ספק NZXT PP600 הגיע לKSP - איך הוא? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק NZXT PP600 הגיע לKSP - איך הוא?

mtn9

Recommended Posts

תסלחו לי, התבלבלתי- Topower מייצרת את ה NZXTים.

אבל Ice2K, גם לך יש טעות-

צ'אנלוול מייצרת את כל ה TR2 של ת'רמלדרעק.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=205763

בנוסף, אני לא יודע מאיפה נתקע לכם שה VX550 של קורסאייר כזה טוב, למרות שהוא "מוסמך" ל 80 פלוס כביכול, בעומס יש לו נפילות ל 78% נצילות. הוא לא ברמה של ה VX450 או ה HXים לדוגמה. (חוץ מה HX1000)

אוקיי, אז מסתבר שלפי הרשימה שלך CWT מייצרת חלק נכבד מהTR2, אבל משום מה אין שם את כל הדגמים מהעבר של הסידרה הזו (כנראה הרשימה הזו היא רק לדגמים נמכרים). בכל מקרה מותר להם לייצר גם לסגמנטים אחרים. הנסיון שלך להציג את CWT כחברה לא טובה הוא משולל כל הגיון (ואתה מוזמן להמשיך לקרוא ברשימה שאתה בעצמך הבאת על כל הדגמים היאכותיים של החברות השונות שהם כן מייצרים). ואני לא יודע מאיפה "נתקע" לך שהVX550 לא טוב. תקרא ביקורות תחזור אלינו. הירידה ל78 אחוז שניתקלת בה (אני מקווה מאוד שבמספר ביקורות שונות אחרת זה לא אומר כלום) אני מצטער - לא אומרת שהספק לא משהו.

כל הביקורות על הספקים הטובים שCWT מייצרת הן מצויינות, אם יש משהו יותר טוב זה לא אומר שכל השאר לא טוב. כבר עברו לCWT הימים של קבלים נישרפים.

ד"א - לא רק שהנסיון להציג את CWT ככה מגוכך, אלא לפי הרשימה שלך שהבאת בעצמך הNZXT בכלל לא מיוצר ע"י CWT אלא ף הפתעה: על ידי - TOPOWER, נו טוב :lol:

NZXT

http://www.nzxt.com/

OEM: Topower

PP-500W ~33A

PP-600 ~38A

PP-800 ~60A

טוב ומסתבר שגם אני פיספסתי שכבר עלית על הטעות הזו :) אבל זה היה משעשע לטעון שהTOPWER יותר טוב מNZXT :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המסקנה אם כך היא ש- ‏PP600 600W Active PFC 12cm Fan‎ של ב- 345 ש"ח עדיף על ‏550W TruePower Low Noise, Dual 8cm Fan‎ של TOPOWER ב- 320 ש"ח..?

וכשאני אומר "עדיף" אז בצורה נחרצת, כי אני יכול לקחת את ה TOPOWER 500W ב- 280 ש"ח ולחסוך לי 65 ש"ח יקרים מפז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש הוא TOPOWER לא אומר שהם אותה רמה, זה כמו להשוות את הסידרות הזולות של THERMALTAKE ליקרות יותר, כולן מיוצרות על ידי CWT, לא כולם באותה רמה.

ל TOPOWER שנמכרים ב KSP יש A PFC ל יש PASSIVE או שאין לו בכלל ויש עוד הרבה הבדלים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי, התבלבלתי- Topower מייצרת את ה NZXTים.

אם טופוור מייצרת , ואתה אומר שהטופוורים איכותיים, אז מכאן אפשר להבין שהPP600 הוא ספק איכותי לא?

אני גם קניתי מחשב בKSP ויש שמה ספקים PROU וMODU של ENERMAX

יקרים מדי.. =/ אולי שKSP יביא PRO82+ 425W שיהיה זול מהאחרים אני יחשוב לקנות אותו.

אז המסקנה אם כך היא ש- ‏PP600 600W Active PFC 12cm Fan‎ של ב- 345 ש"ח עדיף על ‏550W TruePower Low Noise, Dual 8cm Fan‎ של TOPOWER ב- 320 ש"ח..?

מצתרף לשאלה

ל TOPOWER שנמכרים ב KSP יש A PFC ל יש PASSIVE או שאין לו בכלל ויש עוד הרבה הבדלים קטנים.

תעיין שוב באתר של KSP, כתוב שם בספקים של שיש להם Active PFC.

מישהו יכול להגיד איזה ספק שקט יותר? לNZXT יש מאוורר 120 מ"מ ולTOPOWER יש 2 מאווררים 80 מ"מ אז מכאן אפשר להבין שהNZXT שקט יותר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ומסתבר שגם אני פיספסתי שכבר עלית על הטעות הזו :) אבל זה היה משעשע לטעון שהTOPWER יותר טוב מNZXT :cool2:

מישהו אמר לך לרגע שאני לא טוען ככה? ה אלו בעצם סדרת ה EZ-QUIET או משהו כזה החדשה, שלא הוכיחה את עצמה בגרוש.

ה Topower שמוכרים שם כטאופאוואר זו סדרת הנינג'ה, הוכיחו עצמם פעמים רבות כאיכותיים ומשתלמים.

לגבי ה VX550, זו הייתה דוגמה אחת. הספק לא יותר טוב (ובטח שפחות משתלם) מאחרים בסביבות המחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה טוען ככה. דברים שנכתבים ב 3 בלילה לפעמים יוצאים בצורה שחורגת מהכוונה המקורית שלהם, אין סיבה שנתווכח וכמובן אין כאן שום דבר אישי. המטרה היחידה שלי היא לאזן פרופורציות למען הקוראים.

כמובן שיצרן זהה זה לא בסיס להשוואה, אבל יש מוניטין ויש מוניטין (שכמובן יכול להשתנות, לטובה או לרעה , מתקופה לתקופה), בשני המקרים הTOPWER לא נותן כאן משהו איכותי.

MATAN,

אני לא חושב שהוא התכוון להגיד שTOPOWER זה ספקים איכותיים (כמו שטענת), פשוט לסדר לך בראש את סדר העדיפויות. הTOPOWER לא נחשב בכלל ספק טוב למישהו שמחפש משהו טוב או ברמה (מבחינת איכות). אתה מוזמן להסתכל בלינק שFOE הביא (שמיועדת יותר למי שמחפש ספקים איכותיים) ולראות היכן הספקים שלהם נמצאים (רמז - חפש בקטוגורייה "לא מומלצים"). אני רואה כבר בכמה דיונים שאתה הולך על כל מיני דברים זולים ומנסה לקוות שמדובר בהשגת ספק איכותי במחיר זול. הרעיון הזה מתקיים ואפשר למצוא אותו בהרבה מוצרים, אך בספקים לרוב האיכות עולה מחיר ולרוב אתה מקבל מה שאתה משלם. חשוב רק שתשלים עם העובדה הזו בשביל שתמצה יותר טוב את הקנייה שלך. דווקא יכול להיות שהספק הזה מאוד מתאים לך, אף אחד לא אומר שהוא לא כדאי לך (נראה לי אפילו שכן) פשוט אל תחשוב לרגע שתקבל משהו מהליגה האיכותית במחיר הזה.

FOE, אני לא יודע אם מה שאתה מנסה להגיד זה שCWT זה לרוב ספקים ממוצעים כי הרי ידוע שזה לא נכון. דוגמא לכאן או לכאן לא אומרת הרבה אלא המגמה הכללית, וכידוע לא מעט ספקים איכותיים (כשגם להם יש סקאלה) מיוצרים על ידה. לגבי דוגמאות, אני יכול למצוא לך ספקים של SEASONIC שלא נחשבים שקטים בכלל - זה לא אומר שסיסוניק לא מיצרת ספקים שקטים.

לגבי הVX550, אז למען הידע בפורום אגיד שהוא ספק מומלץ ואיכותי, ואני מקווה שעכשיו אתה, למען הפורום, תפרט את האלטרנטיבות הכספיות לספק הזה (ואני בטוח שיש) עם נימוקים. אני בטוח שזה יתרום לכולם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה VX550, זו הייתה דוגמה אחת. הספק לא יותר טוב (ובטח שפחות משתלם) מאחרים בסביבות המחיר שלו.

אתה עושה צחוק מעצמך? VX550 זה אחד הספקים המשתלמים והאיכותיים ביותר שיש היום במחיר הזה, מעבר לזה שיש לו מסילת 12V אחת חזקה כמו בספקי PCP&C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MATAN,

אני לא חושב שהוא התכוון להגיד שTOPOWER זה ספקים איכותיים (כמו שטענת), פשוט לסדר לך בראש את סדר העדיפויות. הTOPOWER לא נחשב בכלל ספק טוב למישהו שמחפש משהו טוב או ברמה (מבחינת איכות). אתה מוזמן להסתכל בלינק שFOE הביא (שמיועדת יותר למי שמחפש ספקים איכותיים) ולראות היכן הספקים שלהם נמצאים (רמז - חפש בקטוגורייה "לא מומלצים"). אני רואה כבר בכמה דיונים שאתה הולך על כל מיני דברים זולים ומנסה לקוות שמדובר בהשגת ספק איכותי במחיר זול. הרעיון הזה מתקיים ואפשר למצוא אותו בהרבה מוצרים, אך בספקים לרוב האיכות עולה מחיר ולרוב אתה מקבל מה שאתה משלם. חשוב רק שתשלים עם העובדה הזו בשביל שתמצה יותר טוב את הקנייה שלך. דווקא יכול להיות שהספק הזה מאוד מתאים לך, אף אחד לא אומר שהוא לא כדאי לך (נראה לי אפילו שכן) פשוט אל תחשוב לרגע שתקבל משהו מהליגה האיכותית במחיר הזה.

אני יודע שבמחיר כזה אני לא ימצא אנרמקס או קורסייר איכותיים או משהו בסגנון, אני פשוט מחפש ספק שיהיה הטוב ביותר לתקציב שלי.

הייתי עם 3 ספקים של מי יותר טוב, עכשיו נשארתי עם 2 - הטופוור או הNZXT, ושואל את חברי הפורום איזה מהם הכי טוב.

אז אתה אומר שהNZXT יותר טוב מהטופוור?

אגב, הNZXT הוא 78+ כי כתוב באתר הרשמי שיש לו בעומס 78% אפקטיביות שזה מעולה לספק במחיר כזה.

נ.ב. כמה אמפרים הNZXT מוציא במסילות ה12V? לא מצאתי את המידע הזה באתר הרשמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד פה מגזים לצד השני. TOPOWER יצרנית מאוד גדולה. הספקים של נבדקו והם ספקים טובים (מיוצרים על ידי TOPOWER), גם הספקים שהיא יצרה ל OCZ היו טובים, הספקים של TAGAN גם מיוצרים על ידי TOPOWER ומדובר בספקים מאוד טובים.

במחיר שמוכרים את ה TOP-550P5 אין הרבה ספקים ברמה שלו וזה לא הגיוני להשוות אותו לספק שיקר ממנו בהרבה. באתר של לא כתוב הרבה מידע ולא מוזכר שם בכלל PFC אבל אני מאמין שיש לו P PFC, ה TOP-550P5 יהיה בחירה טובה יותר.

תשאל את KSP אם הם יכולים להביא לך CHIEFTEC 650AB A, פעם היה אותו בארץ גם ספק זול ולא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אני ישאל את KSP אם הם יכולים להביא את הליברטי 400, הוא אמור לעלות 350 ש"ח והוא מעולה.

אין לי מושג למה הם מביאים דווקא את סדרת הMODU והPRO שיש את הליברטי במחיר זול והוא מספיק למערכות של 4850+E8400[br]פורסם בתאריך: 28.07.2008 בשעה 13:57:03

אז במקרה והם לא יכולים להביא ליברטי 400, מה עדיף הNZXT או הTOPOWER?

עריכה: מצאתי את התמונה שעל הספק של NZXT

pp600pp800psus19sq7.jpg

אפשר לדעת כמה וואטים אמיתיים מוציא הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדבקה הזאת לא אומרת דבר. האם מדובר בזרם מירבי רגעי או מתמשך. באיזה טמפ' עבודה הספק מסוגל להגיע לזרם הזה.

גם נתון של נצילות מירבית 78% לא אומר הרבה (וגם לא מרשים במיוחד), צריך לראות את העקומה כולה ואת הטמפ' שבה נעשו המדידות.

תוספת - באתר הבית של החברה אין ממש פרטים טכניים כמקובל בחברות המכובדות יותר בתחום. בנוסף מצוין באתר החברה שיש לספק 4 מסילות ולא שתיים כמצוין במדבקה.

הייתי מאוד נזהר בספק הזה לאור נתונים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נתון של נצילות מירבית 78% לא אומר הרבה (וגם לא מרשים במיוחד), צריך לראות את העקומה כולה ואת הטמפ' שבה נעשו המדידות.

זה כל כך משנה אם הספק הוא 80+ או 78+? בינתיים לא ראיתי במחיר כזה (אולי חוץ מהליברטי) ספק בנצילות כזאת.

אז.. מה עדיף הNZXT או הTOPOWER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישור של 80PLUS פירושו שהספק הוא בעל נצילות של מעל 80% בכל התחום מ-20% ועד 100% מההספק המצוין עליו, לא 80% לכל היותר. לכן יש הבדל משמעותי בין ספק שהוא 80PLUS לספק שהוא "עד 78%". יש בתקציב שלך מספר ספקי 80PLUS, אבל הם לא קיימים בקטלוג של KSP.

גם על ה-topower אין כמעט נתונים רציניים ברשת.

נראה ש-KSP מאוד חלשים בתחום הספקים. כך שאין לך הרבה ברירות עם התקציב שלך. הייתי הולך על ה- ולו בגלל שיש עליו לפחות כמה ביקורות ברשת שנראות חיוביות לעומת ה-topower שנראה שהוא דגם מיושן יחסית וכמעט אין עליו נתונים.

בכל מקרה, לא הייתי מעמיס על ה- יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישור של 80PLUS פירושו שהספק הוא בעל נצילות של מעל 80% בכל התחום מ-20% ועד 100% מההספק המצוין עליו, לא 80% לכל היותר. לכן יש הבדל משמעותי בין ספק שהוא 80PLUS לספק שהוא "עד 78%". יש בתקציב שלך מספר ספקי 80PLUS, אבל הם לא קיימים בקטלוג של KSP.

לא הבנתי מה ההבדלים. הרי בעומס הספק הוא בהכי קצת נצילות שהוא יכול, וכתוב באתר שהוא בעומס על נצילות 78%. מכאן אפשר להסיק שבמנוחה הוא יהיה בעל נצילות יותר גבוהה והכי קצת נצילות שהוא יגיע אליה זה 78% שזה בסדר גמור..

כל אחד פה אומר משהו אחר, אתה יודע אולי אם הNZXT שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...