אם אני קונה מחשב ב-KSP עדיף עם הרכבה או לבד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני קונה מחשב ב-KSP עדיף עם הרכבה או לבד?

OuTsIDe

Recommended Posts

אם יש לך מושג מה אתה עושה - ההרכבה שלך עדיפה הרבה יותר על ההרכבה של KSP. קח בחשבון שיש להם נטיה

לעשות בעיות במימוש האחריות אח"כ (לא בחלק תקול בודד אלא אם אתה מביא להם אותו בלי לדעת מה הבעיה

הספיציפית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרכיב לבד כך בחשבון שאולי יעשו לך קצת בעיות במימוש האחריות. יכולים לטעון שהבעיה נוצרה כתוצאה משימוש (כלומר הרכבה) לא נכונים.

אני לא אומר שהם בטוח יעשו את זה, אני אומר שבהתחשב בסיפורים שיש על השירות לקוחות שלהם יש סיכוי סביר שהם יעשו את זה.

כמו כן אם תנסה לממש את האחריות ואם ההרכבה לא בוצעה על ידם, הם כנראה ידרשו ממך לשלם למעבדה לבדוק את המחשב לפני שהם ישקלו להחליף רכיב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשכח שאם הזמנת מוצר של אתה עלול לגמור עם מוצר של :lol:

מה זאת אומרת עלול ליגמור עים מוצר של MSI?

אם אתה מרכיב לבד כך בחשבון שאולי יעשו לך קצת בעיות במימוש האחריות. יכולים לטעון שהבעיה נוצרה כתוצאה משימוש (כלומר הרכבה) לא נכונים.

אני לא אומר שהם בטוח יעשו את זה, אני אומר שבהתחשב בסיפורים שיש על השירות לקוחות שלהם יש סיכוי סביר שהם יעשו את זה.

כמו כן אם תנסה לממש את האחריות ואם ההרכבה לא בוצעה על ידם, הם כנראה ידרשו ממך לשלם למעבדה לבדוק את המחשב לפני שהם ישקלו להחליף רכיב .

הם יכולים ליטעון אני אביא את חבר שלישהוא טכנאי שיראה להם מה הבעייה ואז הטענה שלהם יכולה ללכת ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים ליטעון אני אביא את חבר שלישהוא טכנאי שיראה להם מה הבעייה ואז הטענה שלהם יכולה ללכת ל...

מה הסיבה שאתה מתעקש על KSP ? לא יותר טוב לקנות בחנות מחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקים את האגודה להגבלת השימוש באות י', מי מצטרף?

הבן אדם צוחק, חביבי, אולי הוא מכיר איזה מקרה שמישהו רצה לקנות מוצר של ובסוף קיבל משהו של MSI

אתה יכול להביא את חבר שלך שהוא טכנאי, והם יכולים להגיד שהוא טועה, או שהם לא סומכים עליו, ואז החבר שלך יכול ללכת ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקים את האגודה להגבלת השימוש באות י', מי מצטרף?

הבן אדם צוחק, חביבי, אולי הוא מכיר איזה מקרה שמישהו רצה לקנות מוצר של ובסוף קיבל משהו של MSI

אתה יכול להביא את חבר שלך שהוא טכנאי, והם יכולים להגיד שהוא טועה, או שהם לא סומכים עליו, ואז החבר שלך יכול ללכת ל...

אני אבקש שיוכיחו שהבעייה שם וכשה הם יוכיחו שהבעייה שם הם יתקנו אותה ביגלל שיש בעייה והיא ידועה =\

מה הסיבה שאתה מתעקש על KSP ? לא יותר טוב לקנות בחנות מחשבים ?

זולים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שכשקונים זול משלמים ביוקר? זאת מן פונקציה כזאת שהם המציאו...

אם אתה מתעקש לקנות מהם אני מציע לך לבצע את הפעולות הבאות.

1. המעבד כמובן לפי מיטב המסורת של KSP יגיע ללא שום קופסה אז תבדוק את המעבד שאין עליו חריצים של גוף קירור כלומר שהוא לא הורכב על איזה מערכת כלשהי לפני שהגיע אליך. (ניסו למכור לי מעבד כזה לא פעם) ואל תצפה שהוא יהיה של יבואן רשמי ואל תטרח לחפש תעודות אחריות כלשהן.

2. שלוח האם סגור בקופסה עם השקית האנטי סטטית לא פתוחה והלוח נקי מאבק ושכל הבאנדל המקורי נמצא אם אתה לא יודע ברר זאת באתר היצרן לפני שאתה מגיע אליהם אם אפשר תוציא הדפסה של הבאנדל.

3. כנ"ל כרטיס המסך.

4. אתה תקבל גוף קירור מעאפן בתוך קופסה תעשה לעצמך טובה קנה גוף קירור מושקע יותר כי הגוף קירור הזה לא יעיל בעליל.

5. , HD גם הם צריכים להיות נקיים וללא שריטות בשום מצב במיוחד בצדדים שבד"כ מעידים שהם הורכבו באיזה מערכת כלשהי לפני שהגיעו אליך כלומר לא היו בשימוש (לפחות לא שוטף) לגבי ה HD הוא צריך להיות אטום בשקית אנטי סטטית ולא פתוחה עם מדבקה.

6. זיכרונות לרוב אמורים להיות בתוך קופסה נעולה כלומר שהמדבקה של היצרן לא קרועה בשום מצב. ואם המדבקה כן קרועה או שהם מגיעים ללא קופסה בדוק את המגעים שאין עליהם שריטות של הרכבה ושאין אבק על הזיכרונות.

בקיצור כל מה שאתה קונה צריך לעבור בדיקה מדוקדקת לפני תשלום שהרכיבים לא עברו שימוש שזה דבר ממש מעצבן שבגללו הייתי צריך לבטל עסקאות.

ובטח הם יגידו לך לשלם לפני ראיית המוצרים אני מציע לא לשלם עד שאתה לא רואה את המוצרים אני מקווה שהדילר שלך יהיה אדם נחמד ותוכל לבצע זאת לרוב זה לא מתאפשר.

בכל מקרה בשום פנים ואופן אל תסכים להרכבה שלהם במעבדה כי אז אתה לא תראה לא את הבאנדלים של הרכיבים שלך כי הם משום מה מחרימים את זה וגם יש סיכוי גבוה שהרכיבים שיורכבו הם משומשים מאיזה שהיא סיבה לא ברורה אז תחסוך לעצמך את הכאב ראש הזה לפחות.

ואני מקווה שלא תצטרך לממש אחריות אצלם כי אז הזול יהפך באמת להיות יקר בדיוק כמו שאמרתי.

יום טוב ובהצלחה!

ולא אני לא מגזים אני בעל ניסיון מאוד עשיר בשוק המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בKSP אי אפשר לקבל את המוצרים לפני ששילמת. אתה משלם ואז הולך ל"אפסנאי" עם הקבלה והוא מוציא לך מוצרים על סמך הקבלה.

אתה יכול לעבור על המוצרים לפני שאתה חותם לו אישור אבל לא לפני שאתה משלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...