פרמוט מויסטה לXP - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרמוט מויסטה לXP

elior021

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אמרתי שהיה צ'אטי?

הפניה אל הבן אדם?אם זה היה רק זה ניחא.

אבל הוספתי את הקישור, בבקשה שיראו אם זה אכן הדרייברים, יתכן כי אני טועה.

והסטיקי היה מביא אותי לעד למצבי הנוכחי, בו אני תקוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לי נגמרו כל הטריקים.

אין פלופי והדרייבר שמצאתי הוא לפלופי בלבד, הוא קובץ חילוץ לפלופי ככה שNLite לא מזהה את הדרייבר. ניסיתי לחלץ עם WINRAR אך ללא הצלחה.

פירקתי את ההארד דיסק וחיברתי אותו למחשב אחר בו לביוס אין בעיה עם SATA, פירמטתי, הוא העתיק קבצים ואז חיברתי לנייד - מסך כחול. החזרתי למחשב ונתתי לו להשלים התקנה, החזרתי בסופה - מסך כחול.

הורדתי את התוכנה pe builder , זה יצר לי תיקיה מוקטנת של הדברים ההכרחיים לווינדוס וצירף לי את הדרייבר כך שאוכל לשים אותו על כונן , לא פעל.

אני עכשיו אנסה לצרוב את הקבצים האלה לדיסק במקום דיסק און קי.

באמת שאני לא יודע מה עוד לעשות, חח אפילו חיפשתי מדריך לראות אם אפשר להפוך כונן פלופי IDE לחיבור ...:|

עריכה: סליחה על הדאבל פוסט, אבל יש עדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם אתה חייב פלופי, יש תוכנות שעושות virtual floppy drive בדיוק כמו virtual CDROM.

יש גם חינמיות (תנסה לחפש ברשת).

אתה יכול להשתמש באחת כזאת כדי ליצור בסופו של דבר את ה NLITE IMAGE שלך.

לדעתי האישית, זאת הדרך היחידה. ללא קניה מיותרת של FLOPPY .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מכניס את הדיסק און קי, מפעיל התקנה של ולוחץ F6 יש לי שתי שאלות, S ואנטר. אם אני לוחץ על S הוא אומר שהוא לא מזהה כונן פלופי במחשב.

אם אני לוחץ על אנטר, כאשר הדיסק און קי אם הדרייבר שהבאתי לו לינק מקודם הוא מראה לי את הכונן, אני עושה מחיצות ומתקדם להתקנה.

הוא מרפמט, מתקין קבצים אבל לאחר הריסטרט מסך שחור ובקשה להכניס בוט דיווס מתאים.

בלע אני ממש משתגע, לא יכול להיות שכל מי שיש לו את הניידים האלה לא יזכה לראות שוב את היקר ותקוע עם הנאחס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לא עבד לך עם NLITE.

אני אישית עברתי בלפטופ מויסטה לאקס פי, הכנתי דיסק ששילבתי בו את הדרייברים של הסאטא בעזרת NLITE ועבד ללא בעיות.

לדעתי תנסה את זה שוב כי כנראה עשית משהו לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבירת ראש של שעותתתת!!!! כל מה שהיה צריך זה לכבות פונקציה בביוס שנקראת quiet boot שבכלל מדברת על מסך לוגו וכלי אבחון.

זה בנוסף ל sata hdd achi mode שניסית כבר בעבר לבטלו וזה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...