סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו .... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו ....

alexbmw

Recommended Posts

לפותח הטראד, אני מנסה לחשוב מה עבר לך בראש :bash:

כאילו נגיד וזה אפשרי לעשות רישיון ל2 נשקים אז כאילו באמת חשבת להסתובב עם 2 נשקים או לנסות לירות ב2 נשקים ? :kopfpatsch: בלי לזלזל או משהו, כנראה לא יצא לך לירות בנשק אחד אז אתה רוצה לירות ב2....מה ההגיון פה ? כאילו גם מה ההגיון ברישיון ל2 נשקים ? (חוץ מטעמי שזה משהו שונה לחלוטין...)

לפעמים אני פשוט לא מבין בני אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפותח הטראד, אני מנסה לחשוב מה עבר לך בראש :bash:

כאילו נגיד וזה אפשרי לעשות רישיון ל2 נשקים אז כאילו באמת חשבת להסתובב עם 2 נשקים או לנסות לירות ב2 נשקים ? :kopfpatsch: בלי לזלזל או משהו, כנראה לא יצא לך לירות בנשק אחד אז אתה רוצה לירות ב2....מה ההגיון פה ? כאילו גם מה ההגיון ברישיון ל2 נשקים ? (חוץ מטעמי שזה משהו שונה לחלוטין...)

לפעמים אני פשוט לא מבין בני אדם...

אז היה לו שאלה מה קרה?

חוץ מזה,מה הבעיה של היגיון בלירות ב-2 אקדחים?

תאמין לי שאחרי 2 מטווחים אתה מוריד בנאדם כמו גדול.

ובנאדם שירה על מישהוא עם 2 אקדחים הוא לא יצור מרחק של חצי מטר בינהם כמו במשחקים,הוא יכול לפגוע 20/24.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,אומנם תמיכה של יד נוספת מורידה את ההדף מהיריה אבל אתה לא יורה ברצף - אתה יורה יריה כך שההדף מהיריה הראשונה יורד עד שאתה יורה את היריה השניה (כן,כן הסבר מוזר...).

אני לא אומר שכל ילד יכול לעשות דבר שכזה,זה דורש אימון.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הנסיון האישי שלי הרבה יותר קשה לירות ביד אחת מאשר ב2 ידים וצריך להתאמן המון בשביל להשיג תוצאות טובות. לפי דעתי אפשר לירות מ2 אקדחים ב2 ידים אבל זה יהיה יעיל רק לטווח ממש קצר(עד 8 מטר בלחץ) ובצורה סלקטיבית (ללא כוונות). אישית אני לא רואה שום סיבה הגיונית לירות מ2 אקדחים ב2 ידים. בקשר להוצאת רשיון דרך הצבא אז ניתן לבוגרי יחידות מטכ"ליות וקצינים מעל דרגה מסוימת (סרן אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לקבל רשיון לנשק(אחרי מבחנים שונים ומשונים ותקופת זמן מספקת במטווח) להגנה עצמית? אני חשבתי על זה בעצמי מספר פעמים, אחרי שכמעט אנסו את חברה של חבר שלי מול העיניים שלי, ולמזלי הם(האנסים הפוטנציאלים) היו מספיק מסטולים, או מספיק פיקחים בשביל להפסיק לנסות אחרי שדחפנו(אנחנו = אני וחבר) אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אני מבין שהרבה אנשים פה חושבים שאני חם לחסל מישהוא טוב האמת ש כן (חחחח סתם חוץ מרבים קטנים אני בן אדם רגועה מאוד )אבל אני שואל את כל זה רק מהתעניינות כי כמו שרשום פה איפשהוא "אם לא תישאל איך תדעה " אז הינה אני שאול .

וזה שמעליי אחי אני לא יודעה איפה את מיסתובב אבל לך אני רציני ממליץ בחום על רשיון לאקדח ודחוף (אוליי אפילו ל 2 :silly:)

נ.ב :Denton תודה על התשובה אבל אני פשוט שמעתי שיש איזה משהוא שאתה עובר ואז יש לך גם באזרחי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתן לקבל די בקלות רישיון אירגוני שניתן ממשרד הפנים דרך העבודה (חברות בעיקר) ואז אתה מקבל מהעבודה שמותר לשאת בתפקיד בלבד(נושא די פרוץ למען האמת) ולא למטרות הגנה עצמית (מה שאומר לדוגמה שאתה לא יכול לקנות אקדח משלך אם רישיון כזה). אני מניח שאחרי שרות בכוחות הביטחון השונים ניתן לקבל רשיון קבוע(לדוגמה אפילו התנדבות במשמר האזרחי למשך 5 שנים והמלצה ממפקד התחנה שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל לוחמי העל למינהם - ירי ביד אחת באקדח הוא קשה מאוד ודורש המון אימונים, הדבר הכמעט יחיד שמאפשר כיוון יחסית

מדויק של הירי הזה הוא שימוש ביד השניה לאזן את הגוף ,כלומר יד אחת מכוונת את האקדח והיד השניה מושטת קדימה בצורה

של פריסת יד (כמו תנועת שלום), כך שלפגוע בירי בשני אקדחים זה כמעט בלתי אפשרי. לכל מי שכתב כאן 10 מ24 וכל מיני

מספרים כאלו - כנראה לא יריתם מעולם באקדח. ללא אימונים סדירים (לפחות פעמיים בשבוע אחרי שהגעת לרמה גבוהה)

אי אפשר לפגוע מעל ל10 מטר בדיוק של 80% ומעלה. מניסיון. יחידות מיוחדות (שייטת ימ"ם וכו') יפגעו עד 30 מטר באחוזים

גבוהים, מעבר לזה - צריך להיות רמבו.

ובקשר להוצאת רשיון לנשק - הדבר נעשה כמעט בלתי אפשרי מאז תקופת ההתנתקות. מה שכן - הקילו מאוד על חידוש הרשיון (למזלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אם אתה רוצה לפגוע במשהו, תירה עם רובה.

מלבד זאת, אקדח בבית זה כאב ראש, אתה חייב לשמור אותו בכספת, לדאוג שהילד (אם יש לך) לא יתקרב אליו, כמו כל אסור לך להשאיר אותו בלי השגחה לרגע ואם אתה מאבד אותו אתה עלול להסתבך בחקירות. גם ככה שאני חוזר ממילואים אני מפרק את הרובה ומפזר את חלקיו במקומות שונים בבית. מספיק לי חודש בשנה הכאב ראש הזה. גם שאני מגיע למילואים, אני מסדר לעצמי מטווח, שתי מחסניות - אחת ירי מדויק לאימון והשניה ירי מהיר לכיף ודי, לא צריך dual wielding ושאר מיני שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אם אי אפשר להוציא רישיון ל2 אקדחים dual wielding... אפשרי להוציא dual wielding לרובים אוטומטיים דוגמת M16?

alexbmw מי יתעסק איתך אם תלך ברחוב עם שני קלצ'ניקובים?

ומעניין אם אפשר להוציא רישיון לרימון יד, ממש ללכת ברחוב עם frag grenade בחגורה. :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...