מחשב נייד, מסך 15.4 תקציב כ-4300-4500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד, מסך 15.4 תקציב כ-4300-4500 ש"ח

ADIA

Recommended Posts

או קיי, שלום.

אני מודה שבמחשבים ניידים אני צריך יעוץ.

אני מחפש מחשב נייד עם 2GB זיכרון, לפחות 160GB כונן קשיח ומעבד טוב.מסך 15.4 (לא פחות) לא איכפת לי VS INTEL.

מיכוון שאני רוכש את המחשב לעצמי, הרכישה היא נטו מחיר דילר.

מכרתי כמה מחשבי טושיבה A210 ולקוחות מרוצים. האם יש מחשבים ברמה דומה נניח של , או שיכולים לענות לצרכים?

חשוב לי ולכולם כמובן נושא האחריות, ואני יודע וקראתי את בעית האחריות. (לא נתקלתי בצורך של שירות ממכירת ..טפו..טפו..טפו..חמסה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם יש צורך בכרטיס 8400GS לפחות או שניתן להסתפק בX3100 המובנה?כלומר,האם יש צפי למשחקים קלים-בינוניים(כבדים לא בא בחשבון בתקציב הנ"ל)או רק סרטים\אופיס וכדו'..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פחות מ-15.4"? אתה לא מתכוון להתנייד איתו הרבה? אלא אם כן הראיה שלך ממש פגומה מסכי 13.3-14" הם לדעתי האופטימאליים מבחינת ניידות ומשקל.

הבולטים בפורום הם לדעתי:

דל דגם 1525 - יתרונות: HDMI, שלוש שנים אחריות במחיר הבסיס, עיצוב חביב. חסרונות: אין מערכת הפעלה, אין SVIDEO, משקל 2.7KG (לא הרבה בשביל 15" פשוט כבד בכללי), מסך מבריק סובל מהשתקפויות, אין קופיגרציה עם כרטיס 8400GS במקרה ומשחקים מעניינים אותך.

דל VOSTRO 1510 - יתרונות: שלוש שנים אחריות, עיצוב סולידי ועיסקי יותר, מסך מט לא מבריק, משקל 2.6KG בין הקלים למידה הזו.. (עדיין כבד), הכוננים הקשיחים בווסטרו בד"כ 7200RPM. חסרונות: אין OS, אין יציאות וידיאו מלבד VGA.

ניתן להתרשם מהם ב-notebookclub.

HP DV6770 - ב-4000 ש"ח מקבלים גם מעבד T7250 וגם 8400GS, וגם שלט אלחוטי וויסטה פרימיום. חסרון משמעותי מבחינת אחריות שהיא רק שנה והרחבה לשלוש שנים עולה 590 ש"ח שזה דיי הרבה. חוץ מזה שיש שיגידו שהשירות של הוא לא מהטובים, לא יודע אם זה נכון. חוץ מזה ברגיל מסך מבריק, ודיי כבד.

ל- יש את סידרת ה-E500 שאמורה להיות נחמדה וזולה עם שנתיים אחריות (תוספת ל-3 שנים היא 200 ש"ח).

אתה צריך לפרט יותר את השימושים של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכר נייד של GIGABYTE במידה וזה מעניים אותך

eMail : shaylami@bezeqint.net

מפרט :

מעבד T7700 2.4 4 MB

זיכרון פנימי 2GB

כ.מסך 8400

מסך 15.4 מבריק

HD 160GB

יציאת DVI SVIDIO FW

וקורא כרטיסים כולל מערכת הפעלה ביזניס ב 4200 ש"ח

שנתיים אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מסך 15.4 - חובה.

מערכת הפעלה - מובנת אם אפשר, כלומר אין לי בעיה להתקין , אבל מעדיף שבמחיר אקבל ויסטה(אני מסתדר עם התוכנה).

משקל - לא ממש משנה, רובם הם 2.7ק"ג עם ככה שזה סביר עבורי.

תוכנות - ,אוטוקד,רביט(תוכנת 3D לאדריכלות).

עכשיו גילוי נאות:( אם אסור אז למחוק את השיוך), אני מאוד התאהבתי ב-A210 של ואני מוכר מהם הרבה. השאלה אם המחשב הזה יענה לצרכים שלי ואני אתן קישור לא לאתר אלא לאתר היצרן. האם הנתונים האלו יספיקו לי?

http://eu.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?service=EU&PRODUCT_ID=144940

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכר כל-כך הרבה מהמחשבים האלה, אתה לא אמור להכיר אותם יותר טוב מכולם? ???

אתה שם לב שחוץ מנתונים טכניים יבשים שכל מחשב מסכן בשוק יעמוד בהם, לא פירטת כלום? (דרישות, שימושים)

לאיזו תגובה בדיוק אתה מצפה? יש פה עשרות דיונים של המלצות על מחשבים. עשה חיפוש ותקבל דעות מפה ועד להודעה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזו תגובה בדיוק אתה מצפה? יש פה עשרות דיונים של המלצות על מחשבים. עשה חיפוש ותקבל דעות מפה ועד להודעה החדשה.

לתגובה יותר רצינית ובוגרת של "מנהל" פורום .

מה לא ברור במה ששאלתי? חינוך והטפה מה אני אמור לדעת לא ביקשתי, וכנראה שאתה לא רגיל לאנשים ישרים שאומרים שבתחום מסוים הם זקוקים לייעוץ.

פירטתי מה השימושים, השאלה האם המחשב האמור מתאים? יודע..תענה. לא יודע/רוצה אל תענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, פספסתי את הפירוט בהודעה השניה.

לתוכנות אלה חובה כרטיס מסך לא מובנה. ה-HD 2600 שב-TOSHIBA הוא יחסית טוב. אם תצליח להשיג במחיר דילר משהו שבה עם 8600M GT, זה יהיה עוד יותר טוב, אבל אני בספק שאפילו עם הנחות דילרים זה ייכנס ב-4.5K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב עם 2GB , מעבד סביר מהדור האחרון וכרטיס מסך כמו שיש בטושיבה(HD 2600) יעשו לך את העבודה.

שים לב שמבחשבים הפשוטים לכאורה הרזולוציה היא 1280X800 ואילו במחשבים היקרים יותר המחיר נובע מכרטיס מסך איכותי יותר ורזולוציה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...