שאלה| איזה מסך הכי כדאי לקנות בתקציב של עד 3000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| איזה מסך הכי כדאי לקנות בתקציב של עד 3000 ש"ח

Wormy

Recommended Posts

הסתכלתי באתר של Bug ו- KSP וראיתי שם מספר מסכים

אני לא יודע איזה מהמסכים שנמצאים שם הם איכותיים ושלא יהיו לי הפתעות אחרי שאני קונה אותו...

אז ככה. בעיקרון אני יותר מתמקד על מסכים 19-20 אינץ' ולא רחבים (wide-screen) בתקציב של עד 3000 ש"ח

אם יש הצעות נוספות, הן יתקבלו בברכה :)

1.

SAMSUNG 932BF

2.

SAMSUNG 961BF

3.

LG L1953S 19'' LCD 5ms 1:5000

4.

LG L1953TR 19'' LCD 2ms 1:5000 DVI

5.

LG L1972HR 19'' LCD 2ms 1:5000 DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wormy - אתה מכוון בדיוק לכיוון ההפוך! מדובר במסכי TN ממוצעים עד בינוניים במקרה הטוב, בתלות בשימושים שלך.

ציין בדיוק מה השימושים שלך במסך ומה המינון של כל אחד מהם.

המסך האולטימטיבי בתקציב הזה הוא ה-DELL2408WFP שיתן לך מקסימום מבחינת טקסט, סרטים, משחקים וגרפיקה - מסך 24' רחב ברזולוצית FULL HD ופאנל איכותי: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3829. הדגם הזה נתקל בבעיות בגיימינג אך למיטב הבנתי זה נפתר לאחרונה - תבדוק. לי יש את הדגם הקודם (DELL2407WFP) - פשוט תענוג, במיוחד בגיימינג וסרטים.

אך ורק אם אתה עורך גרפיקה סופר מקצועי עדיף שתלך על אחד ממסכי EIZO המעולים - או 22' רחב מבוסס PVA או ה-ה-S1932 שמחירו מופרז למסך 19' לא רחב (גם כן מבוסס PVA).

http://www.videoset.biz/Index.asp?CategoryID=145&ArticleID=148

אחד המסכים האיכותיים ביותר שתראה. :xyxthumbs:

מסכים מופרזים לחלוטין... אם כבר שילך על ה-20' עם פאנל זהה ורזולוציה גבוהה בהרבה:

http://www.videoset.biz/Index.asp?ArticleID=149&CategoryID=145&Page=1

בכל מקרה הדיון תיאורטי לחלוטין עד שיציין שימושים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr - השימוש העיקרי שיהיה למסך זה הוא שימוש יומיומי שיתבסס בעיקר על משחקים וסרטים

המסך שהצעת הוא לא טוב לצרכים שלי בגלל שהוא יותר מדי גדול והוא רחב (widescreen)

אני מעדיף לקנות מחנות ידועה מאיזור המרכז

מבין המסכים שאני הצעתי, איזה לדעתך הוא הכי טוב ולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr - השימוש העיקרי שיהיה למסך זה הוא שימוש יומיומי שיתבסס בעיקר על משחקים וסרטים

בידיוק בגלל זה, המסך הנ"ל מומלץ למשחקים ועוד יותר לסרטים!

אולי לרדת ל22" אבל לא לוותר על הפורמט הרחב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?! :o

דווקא לסרטים ומשחקים מסך רחב מתאים בהרבה:

* רוב הסרטים כיום בפורמט רחב (16X9) וצפיה במסך רגיל גורמת או להפסד שטח צפיה ניכר או למתיחת התמונה לגובה ולעיוות ניכר.

* האספקט הרחב מתאים במיוחד לגיימינג כיוון ששדה הראיה הטבעי של האדם הוא "רחב" ולא מלבני וכך לא רק שנכנסים יותר פרטים לתמונה (יתרון בעיקר ב-FPS למשל) גם בגיימינג טבעי יותר לשחקן.

אני עובד זמן רב עם ה-2407WFP וגודלו אידאלי במיוחד לשימושים כשלך... מה מטריד אותך מבחינת האספקט והגודל? לא ברור לי...

רק לשימושי טקסט מאסיביים הייתי באמת ממליץ על אחיו הקטן וה"רגיל" ה-DELL2007FP המעולה.

- מסכי 19' ו-22' רחבים כולם מבוססי TN ומומלצים רק בצפיה ישירה מול המסך בתקציב מוגבל.

פאנל ה-PVA של ה-DELL2408WFP עדיף בהרבה בעיקר בסרטים בשל הניגודיות הסטטית הגבוהה יותר (אין איבוד פרטים בסצנות חשוכות)

וכן בשל זויות הצפיה העדיפות.

- מסכי 20' רחבים כדוגמת ה-DELL2007WFP אמנם נהנים מהאספקט הרחב והפאנל האיכותי אך הם קטנים משמעותית

ובעלי רזולוציה נמוכה יותר מה-DELL2408WFP לו רזולוצייה אידאלית לתכני HD שהולכים ונהיים נפוצים

(1920X1200 - מעט יותר מ-1080P או FULL HD בשם העם).

- אם תתעקש על מסך 20' לא רחב, קח DELL2007FP או 2065 או LG L200CP, כולם מבוססי בסביבות 2000 ש"ח.

כולם מאוד לא מומלצים לשימושים שלך, נחותים משמעותית בכל פרמטר אפשרי מהמסכים שציינתי לעיל וההבדלים בינם לבין עצמם זניחים עד לא קיימים.

מניסיוני האישי בלבד (ושל רבים פה בפורום - עשה חיפוש) אני ממליץ בחום על קניה ב-IQPCמאשדוד או זיגזג מיהוד.

יש עוד רבות וטובות אך אין לי ניסיון אישי איתן. דווקא KSP ו-BUG לא זוכות לפופולאריות גבוהה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...