דרוש מסך 20-22 אינטש רחב, תקציב 1500-2000 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מסך 20-22 אינטש רחב, תקציב 1500-2000 שקל

B.D.B

Recommended Posts

מחפש מסך להחליף את ה-CRT עגלה שלי, הייתי מעדיף להחליף ל-CRT רחב אבל אין בארץ, אז אין לי ברירה אלא "לשדרג" ל-LCD.

השימושים הם בערך הכל פרט לעריכה גרפית, אני גם משחק אז צריך מסך שלא סובל מבעית גוסטינג, גם מתכנת \ לימודים, אז צריך שהיה נוח לעבודה ממושכת, גם רואה סרטים אז צריך שלא יהיה דליפות אור ואיכות תמונה טובה ובעיה נוספת שהמסך ישב ממול ל-2 חלונות.

בנוסף הוא צריך לעבוד גם עם PS3, למרות שיש לי כבל -DVI אבל אני לא יודע אם זה יכול לעבוד עם ה-PS3.

pivot יהיה בונוס לעבודה עם מסמכים, אבל זה שולי, כנ"ל לגבי מסך בעל ציפוי שאינו משתקף (למרות שעד עכשיו הסתדרתי עם ה-CRT).

אני גם לא יודע להחליט אם עדיף 20 איכותי או 22 TN טוב. קיצר, יש המלצות?

וגם רציתי לדעת אם במשחקים מורגשת המריחה אם לא עובדים ברזולוציה הטבעית (בכדי לא לאנוס את הכרטיס מסך)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים האיכותיים בקרב מסכי ה-"20 הרחבים כבר לא זמינים בארץ. אם אתה נעול על מסך רחב, מה שנשאר לך זה ללכת על מסך "22 עם פאנל TN, כגון ה-2243BW של שלדעתי הוא מסך טוב מאוד יחסית לשאר דגמי ה-"22.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא שהם יצאו מייצור. כמה אנשים אמרו פה שלפנדה נשאר מה-2007WFP של , אתה יכול לנסות לבדוק את זה.

בנוגע להשתקפות, כל עוד אתה לא לוקח מסך עם ציפוי מבריק לא תהיה בעיה (רוב המסכים מגיעים עם ציפוי מט).

בנוגע ל-PS3, אתה צריך תמיכה ב-HDCP, והיום כמעט כל מסך תומך בזה.

ובנוגע לרזולוציה, בד"כ פחות שמים לב למתיחה במשחקים, במיוחד אם אתה משתמש באותו יחס כמו זה של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא דיברתי על מתיחה כתוצאה משוני ב-aspect ratio, אלא על טישטוש כתוצאה משימוש ברזולוציה לא טבעית...

עניתי לגבי זה:

ובנוגע לרזולוציה, בד"כ פחות שמים לב למתיחה במשחקים, במיוחד אם אתה משתמש באותו יחס כמו זה של המסך.

ה-2208WFP לא כל כך מומלץ מכיוון שיש לו מכלול צבעים מורחב, מה שעדיף להימנע ממנו אם ניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם, לא שאני לא מעריך את העזרה שלך, אבל אפשר תגובות יותר מורחבות ולא בסגנון פגע וברח.

מה לדעתך עדיף 20 איכותי או 22 TN "איכותי" ולמה?

על מה אתה ממליץ ולמה, ואם אפשר אז גם פירוט על מה שאתה ממליץ, כמו איזה סוג פאנל, אילו חיבורים, קישור לביקורת או משהו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה להוסיף מעבר למה שכתוב במדריך של ארז.

כמתכנת אני מאד מעריך את פנל VA שיש לי בעבודה.

אבל שוב ההחלטה שלך. לטעמי אם אתה לא עורך ולוקח TN אז תחסוך כסף ותיקח את הCMV בפחות מאלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין לא הבנתי מה לדעתכם עדיף לי, ראיתי שיש מעט מאוד "20 רחבים איכותיים וגם הם קצת מעל התקציב שלי. האם לא עדיף ה-200WP7ES של פיליפס או ה-PW201 של אסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רחב\רגיל זה באמת שיקול שלך.

אני מעדיף רגיל כי יש לו יותר שטח, ובתכנות הפיבוט מאד שימושי.

הPW201 מעולה לסרטים ומשחקים, אבל לתכנות אני לא בטוח שהוא טוב (אם אפשר בכלל להשיג אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפוי של ה-PW201 מבריק, מה שיהיה מאוד מפריע כשתשים אותו מול שני חלונות. מה שכן, עד כמה שאני יודע עדיין מייצרים אותו. לדעתי מדובר בחיסרון משמעותי מול ציפוי המט של ה-Dell.

ל-Dell יש HDCP, ובאופן כללי אפשר להגיד שרוב הדיווחים הם על פאנל S-IPS, אבל זה עדיין הימור. מה שכן, גם עם S-PVA זווית הצפייה עדיין יותר רחבה מאשר זו של מסכי TN.

הפיליפס שהזכרת קודם הוא גם אופציה טובה, אבל גם הוא כבר הרבה זמן לא מיוצר.

לדעתי, אם לא היית נעול על מסך רחב, הנטייה היא לכיוון מסכי "20 לא רחבים, שם יש מספר דגמים מצויינים עם זמינות גבוהה.

יש לך השוואה מקיפה עם ה-ASUS וה-Dell כאן:

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/20inch-4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...