חיבור HTPC לטלויזיה דרך HDMI ללא סאונד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור HTPC לטלויזיה דרך HDMI ללא סאונד

Konst1988

Recommended Posts

שלום לכולם.

לחבר שלי יש את הבעיה הבאה:

יש ברשותו טלויזיה 42" ומחשב עם כ.מסך 8600GT עם יצאת DVI.

בעזרת כבל DVI TO ניתן לראות וידאו נהדר, אך הכרטיס הזה אינו מסוגל להעביר סאונד דרך .

בנסיון לחבר כבל אאודיו סטנדרטי רגיל(לא יודע מה השם שלו) לטלויזיה, הוא מתעלם מהכבל ונראה שעדיין מנסה לקחת אות אאדיו דרך ה .

האם יש דרך לגרום לעסק הזה לעבוד ולשמוע מהרמקולים המובנים בטלויזיה?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כ"כ ניסיון בנושא אבל נראה לי שאפשר בטלוויזיה להגדיר את מקורות השמע ואז צריך להגדיר שמקור השמע הוא מהRCA (הכבל הנפרד שחיברת לשם העברת נתוני האודיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחנו למצוא בהגדרות הטלויזיה משהו שקשור להגדרות מקור שמע..

זה לא קשור אולי לכרטיס מסך או דריברים, שאמור להגיד לו לא לשלוח אאודיו דרך ה HDMI?

ואין לו מאיפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל טלויזיה יודעת לקחת צליל ממקור אחר.

בטלויזיה שלי יש חיבור אחד שמקבל קול ואחד שלא.

לחיבור שלא מקבל קול צמודות כניסות RCA (אדום לבן) שמשם מגיע הקול לאותו ערוץ בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלויזיה הנל אין חיבור כזה..

מעיון בספר ההוראות זה נראה שהם חיברו את הוידאו ל הראשון ואילו את הסאונד ליציאת 3.5 סטנדרטית שנמצאת ליד VGA.

האם יכול להיות שפשוט הטלויזיה חושבת שכן מגיע לה סאונד מהחיבור אפילו שמוגדר שם HDMI/DVI ולכן לא ממשיכה לחפש ביציאה הסאונד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאות סאונד צריכות להיראות כמו היציאות של הכבלים (HOT). אתה צריך כבל שיש לו צד אחד יציאת אוזניות, ומצד שני שני בננות (RCA).

תחבר את הבננות לכניסה של האודיו בטלוזיה, ואת החיבור של האוזניות בחיבור של הרמקולים במחשב. לאחר מכן אתה צריך להגדיר את הסאונד דרך האיקון של הרמקול

( לבחור באופציה שיוציא את הסאונד דרך הטלוזיה).

ככה אני חיברתי את הסאונד אצלי..

התמונה מועברת באמצאת כבל -DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאות סאונד צריכות להיראות כמו היציאות של הכבלים (HOT). אתה צריך כבל שיש לו צד אחד יציאת אוזניות, ומצד שני שני בננות (RCA).

תחבר את הבננות לכניסה של האודיו בטלוזיה, ואת החיבור של האוזניות בחיבור של הרמקולים במחשב. לאחר מכן אתה צריך להגדיר את הסאונד דרך האיקון של הרמקול

( לבחור באופציה שיוציא את הסאונד דרך הטלוזיה).

ככה אני חיברתי את הסאונד אצלי..

התמונה מועברת באמצאת כבל -DVI

לא בכל יש אופציה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...