עזרה |תאימות זכרון לנייד DDR 266 מול DDR 400 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה |תאימות זכרון לנייד DDR 266 מול DDR 400

ron533

Recommended Posts

הי,

יש לי מחשב נייד ישן מדגם Compaq Presario 2100US עם 256 MB זכרון 266 מסוג PC2100

כמובן שהוא איטי להחריד, אז רכשתי עבורו 512 MB זכרון של מדגם PC2700 - כלומר תדר 333MHZ

זאת לאחר שהנציג ב"נעה מחשבים" אמר לי בפירוש שהזכרון יתאים ופשוט התדר ירד לתדר הנמוך של 266MHZ

דבר שנשמע לי הגיוני וידוע לי שבמחשבים נייחים כעובד.

לצערי המחשב נדלק ולא ממשיך (מסך שחור) לעלות עם הזכרון החדש בפנים.

כששני הזכרונות בפנים - החדש והישן - הוא כן עולה אבל מזהה רק את הישן 256MB.

האם זו אינדיקציה שהזכרון תקול? או שהוא לא מתאים והנציג ב"נעה מחשבים" טעה והטעה אותי?

(הערה- אין לי טענות (כרגע) כלפי השירות ב"נעה מחשבים", ונציגם היה אדיב בתהליך המכירה! נראה מה יהיה כשאצטרך מהם שירות על זה למשל... ;) )

תודה לעוזרים!

רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין בעיה להריץ גם 400 בתדר של 266, ובטח 333.

מה שכן, לפעמים יש בעיות תאימות של סטיק ספציפי למחשב ספציפי, וכמובן, יש אפשרות שבאמת מדובר ברכיב בודד תקול.

אני מציע שתפנה לנועה מחשבים ותסביר להם את המצב. בקש להחליף את הזיכרון באחד אחר. תמיד עדיף לבוא עם המחשב לחנות ולבדוק במקום, אם יש לך אפשרות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין בעיה להריץ גם 400 בתדר של 266, ובטח 333.

מה שכן, לפעמים יש בעיות תאימות של סטיק ספציפי למחשב ספציפי, וכמובן, יש אפשרות שבאמת מדובר ברכיב בודד תקול.

אני מציע שתפנה לנועה מחשבים ותסביר להם את המצב. בקש להחליף את הזיכרון באחד אחר. תמיד עדיף לבוא עם המחשב לחנות ולבדוק במקום, אם יש לך אפשרות כזו.

תודה על התשובה,

פניתי אליהם והם חושבים שהסטיק תקין אבל כנראה לא מתאים במחשב הזה... הם הציעו לי להחזיר ולקבל זיכוי מלא.

יפה מצידם.

עכשיו אני נאלץ לחזור לחפש משהו משומש שיתאים... :-\

תודה בכל אופן

רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...