Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10 - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין את מה שאתה אומר, בתחזוקה שוטפת זה יהפוך לנטל מעיק אז עדיף לי לתכנן את זה כך שאני אוכל לשלוף את הפילטר בקלות.

מאידך גיסא, אני רוצה להפוך את זה למשהו אסטתי בכך שאני אעטוף את הבסיס התחתון בעזרת פרספקס מואר, וזה יהיה ניגוד..

הממ ,תודה על החומר למחשבה chimpanzee_thinking_poster.jpg

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון 12 אוג'

בניית מסילות למגירה והתחלת בניית מגירה:

סה"כ אני דיי מרוצה מהתוצאות של היום מסילות המגירה הושלמו, והתחלתי לבנות את המגירה. במהלך הבנייה נאלצתי לבצע שינויים בתוכנית( בשטח הדברים נראים אחרת ולכן החלטתי לשנות X דברים... שום דבר לא סגור ונכון לעכשיו אני מעדיף פשוט לשתוק

----> תחלית חיתוך המסילות להנמכתן:

2ynqfyr.jpg

2nqe8o3.jpg

102mfbs.jpg

----> התחלת בניית התשתית של המסילות:

osz904.jpg

w0me81.jpg

2d1sd4y.jpg

מסלולי מגירות DONE!

29xhugm.jpg

33vjam9.jpg

----> תחילת חיתוך מגירה (השתמשתי בפח העליון של מארז ישן)

33nx30y.jpg

jq10t4.jpg

זהו רק טסט לבדיקת תאימות , המגירה עוד לא גמורה בהחלט.

1zdb1pd.jpg

ולקינוח צביעת שכבה נוספת על הפנל הצדדי (בתקווה שזה האלמנט הראשון שאני אסיים)

2qkilb9.jpg

טוב זה להיום חברים, מקווה לשחרר עדכון נוסף בקרוב

TaZer תודה על הקישור, אומנם אני חושב שפתיחת מגירה מקדימה היא לא רלוונטית כבר מאתמול. אם אני בכל זאת אתעקש לעשות זאת אני אצטרך לפרק את המסילה ולתחיל מהתחלה, דבר שאין בכוונתי לעשות. ברם, אני מנסה למצוא איזה דרך מגיוורית כן ליישם את הרעיון שלך. אולי זה כן יתרחש ;)

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם המאווררים יהיו פחות יעילים כשאר המגירה תחסום להם את האוויר.

נראה לי שאתה חושב שהמגירה תשאר ככה, ולכן זה מה שאתה חושב. אני מתכוון לפתוח במגירה הזו חור גדול ולהכניס בו פילטר וככה ייכנס אוויר רק שהאבק יסתנן בו.

תהיה צניחה (כנראה מזהרית) ביעילות.

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי עדיין להגיב ב-לוג שלך והעבודה ממש יפה! אהבתי ממש את הדלת ובכללי את המארז המיוחד של דל! (אפשר לדעת מאיפה הבאת אותו?)

בנוגע למגירת פילטר הזו, לא לגמרי הבנתי איך כל העסק יעבוד או יראה אבל אני סבלני ואחכה לעידכון שזה יגיע לסוף הקטע הזה..

בנוגע למקום עבודה שלך- החדר פחי, יש לך ציוד טוב! הרבה קליפסים, "שולחן" עבודה טוב, דרמל מקורי, מקדחה של בוש, מספרי פח והרבה חלקים נחמדים!

מחכה לעידכונים!

נ.ב-

בא לי לבוא לפאנל הקידמי של המארז ולעשות איזה חור מקדימה למאוורר או שתיים! זה כל כך דורש! (מקווה שזה יעשה) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אפשר לדעת מאיפה הבאת אותו?)

איזה שכן זרק אותו. מארז חמוד נכון :)
בנוגע למגירת פילטר הזו, לא לגמרי הבנתי איך כל העסק יעבוד או יראה אבל אני סבלני ואחכה לעידכון שזה יגיע לסוף הקטע הזה.

בעקרון היום כמעט סיימתי את המגירה עצמה, מחר שהיא תהיה גמורה (בתקווה) אני אעלה שלה (: יצא פיצוץ אגב.

בנוגע למקום עבודה שלך- החדר פחי, יש לך ציוד טוב! הרבה קליפסים, "שולחן" עבודה טוב, דרמל מקורי, מקדחה של בוש, מספרי פח והרבה חלקים נחמדים!
טוב.. לא הייתי נסחף עושים שימוש במה שיש.. ה"קליפסים" זה זוג פלייר פטנטים, שולחן העבודה לא כזה טוב (שבור כל הצירים שלו לא עובדים) אני עובד בחדר פח זבל ואני נאלץ למרוח דוחה יתושים (יש עליי איזה 70 עקיצות , אני לא מגזים) אבל היי [glow=red,2,300]אני לא מקטר :smile1:[/glow]

זה ציוד של אבא שלי מימי הפסלות שלו, הוא מכר ציוד שהיה לו ודיי חבל, היה לו מחרטה ומסור שולחן (שניהם היו יכולים להועיל לי מאוד) מאידך גיסא יצא לי לאלתר פה קומבינטות בשביל לבצע דברים מסויימים וזה די כיף לחשוב מחוץ לקופסא <------ כמה הוא מזיין תמוח הגובנר הזה :kopfpatsch:

בא לי לבוא לפאנל הקידמי של המארז ולעשות איזה חור מקדימה למאוורר או שתיים! זה כל כך דורש! (מקווה שזה יעשה)

אתה לא הראשון שכועס עליי בנושא הזה, אז מאוור BLOW HOLE קדמי לא יהיה. אבל מסך LCD בקדמת המארז יהיה ואני לא מדבר על הCD ROM BAY

היום התחלתי לקלף את הצבע מהפנאל :'( כמה שכבות צבע לחינם :((( ואני מתכוון לעשות שם חלון נחמד כזה לLCD ככה שהפנאל הקדמי לא יראה כל כך "ריק" דבר מה שמלכתחילה כיוונתי אליו

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון 15 באוג' :

תחילה :-[ קשות מאוד מהגזרה

תראו מה זה אפילו הפנאל בוכה

:P

b3r2x2.jpg

y07sn.jpg

149mws6.jpg

טוב אין לי מה להוסיף התמונות די מדברות בעד עצמן..

2v10tnr.jpg

מעניין לדעת מי מכם יהיה חד עין להגיד לי מה מוזר בתמונה הזו :P

103g3gm.jpg

2112kgg.jpg

והרי המגירה, היא עוד לא גמורה.. במלבן שחתכתי יהיה פילטר. והלהבים אמורים להפנות את החום הרחק מהפילטר ככה שאוויר חדש יכנס למערכת

יש מבין?!

a2b3p5.jpg

15chcag.jpg

תגובות בבקשה :)

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - כל הכבוד על ההתקדמות.

דבר שני - זה רק אני או שחורי האיוורור האחורים באלכסון?

דבר שלישי - למה מאוורר 40mm? (אם אני רואה טוב)

דבר רביעי - אהבתי את רעיון ה''להבים''!.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - למה לתוספות השתמשת בפח של גבס ? זה לא יציב -המארז שלך יתנדנד מהמשקל.

הפח של המארז חזק ויציב לעומת הבסיס שלו שהוא לא - זה יזוז לך כמו ג'לי.

ד"א - גם אם חיזקת את החלק התחתון - עדיין אני לא מבין למה להשתמש בחומר הזה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני - זה רק אני או שחורי האיוורור האחורים באלכסון?

דבר שלישי - למה מאוורר 40mm? (אם אני רואה טוב)

הממ, המקדח כוס wouldnt play ball :P זה קשה לקדוח בלי מקדח שולחן בפח זה רוקד וכאלה אז ייתכן וזה קצת לא ישר.. צריך להסתכל על זה מחר שוב ולהחליט אם עושים מחדש (אגב זה לא מה שהתכוונתי לגבי החד עין :lol:, יש שם משהו אחר.. )

לגביי המאווררים 40MM מה לא בסדר ? יש לך בעיה איתם ? את יודע מה אתה אה?ה. אתה ANTI 40MM FANTILE חחחחח

אין לי תשובה רציונלית מנומקת באמת..

דבר רביעי - אהבתי את רעיון ה''להבים''!.

נראה לי שכחת לרשום לא ;D סתם אני שמח שאהבת את הרעיון (:

שאלה - למה לתוספות השתמשת בפח של גבס ? זה לא יציב -המארז שלך יתנדנד מהמשקל.

הפח של המארז חזק ויציב לעומת הבסיס שלו שהוא לא - זה יזוז לך כמו ג'לי.

ד"א - גם אם חיזקת את החלק התחתון - עדיין אני לא מבין למה להשתמש בחומר הזה בכלל ?

האמת אתה צודק זה לא היה יציב תחילה , אבל אחריי שבניתי את המסילות אלומניום זה נהיה חזק פצצות ואני מתכוון לחזק את זה עוד בסוף הבנייה. המסלול קיר גבס היה אחלה חומר לעבוד איתו כי הוא גמיש וניתן היה לעצב איתו את הבסיס כרצוני, ושוב הוא לא רעוע בכלל, הוא מאוד יציב כעת.

אני מקןוה שזה עונה לשאלתך

כמה עצוב להוריד ככה את הצבע שעמלת עליו כל כך הרבה :P

המגירה נראית מעולה =] אהבתי את הרעיון

מחכה לעדכונים =]

תודה על החיזוקים , והמחמאות :)

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת לא קשורה חח

אבל הייתי חייב

אני גם רוצה מסך כזה ואתה כבר חיברת אותו אז זה יחסוך לי כאב ראש

רוצה למכור לי אותו ? ;D

אני משלם מזומן חחח

אם כן תשאיר איסייקיו או טלפון שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...