מפרט אינטל למשחקים, אינטרנט וכו' - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט אינטל למשחקים, אינטרנט וכו'

zag_zag

Recommended Posts

מה דעתכם על המפרט הבא?

מעבד Intel Pentium 4 2.4GHZ (FSB 800mhz

לוח אם P4P800 Intel 865PE

זיכרון Kingston 256MB 400mhz PC3200 CAS latency 2.5

כרטיס מסך Gigacube Radeon 9600 Pro (TV-Out

מסך F700B 17

כונן קשיח 80GB 7200rpm 8MB Buffer

CD-ROM LiteOn CD-ROM x52

כרטיס רשת מובנה

כרטיס קול מובנה

מקלדת מיקרוסופט + עכבר אופטי

Floopy רגיל

מארז E-STAR MIDI ATX 8870K 350W

המחיר הוא בערך 5300 ש"ח

עריכה: לא מתוכנן OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך אינה אינפורמטיבית ואינה תואמת את כללי הפורום. אבקש שתערוך אותה בהתאם לצורך.

בקשר למפרט שלך.. קודם כל, נראה שספק הכח הוא ג'נרי, כך שאני מציע לקחת ספק כח אחר. ספקי כח ג'נריים אינם מספקים את ההספק שכתוב עליהם, בד"כ, כך שקיים ספק לגבי תפעולה של המערכת. כלומר, אם היא תפעל והאם לא יהיו בעיות כתוצאה מהדבר. הייתי ממליץ על ה300AR-T של Heroichi, ספק כח שאינו ג'נרי ומספק לוודאי 300Watt שיחזיקו בצורה נהדרת את הרכיבים שבמערכת. שמה המקוצר של החברה הינו HEC, ותוכל למצוא אף ספקי כח של החברה במארזים של Compucase. זוהי ההמלצה. CI-6A19 + 300AR-T - רק 300ש"ח.

בקשר למסך.. הPR705F של CTX מציג ביצועים הרבה יותר טובים והוא מומלץ יותר. צריך לראות בכדי להבין. המחירים דיי זהים, למרות הכל. ואחרון חביב, כרטיס המסך. אם התקציב מאפשר, הייתי מציע שתרכוש דווקא את הR9500P. הוא יקר מה9600 בכ150ש"ח ומציג ביצועים טובים יותר. למרות הדבר, אם קיים הספק הקטן ביותר לגבי ביצוע OC בכרטיס המסך, דווקא אמליץ להשאר עם הR9600P. הכרטיס הזה מומלץ מאוד לאוברקלוקרים. ולסיכום, PR705F + R9500P. ואם יבוצע OC אז PR705F + R9600P.

יש לציין שהמסך הזה אינו עובד בצורה כ"כ טובה עם הרזולוציה 1600x1200. כלומר, קצבי ריענון נמוכים יחסית, רק עם הרזולוציה הזו. במקרה ואתה מתכוון להשתמש ברזולוציה הזו ואיכות התמונה חשובה שלך, אמליץ שתרכוש את הPR711F שדווקא מציג שיפור ברזולוציה הזו.

ולא, אל תחשוש לגבי המסך, כי שני המסכים מבית CTX שהזכרתי טובים שניהם יותר מהמסכים המקבילים מבית ולפיכך שגם הרבה יותר מומלצים. אם לא תשתמש ב1600x1200, אין טעם בPR711F ותוכל לחזור בשקט לPR705F.

תתחדש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את הכותרת. אני מקווה שעכשיו זה בסדר :)

Radeon 9500Pro חורג מהתקציב שלי ולא ראיתי הבדלים משמעותיים בבנצ'מרקים בינו ל-9600Pro. אז אני אשאר עם ה-9600Pro

בקשר למסך - אתה בטוח? כי לא מצאתי אף ביקורת באנגלית. רזולוציה של 1600x1200 לא מעניינת אותי

ובקשר למארז - אין זולים יותר? לא אכפת לי מהעיצוב של המארז

וכמובן, תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער. לא נתקלתי במארזים זולים יותר. לפחות בצורה משמעותית.

נ.ב.- אני מקווה שבעתיד אתה מתכוון להוסיף עוד . כי תוספת הביצועים של עוד 256MB של היא מאוד קריטית.

חוץ מכך שהזיכרון הוכפל, דבר זה גם ינצל את הDualChannel שבלוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.- אני מקווה שבעתיד אתה מתכוון להוסיף עוד . כי תוספת הביצועים של עוד 256MB של היא מאוד קריטית.

חוץ מכך שהזיכרון הוכפל, דבר זה גם ינצל את הDualChannel שבלוח האם.

את זה אני יודע... אני מתכוון להוסיף בעתיד עוד סטיק של 256

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...