיבה

כוונתי היא שהעיין רואה פריים אחרי פריים במשחק (במהירות) לזה התכוונתי "באנימציה". דבר זה לא מאפשר לנו במהירות זאת להבדיל בין צבעים שמאוד זהים בפאנל TN או אפילו בסוג פאנל אחר, לכן תמיד זמן התגובה הוא התכונה הראשונה שנלך עליה (אם רוצים מסך למשחקים). ומי רוצה מסך למשחקים וגם אורגונומיה טובה אז הבחירה צומצמה יותר (ז"א מ 2253 ל 2243).

רק תשיבו לי על השאלה : מי יותר טוב במשחקים - 228wfp או 2243bw

אם שניהם אותו זמן תגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי לדבר זה ולא לאנימציה טעות שלי בכתיבה

כוונתי היא שהעיין רואה פריים אחרי פריים במשחק (במהירות) לזה התכוונתי "באנימציה". דבר זה לא מאפשר לנו במהירות זאת להבדיל בין צבעים שמאוד זהים בפאנל TN או אפילו בסוג פאנל אחר, לכן תמיד זמן התגובה הוא התכונה הראשונה שנלך עליה (אם רוצים מסך למשחקים). ומי רוצה מסך למשחקים וגם אורגונומיה טובה אז הבחירה צומצמה יותר (ז"א מ 2253 ל 2243).

רק תשיבו לי על השאלה : מי יותר טוב במשחקים - 228wfp או 2243bw

אם שניהם אותו זמן תגובה

טעות.

מה אנחנו הופכים לעיוורי צבעים?

זמן תגובה של 5ms לעומת 2ms = לא שווה בעליל, בקושי אפשר להבחין, לא שווה את התוספת מחיר והאיבוד בארגונומיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...