איפה ניתן לקנות אייפון דור3 בארה"ב? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן לקנות אייפון דור3 בארה"ב?

Ran B

Recommended Posts

שלום לכולם. כן, אני יודע שבארץ עכשיו עוד מעט 4 בבוקר. אבל כאן בניו יורק עוד לא 9 בערב.

החנות של האפל בניו יורק מדהימה, אין מילים בכלל!

אבל לצערי לאחר דיבור עם המוכרים בחנות לא ניתן לקנות את האייפון בשום צורה שהיא לא משנה בכמה כסף תשלמו לחנות.

צריך להציג תעודת זהות, צריך להתחייב למפעילה at&t לשנתיים לפחות! שהחבילה הכי בסיסית היא 70$ לחודש.

זה אפילו לא משתלם לאמריקאים חחח.

בכל מקרה, ברחוב מסתובבים מלא חנויות אלקטרוניקה זרוקות כאלה שמוכרות iPhoneים למינהם.

המוכרים קצת בררנים ולחלק מהאנשים (נראה לי לפחות) הם אומרים שאין להם במלאי. הייתי אצל אחד המוכרים שאמר לי שיש לו ושבקשתי לראות

הוא הראה לי חיקוי קשה שקוראים לו HiPhone. ממש צחקתי.. הוא טוען שזה של מיקרוסופט. בכל מקרה זה חיקוי וזה עלוב.

השאלה העיקרית היא - האם מישהו מכיר חנות פיראטית כלשהיא בארה"ב או כל חנות שאפשר לקנות בה את הiPhone המקורי של פרוץ?

אני כאן בארה"ב עד ליום ראשון, ולכן התשובה ממש חשובה לי כמה שיותר מהר. אם מישהו מכיר, שמע, חבר, חברה, משפחה, או כל דבר אחר..

אשמח אם תעזרו לי ותגידו לי איזה חנות או כל דבר אחר!

תודה רבה מראש!

רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר סרטונים ברשת של ישראלים שמשתמשים בו.

יש לו פריצה

וגם בחנויות אלקטרוניקה הזרוקות ברחוב - מי שמוכר את המקורי - אז הוא פרוץ. (השאלה אם מוכרים את המקורי בהם,

כי מתוך 6 חנויות שראיתי את זה בחלון ראווה - המוכר טען שאין לו את זה במלאי. אחד מהם טען בבוקר שיש לו במלאי ואילו אחר הצהריים טיען שאין לו.

זה אחרי שהם מסתכלים אליך ובוחנים אותך אם בא להם להגיד כן או לא.. מעניין באמת למה זה)

אתה יודע מה, בהנחה שאין פרוץ. אם מישהו מכיר חנות שמוכרת את האייפון בלי התחייבות לAT&T, זאת גם אפשרות..

אם למישהו יש תשובה רלוונטית יותר, אני אשמח :)

תודה!

רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...