Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project B.B.B :עדכון חדש!!! 5 לספטמבר (נראה לי:P) עמוד 10

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

עדכון שני

נסעתי לשוקן 19 ועשיתי הזמנה לפרספקס.

לאחר מכן באתי הביתה והיה לי כוונה להתחיל בבנית הבסיס שיכיל את המאווררים, למרבה הצער נגמרו לי הדיסקיות של הדרימל די בתחילת העבודה :nixweiss: עם זאת היה לי הספק משהו היום.

ספקים מקריים שמהם החלטתי לעקור מאווררים.

ct0yv.jpg

בסיס המארז שם אני התכוונתי לחתוך היום למרבה הצער הדיסקים של הדרימל נגמרו :(

21cxweb.jpg

מפה אני מתכוון לעשות שלט זמני למחשב

24q5o1s.jpg

הנה..

1pwj8o.jpg

הנה הפנאלים

2wh2xbq.jpg

והנה "ההפתעה" בטח ציפיתם שאני אצבע את זה בשחור נכון חחח גם אני , זה עד שראיתי את הצבע הזה :lol:

i4mmc4.jpg

טוב זה העדכון שלי להיום

יאללה באלגן :bash:

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצבע נראה ממש מגניב!

לגבי המאווררים, אתה רוצה לשים מאווררים בתחתית המארז ועוד לקחת כאלו רועשים של ספקים ישנים? לא כדאי

קח מאווררים שקטים כמה שיותר...

בהצלחה בהמשך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המאווררים, אתה רוצה לשים מאווררים בתחתית המארז ועוד לקחת כאלו רועשים של ספקים ישנים? לא כדאי

קח מאווררים שקטים כמה שיותר...

בהצלחה בהמשך!

שקטים וטובים יותר אפילו 120 פשוטים עדיפים

הטיעונים שלכם מוצדקים אבל...

[glow=red,2,300]אין לי כסף :EEE[/glow]

תשמעו אין גבול להוצאות שאפשר להשקיע בשמונצס מסביב, פה אני מחליט לחסוך. יש מאווררים חינם (אפילו שהם בררה) אני אשתמש בהם..

אני מעדיף לנתב את ההוצאה הזו להשקעה ב DRIVE כמו ש TIGERGUY יעץ לי בעמוד הראשון (המניאק הזה לא זול).

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב חח. אז בסוף החלטת לשים את ה במארז עצמו או שבקופסה הנפרדת? כי אם זה יהיה בקופסה נפרדת אין צורך ב דק.

ותשמע בתמונה אחרי הצביעה רואים את הגבול של הבונדו מתחת למקום של ה CD. רואים את זה גם במציאות? אתה חושב שאפשר לשפר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותשמע בתמונה אחרי הצביעה רואים את הגבול של הבונדו מתחת למקום של ה CD. רואים את זה גם במציאות? אתה חושב שאפשר לשפר את זה?

כן גם אני שמתי לב לזה. אני חושש שזה בגלל ששייפתי יותר מידי את הבונדו .. אבל יכול להיות שצריך לעשות עוד כמה שכבות צבע ואז יראה יותר טוב.

נעשה מחר ומחרותיים עוד שכבות ונקווה לטוב, תחזיקו אצבעות :)

שמתי לב חח. אז בסוף החלטת לשים את ה במארז עצמו או שבקופסה הנפרדת? כי אם זה יהיה בקופסה נפרדת אין צורך ב דק.

חיצוני בנתיים אני אשאיר כאופציה אחרונה.. בנתיים חשבתי על משהו כזה :

imqgpk.jpg

אני רוצה לחתוך פתח בפלסטיק בצד של המארז איפה שיושב הלוח אם ובעזרת קצת פרספקס שיישאר לי מחיתוך החלון בצד של המארז שממנו רואים את המעבד (מה שכולם עושים) ואז לסדר את זה יפה בעזרת בונדו ולהלביש מבפנים באמצעות "אקרובטיקה" צורה דומה לזה שהצעת.. מה אתם אומרים ?

זה סיפור לא קל כלל כי אני צריך להזמין כזה מחול יקח איזה חודש, זה יאלץ אותי להזניח את הצביעה לזמן מה..

אגב זה החריטה שאני מתכנן לעשות, אל תתייחסו לעפרון (לא מצאתי מחק :kopfpatsch:)

mrd2x1.jpg

מה אתם אומרים :) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את הצבע.

ובכלל - אם כל המארז יראה ככה (סלח לי) :puke:.

לאחר שתעשה את הצביעה הסופית הייתי ממליץ לך לשייף קצת בנייר 280.

לאחר השימוש בו יווצר לך אפקט חלק והמגע יהיה יותר נעים.

בניגוד לצביעה ללא שיוף שנשארים נקודות והמראה...

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ouch :

:)

well you know, you're intitled for your own opinion .

לאמר לך את האמת בנתיים כל מי שראה את זה ואני מתכוון מולו. די התלהב (כולל אני, זה צבע מדהים) אבל תיודע על טעם ועל ריח. על כל אופן

אני מתכוון לשייף אחרי כל צביעה פרט לאחרונה, שיוף הצבע הזה מאבד את הברק והמראתיות שבו..

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי צביעה,אם תשתמש בטרמפנטין או בכל סוג אלכוהול חזק - סיכוי גדול שהצבע ירד לך (בהדרגה אומנם...).

אל תעשה זאת.

לאחר הצביעה תנקה עם מים או עם כוהל חלש (יחסית).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...