Share במשחקי PS3 מרשת הPSN - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Share במשחקי PS3 מרשת הPSN

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשת הPSN כמו שאתם יודעים אפשר לקנות משחקים קטנים שמעבירים את הזמן, ויש כאלה ממש טובים.

כל משחק אפשר להוריד ממשתמש אחד ל5 קונסולות שונות.

אז באינטרנט אנשים עושים את הפעולה הזאת של החלפת משחקים, אני מביא לX את המשתמש שלי עם משחק מסויים הוא מוריד אותו, אח"כ אני נכנס למשתמש שלו ומוריד את המשחק שהוא נתן לי.

שיתוף - Share.

אז אני מפרסם את האשכול הזה שאנשים יציעו את המשחקים שיש להם ויבקשו משחקים שהם רוצים.

אני חושב שהכי הוגן זה משחק מול משחק, אני מביא למישהו משחק אחד הוא מביא לי אחד, אבל הוא נמצא בחשבון שלי, איך אני יכול לדעת שהוא מוריד רק אחד? אי אפשר, בקטע הזה נכנס דבר שקשה לאנשים להכניס, יושר, בבקשה תהיו ישרים ותורידו משחק אחד ואל תרמו סתם.

אלה המשחקים שיש לי:

Tekken 5 הבאנדל היקר עם החבילת אונליין

Echochrom משחק חשיבה מעולה!! פשוט מעולה למי שאוהב משחקי חשיבה אז זה חובה (תנסו את הדמו תבינו)

PixelJunk Monsters משחק אסטרטגיה ממש חמוד וכיפי ויש לו Offline Multiplayer שזה ממש כיף לשחק שחבר בא

Toyhome + הAddon שעולה 6$

Super Stardust HD - משחק בחלל המטורף והמוטרף הזה .. ויש בו Trophies

+

שתי החבילות הרחבה של Stardust HD, זאת שנותנת עוד 5 טרופיז ועוד אחת

החבילות מוסיפות המון המון למשחק !

Soundtracks חדשים, עיצוב חללית, שלבים חדשים ועוד !..

הדמות Scurv Dogg למשחק PAIN (דמות הפיראט)

3 שירים לGuitar Hero 3 של הלהקה Velvet Revolver , יש שם את השירים:

She Builds Quick Machines

Slither

משחקים שאני רוצה:

כל מיני כותרים של הPSone יהיה מעולה

PJE (PixelJunk Eden)

משחקים שאני ממש רוצה :

Elefunk

1942: Joint Strike

תציעו עוד דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,

לא יודע עד כמה כל זה כדאי ברגע ש Elefunk

עולה עכשיו 4.99$ משחק מלא

1942: Joint Strike עולה 9.99$ משחק מלא

שאותו אני הולך להוריד אגב

סה"כ מדובר ב 50 ש"ח לשני המשחקים המלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם אפשרו לכם להוריד עד 5 פעמים על מנת שתחלקו את המשחקים כל העולם. המטרה היא לאפשר הורדה נוספת במקרה ויש צורך לפרמט את הדיסק הקשיח (תקלה במכשיר, עידכון גירסה שכשלה, הרחבת הדיסק הקשיח וכו). במחיר שמבקשים ב PSN למשחקים אני ממש לא חושב שיש איזושהי הצדקה לגנוב (לא שאני מאמין בגניבה במשחקים יקרים - אבל פה זה ממש הופך למגוחך). קשה לי להאמין שה 5-10 דולר שמבקשים שם על משחק מצדיק אופרציה כ"כ דלוחה ומגעילה.

למען האמת - אני בשוק שהת'רד הזה עדיין לא נמחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאם לא היו רוצים לתת לעותק אחד של משחק PSN, להיות מופץ על 5 , הם היו חוסמים את זה, לכל קונסולה יש את הקוד שלה וזאת, לא הבעיה.

אתה צודק אחי.

סוני מאד מרוצים מהעובדה שחמישה אנשים יקנו משחק אחד ב-10 דולר.

סליחה גבר - טעות שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון שאף אחד לא טרח לקרוא את חוקי המשתמש ב PSN אני ישבתי וקראתי. לא חוקי בעליל:

Except as stated in this Agreement, all content and software provided through PSN are licensed non-exclusively and revocably to you, your children and children for whom you are a legal guardian (collectively for purposes of this section, "You" or "Your"), solely for Your personal, private, non-transferable, non-commercial, limited use on a limited number of activated PLAYSTATION®3 computer entertainment systems

http://www.us.playstation.com/support/useragreements/14

קח בחשבון גם שאני אישית בחיים לא הייתי נותן את פרטי החשבון שלי למישהו ש"גונב" משחקים בצורה שכזו. מה ימנע ממנו להתשמש לרעה בחשבון שלי? אני מאמין נלהב באימרה "פעם גנב, תמיד גנב", לצערי ראיתי את זה קורא במציאות יותר מידיי פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...