סקר : איך לדעתך צריך לנהוג עם משפחות המחבלים בעלי תז' כחולה ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : איך לדעתך צריך לנהוג עם משפחות המחבלים בעלי תז' כחולה ?

zorgi

איך לדעתך צריך לנהוג עם/ להעניש את/משפחות המחבלים בעלי תז' כחולה ?  

2710 הצבעות

1. 1. איך לדעתך צריך לנהוג עם/ להעניש את/משפחות המחבלים בעלי תז' כחולה ?

• לישלול אזרחותם, ולהעיף אותם מיד לעזה תוך כדי שלילת כול רכושם כולל הריסת הבית.
    • הריסת הבית בלבד
    • שלילת דמי ביטוח לאומי בלבד
    • אטימת החדר של המחבל
      0
    • אין להעניש את המשפחות, זאת לא אשמתם.
    • אין להענישם מהסיבה שזה רק יוביל ליותר פיגועים מטעמי נקמה
    • אין בעיה להעניש , אך יש להתיחס למשפחתו של נתן זאדה(המפגע היהודי) באותה הצורה

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל אותם אנשים (ילדים יותר נכון להגיד), שיוצאים בהצהרות של לסלק את המשפחה, לגרש אותם לעזה וכו...לא מבינים שמעשים כאלו הם בלתי אפשריים ובלתי הומנים!

יופי, אני מסכים שהפיתרון הכי פשוט זה להרוג את כל הערבים, אבל זה לא פיתרון ריאלי, אז מספיק עם השטויות.

בגלל אנשים עם דעות כמוכה אנחנו נראים כמו שאנחנו היום

לקחת טרקטור לרחוב י"ם ולהתחיל להפוך מכוניות ואנשים זה אחד המעשים היותר הומניים נכון?

מוזר שהערבים חושבים שלהרוג את כל היהודים זה ה"פתרון" אולי כדאי שנחשוב כמוהם כי זה פחות או יותר בלתי אפשרי פה דו קיום

שתבין מול מה אנחנו נמצאים:

אחד הדתות הגדולות ביותר בעולם שלאט לאט משתלטת על אירופה בגלל ריבוי בקנה מידה של ארנבים כאפשר לכל ילד נתמנים מסרים אנטישמיים ואנטי ישראלים בראש ובמחשבה שללכת לקחת מטען חבלה להכנס למסעדה \ קניון \ מחסום ולפוצץ שזה בסדר ואל תגיד שזה בגלל המצב ברצועה..

אבל אם הם ידעו שאם הם יעשו איזה פיגוע ובמקום לקבל 72 בטולות מלא כסף וכבוד אבל אם המצב ישתנה שכל מפגע או ליתר דיוק משפחתו תקבל כדור בראש הם יחשבו פעמיים שלוש.

בכל אופן עד שלא תחסל את כל הפאנטים המוסלמים שזה יותר כ70% מכלל האוכולוסיה המוסלמית +- אז לא יהיה לך שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בדעות השמאל, אך גם לא בדעות הימין.

לדעתי, כל ההצעות הטיפשיות של לסלק אותם, להרוג אותם וכו...פשוט מטומטמות ולא ריאליות!

ההפך הוא הנכון, עצם העבודה שאנחנו מתנהגים איתם בהומניות, מבדילה את מהערבים, ההקבלה המתבקשת לפי הימין הקיצוני- הם חיות, אנחנו אנשים.

וכאנשים נאורים, יש צורך לנהוג בהיגיון , ולא להתדרדר ל"הוא הרג50, גם אנחנו נהרוג 50.

זה ההבדל בינינו- המוסר.

בכל מקרה-http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3572917,00.html

מה תגידו על זה? המתנחלים שוחררו.... על אף שחטפו מחייל, ירו באוויר ואפילו ניסו לקחת בשבי אחד משלנו! נכון שהפריכו את הטענות הללו, אך אני בטוח שהמתנחלים רצו לשבות חייל, ולדרוש סילוק של ערבים מהשטחים...כנראה ברגע האחרון הצטללה מחשבתם, והבינו שמדובר בטעות.

עכשיו, תארו לעצמכם את אותו אירוע, רק עם ערבים במקום מתנחלים....שאלה רטורית למתקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לערבים שום זכות להתיישב פה, להגיד כמה שהמדינה מקפחת אותם, להביא 300,000 ילדים=מחבלים ביום לאוויר העולם, לדרוש שיוויון ובנוסף לבצע פיגועים!!!

הם עושים לנו גייס חמישי בקטנה עכשיו. וכשאני אומר בקטנה אני מדבר על יישובים בכל חור בצפון, תפיסת שכונות יהודיות ברמלה ובלוד, גונבים רכבים ומעבירים אותם לעזה ועוד הרבה דברים שממש אין לי כוח לכתוב בשעה כזו בלילה.

כשהייתה לנו הזדמנות לגרש אותם במלחמת העצמאות לא גירשנו אותם! למה ??? מי האידיוט שנתן להם את האפשרות להישאר פה?

על כל קסאם שהייה נורה לעבר מדינת , הייתי מוריד כפר שלם בעזה!!! אז היה לי אליבי!

עצם העובדה שמאפשרים לשרמוטות לירות עלינו זה נותן להם לגיטימציה לעוווודדד.... בנוסף הירי הזה, זו פגיעה בריבונותה של מדינה!!!

איך מדינה מאפשרת לתושבים שלה לסבול מירי זה במשך שנים?

לדעתי, אם השרמוטות (בעלי תעודת זהות כחולה-שלא היו צריכים לקבל וגם הערבים ברצועת עזה) רוצים לחיות, יש להם אפשרות לחיות בירדן!

ירדן היא מדינה שהוקמה על ידי פלסטינים!!! למה הם לא מצטרפים אליה?

יש להשמיד כל ערבי במדינת וכן את כל הערבים ברצועת עזה!!!

[glow=red,2,300]גירוש או מוות!!!!!!!!!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אתה צודק

איך זה היה פשוט אם זה היה נכון...

אתה הראשון שחשב על להעביר את הפלסטינאים לירדן? רעיון מצויין

חבל שירדן לא רוצה אותם ושהיא טבחה בפלסטינאים (שהם רוב בירדן)

בשביל לשמור על השקט.

בואו גם נעביר את עזה למצרים. שנייה, בעצם, גם הם לא רוצים אותה.

למה שהם ירצו את המקום הכי צפוף, מגעיל, מלא מחלות ואבטלה בכדוה"א?

צודק, בוא נשמיד את כל הערבים. זה בטוח יעזור לנו עם דעת הקהל העולמית.

והקונגרס האמריקאי ימשיך להעביר לנו סיוע ונשק במיליוני דולרים כל שנה.

האמברגו העולמי שיונחת עלינו ממש יועיל לכלכלה בארץ אני בטוח.

מזלנו שלא אתה ראש הממשלה ושלא אתה מחליט מתי להוריד כפר מעזה.

בדוגרי? הלוואי שהיינו יכולים. כמה חבל שיש שם אנשים שלא עוסקים בטרור,

אלא מפחדים ממנו כמוך (ואולי יותר) ורק רוצים לראות את הילדים שלהם גדלים ומביאים ילדים משלהם.

קודם כל, צריך לדאוג שיתייחסו אותו הדבר למשפחות של מחבלים ערבים ויהודים (נתן-זאדה ודומיו)

מכיוון שבעיני החוק הם שווים, ושניהם לדעתי ראויים לעונש מוות (המחבלים, לא המשפחות)

במשפחות אין לגעת, מלבד שלילת דמי הביטוח הלאומי, מאחר שאי אפשר ממש להגיד שמחבל הוא "נפגע פעולת איבה", נכון?

אתם רוצים לקרוא לי תמים? בבקשה

אתה רוצים לקרוא לי שמאלני? בבקשה (למרות שאני ממש ממש לא)

לא, אין לי פתרון כבמטה קסם למצב הזה. אבל מה שבטוח, הקיפוח של מזרח ירושלים ע"י המדינה (אני ירושלמי, ואני יודע איך זה נראה)

לא עוזר. במקום שבו יש רק אבטלה, עוני ומחלות צומח תסכול. ומתסכול צומח טרור. אם היו להם תשתיות,

חינוך, ותעסוקה נורמלית (אתם יודעים למה אין יהודים על הטרקטורים האלה? חשבתם פעם כמה הם מרוויחים? גם אתה רוצים להרוויח ככה?)

הם לא היו כל כך פזיזים להשליך את חייהם לאשפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, צריך לדאוג שיתייחסו אותו הדבר למשפחות של מחבלים ערבים ויהודים (נתן-זאדה ודומיו)

מכיוון שבעיני החוק הם שווים, ושניהם לדעתי ראויים לעונש מוות (המחבלים, לא המשפחות)

לא, אין לי פתרון כבמטה קסם למצב הזה. אבל מה שבטוח, הקיפוח של מזרח ירושלים ע"י המדינה (אני ירושלמי, ואני יודע איך זה נראה)

לא עוזר. במקום שבו יש רק אבטלה, עוני ומחלות צומח תסכול. ומתסכול צומח טרור. אם היו להם תשתיות,

חינוך, ותעסוקה נורמלית (אתם יודעים למה אין יהודים על הטרקטורים האלה? חשבתם פעם כמה הם מרוויחים? גם אתה רוצים להרוויח ככה?)

הם לא היו כל כך פזיזים להשליך את חייהם לאשפה

1. לגבי הנקודה של המחבלים היהודים. המון אנשים כל הזמן מתייחסים לנקודה הזאת כאילו "או או הנה תראו גם אנחנו לא בסדר כן אי אפשר לעשות להם את זה וכו', גם לנו יש מחבלים ולכן בלה בלה בלה". אז אוקי, כמה מחבלים יהודים כבר היו? וכמה הם ביחס לכמות המחבלים הערבים שביצעו פיגועים ואלו שנתפסו? 1:1000? 1:5000? במקרה הטוב. אז יודע מה, למספר המחבלים המועט הזה, שאפשר תכלס לספור אותו על אצבעות הרגליים והידיים שלי, מגיע להם עונש. אבל אי אפשר להתייחס לנקודה הזאת שוב ושוב ושוב בדיונים בנושאי טרור, הטרור היהודי זניח לעומת הטרור המוסלמי (ומשום מה נדמה לי שמה שיהרוס את המדינה זה לא הטרור היהודי ::) ), וגם בבודדים האלה יש לטפל.

2. תסכול לא מצמיח טרור. פנאטיות דתית ואסלאם קיצוני מצמיח טרור. אתה לא רואה עניים מדרום תל אביב מתפוצצים באוטובוסים? או אתיופים פיגועי ירי? אם היה כל כך אכפת לערבים במזרח ירושלים מהמצב הכלכלי שלהם הם היו לומדים מאחיהם בחיפה ובחלק מיישובי הגליל שמתקיימים בכבוד מחקלאות, עבודות שונות, עסקים ועוד כל מיני. וזה לא "קיפוח של מזרח ירושלים על ידי המדינה", מצד אחד השמאל והעולם גורסים שאנחנו לא יכולים לבנות במזרח ירושלים וכל הרחבה של השכונות היהודיות היא "התנחלות" ולעומת זאת אתה מצפה שהמדינה תזרים למזרח ירושלים כסף למען התושבים הערבים? אני מריח כאן צביעות שמאלנית אופיינית? ::) אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אה, וכן, יש אני מניח כמה אלפי נהגי טרקטורים בארץ וכולם מרויחים כנראה די גרוע. אף אחד מהם לא חשב עד עכשיו לקחת טרקטור ולדרוס אנשים כמחאה על תנאי התעסוקה שלו. די להיות תמים, המטרה מאחורי הפיגועים היא לאומנית- דתית נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, יש הרבה פחות "מחבלים יהודיים" מאשר ערבים

זה לא אומר שלא צריך להתייחס אליהם בצורה זהה.

ואגב, מספר ה"מחבלים היהודיים" היה מרקיע אם היית גם סופר את נוער הגבעות וברוך מרזל ואיתמר בן גביר ודומיהם, שמבחינתי הם איום

על הדמוקרטיה בדיוק כמו הערבים. אז נכון, אותם לא מכניסים לכלא על זה שתקפו ערבים, זרקו עליהם אבנים ושרפו מטעי זיתים של ערבים

אבל אם ערבים היו עושים את זה הם היו מוציאים את עצמם בכלא בטחוני ממזמן. אז אומנם עדיין יהיה הבדל במספרים, אבל הוא יהיה קטן יותר.

אבל זה לא ממש הנושא, אז לא משנה...

קודם כל, לא מעניין אותי מה השמאל הקיצוני (שלום עכשיו וכו') אומרים. אני שונא אותם בדיוק כמו שאני שונא את הימין הקיצוני ומבחינתי היה

לנו הרבה יותר טוב בלעדיהם (ובלי הימין הקיצוני גם). אני לא אמרתי שהרחבת השכונות היהודיות זה "התנחלות", אז אל תכניס מילים לפי.

אתה עדיין לא יכול להתעלם מהעבודה שלמרות שמדינת סיפחה את מזרח ירושלים ואת התושבים שם (ונתנה להם אזרחות) היא מקפחת אותם

לאחר מכן בחלוקת כספי הציבור, בעבודות התשתית (שלא קיימת במזרח ירושלים), בחינוך ובשאר ירקות.

אי אפשר להגיד שמצב העניים בדרום תל-אביב והאתיופים זהה לזה של הערבים, ולכן אין קשר. נכון, גם המצב שלהם אינו מושלם, בין אם מבחירה

(כמה אלכוהוליסטים ומסוממים נכללים באוכלוסייה הענייה בדרום תל-אביב?) ובין אם לא, אין להם סכסוך בן 100 שנה עם העם היהודי (שהם חלק ממנו)

על אדמת ארץ , ומדינת גם אף פעם לא טבחה בהם (ע"ע טבח כפר קאסם. נכון, האוכלוסייה הערבית היא לא שה תמים, אבל גם לא מדינת ישראל)

אגב,

אין צורך לצטט את התגובה שמעלייך, מספיק לכתוב למי אתה מתייחס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בנושא המחבלים היהודיים. קודם כל ציינת מספרים. נוער הגבעות? ברוך מרזל? בן גביר? יאללה, מצידי תצרף את מפדל ליברמן והליכוד וכולם מחבלים. זה עדיין לא ממש משנה מבחינתי, הטיפול במחבלים היהודים הוא בעיה קטנה יחסית לטיפול בטרור המוסלמי וגם הרבה פחות רלוונטית. אי אפשר להצדיק את חוסר העשייה נגד המחבלים הפלסטינים (וכן תושבי מזרח ירושלים הם מבחינתי פלסטינים לכל דבר ועניין, זה שהמדינה מטומטמת זה דבר אחר) בזה ש"גם לנו יש". אז מה, אם יש שוטרים מושחתים, לא נלחמים בשחיתות? אם יש רופאים חולים, לא נלחמים במחלות? זה לא משנה ש"גם לנו יש" וזה גם לא רלוונטי לנושא בכלל.

2. בנושא ההתנחלות במזרח ירושלים. כן, מה לעשות, מזרח ירושלים למרות שהיא רשמית מסופחת לישראל, מתנהלת כשטח פלסטיני לכל דבר ועניין והתושבים שם רואים את עצמם בתור פלסטינים (חוץ מאשר בתור לביטוח לאומי) ואף ישראלי יהודי לא יעיז להכניס בוהן לשכונות המוסלמיות שם. הבניה היהודית (הדתית יש לציין) באזורי מזרח ירושלים נתפסת ברשות הפלסטינית וגם בעיני התושבים כהתנחלות לכל דבר ועניין ולא מעט תביעות ותלונות הוגשו בנושא לאו"ם ובמהלכי משא ומתן שונים. אז כן, יש פה צביעות. אסור לבנות אבל צריך להשקיע? In yo face, אבו מאזן. אני מקווה שתושבי מזרח ירושלים ככלל לא יראו אגורה שחוקה מישראל.

אה, וישראל מקפחת אותם? אני לא רואה מה הבעיה. שיבכו לרשות הפלסטינית, הם ממילא מאמינים שלשם הם שייכים.

3. נו, אתה אמרת בעצמך. המניע הוא לא כלכלי אלא "סכסוך בן מאה שנים עם העם היהודי". המניע הוא לאומני נטו ומבוסס על הבורות והוולגאריות של האסלאם הקיצוני. טבחה או לא טבחה זה לא רלוונטי, אתה בעצמך אמרת שמקור הסכסוך הוא לאומני ולכן המפגע הוא מחבל לכל דבר ועניין ודינו כדין מחבל פלסטיני קרי הרס הבית ובמדינת הצורך מעצר של המשפחה.

4. בפסקה הראשונה דיברת על הימין הקיצוני שהוא "איום על הדמוקרטיה". תן לי לצייר לך תרחיש דמיוני: אדם ממדינה X, שהוא אזרח במדינה הזאת, לא מאמין בזכות של המדינה להתקיים ובנכונות השלטון הדמוקרטי שחל במדינה הזאת. אז הוא לוקח את החוק ליידים (דמוקרטי מאוד), לוקח כלי רצח ורוצח כמה שיותר אנשים (הכי דמוקרטי שיש, גם הומני יש לציין) בתקווה להעביר את המסר שלו או לתמוך במאבק המזויין של הארגון שלו נגד אותה המדינה ואותה הדמוקרטיה אליה הוא משתייך.

מדהים, אה? "כרסום יסוד הדמוקרטיה", כמו שמישהו פעם אמר. אם זה לא איום ישיר על הדמוקרטיה, יודע מה- עזוב דמוקרטיה- איום ישיר על העם היושב במדינה ועל המדינה בה יושב העם מתוך רצון בסיסי לרצוח כמה שיותר אזרחים חפי פשע מתוך מניע לאומני...

עזוב, בנאדם כזה לא צריך להיות בכלל לקבל זכויות אזרח. הוא בעצמו אמר "אה המדינה הזאת והדמוקרטיה שבה לא חשובות לי". ברגע שהוא בחר להביע את המחאה שלו או את תאוות הדם שלו בצורה של רצח אזרחים ולא באמצעים הדמוקרטיים המקובלים הוא וויתר על ההכרה במדינה ולכן על הזכויות שלו בה.

5. ציטטתי רק את החלקים שרציתי להגיב להם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא אמרתי שלא צריך לטפל במחבלים הערבים. אבל זה לא אומר להתעלם מהם. אני לא חושב שצריך

עוד לדבר על הנושא, כי שנינו מסכימים (?) שצריך להתייחס אליהם כאל מחבלים לכל דבר ועניין, יהודים או ערבים

2. אני אישית תומך בהוצאה של מזרח ירושלים מחוץ לגדר (ההפרדה) ונטילת האזרחות ממי שיושב שם. כל מי

שמדבר על כך שירושלים "מאוחדת" לא יודע על מה הוא מדבר. אם ירושלים הייתה מאוחדת הייתי יכול להגיע

למזרח ירושלים בלי לפחד שירצחו אותי. מכיוון שזה לא המצב, אני חושב שצריך להחזיר את זה לאן שזה שייך.

מצד שני, כל עוד המדינה קובעת שזה חלק ממדינת , והאנשים שם הם אזרחי המדינה (בלי קשר לאיזה זיקה

יש להם בלב, יש להם תעודת זהות בדיוק כמוני וכמוך) אתה לא יכול לא להפנות לשם כספי מיסים.

3. אני מתנגד גם להרס בתים של משפחות של מחבלים פלסטינאיים ומעצר משפחותיהם מכיוון שאני לא מאמין שזה מועיל.

מעבר לכך, זה לא דמוקרטי להעניש קרובי משפחה של אדם שביצע פשע, לא משנה עד כמה נורא.

4. צודק, אדם שכזה לא צריך לקבל זכויות אזרח אלא מקומו מאחורי סורג ובריח (אני אישית בעד הוצאה להורג, אבל לא משנה)

איפה כתבתי משהו אחר? פשוט ציינתי שגם הימין הקיצוני נופל תחת אותה קטגוריה, ולא רק המחבלים הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהכרות אישית עם הרבה ערבים צעירים, אני דווקא מלא תקווה בקשר לעתיד המשתוף שלנו.

מדובר בצעירים, בעלי השכלה ( סטונדטים), הלומדים אצלנו באונבירסטאות השונות, סופגים חלק מהתרבות המודרנית, ומפנים את גבם למסורת ולעולם הדת המוסלמית.

הם שותים,מעשנים סמים, יוצאים למועדונים, עושים סקס לפני החתונה ועוד "נורמות" מעולמם של יהודים חילוניים צעירים.

ודווקא הערבים שלא התברגו למוסדות ההשכלה הגבוהה, אלו המקופחים שעובדים בעבודות בינין, ניקיון ושאר עבודות שחורות, הם אלו שמפתחים שנאה כלפי הבוס היהודי הנצלן, שמתייחס אליהם ככוח עבודה זול...והשנאה הזאת מופנת כלפי כל העם היהודי!

בדיוק כמו שאנחנו, שומעים על מחבל ערבי שהרג 20 אנשים...השנאה מופנת כלפי כל הערבים.

אז יש נקודת אור ביחסים עם ערביי מזרח ירושלים..הדור הבא, המשכיל ,העוזב את בית המשפחה, ויוצא לסלול דרך חדשה בחיים המודרנים הם תקוותי.

אך בצער אומר שערביי רצועת עזה, להם אין תקווה...איך נוכל בכלל לחשוב על פיתרון, שכל צד סגור בעצמו, ככל שרוחקים יותר אחד מהשני, השנאה גדלה...

דוגמא מצויינת היא הסיפור" אוזו ומוזו מכפר קקרוזו" של אפרים סידון..נראה כאילו סידון חזה את גדר ההפרדה באמצעות ספר ילדים פשוט.

מוזר שגם בסיפור, סקרנות הילדים , הדור הצעיר , היא שהובילה לשבירת החומה ויחסי ידידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אני אישית תומך בהוצאה של מזרח ירושלים מחוץ לגדר (ההפרדה) ונטילת האזרחות ממי שיושב שם. כל מי

שמדבר על כך שירושלים "מאוחדת" לא יודע על מה הוא מדבר. אם ירושלים הייתה מאוחדת הייתי יכול להגיע

למזרח ירושלים בלי לפחד שירצחו אותי. מכיוון שזה לא המצב, אני חושב שצריך להחזיר את זה לאן שזה שייך.

מצד שני, כל עוד המדינה קובעת שזה חלק ממדינת , והאנשים שם הם אזרחי המדינה (בלי קשר לאיזה זיקה

יש להם בלב, יש להם תעודת זהות בדיוק כמוני וכמוך) אתה לא יכול לא להפנות לשם כספי מיסים.

3. אני מתנגד גם להרס בתים של משפחות של מחבלים פלסטינאיים ומעצר משפחותיהם מכיוון שאני לא מאמין שזה מועיל.

מעבר לכך, זה לא דמוקרטי להעניש קרובי משפחה של אדם שביצע פשע, לא משנה עד כמה נורא.

לגבי סעיף 2 : הבעיה כאן היא, שאם תחזיר לפלסטינאים כול שטח שהם יהיו בו כבר רוב , תהיה צריך בעתיד לתת להם חצי מהמדינה ויותר. במקום זה צריך לבצע חילופי אוכלוסין. דורשים מאיתנו לפנות ישובים מעבר לקו הירוק, אני אמנם מתנגד לכך אבל, לא רואה ברירה אחרת חוץ מעיסקה שבה ערבי , במזרח ירושלים במיוחד, יעברו פיזית לישובים מעבר לקו הירוק בתמורה לפינוי כול "ההתנחלויות" מעבר לקו הירוק שלנו.

לגבי סעיף 3 : הדמוקרטיה היא לא התנ"ך הקדוש. היא לא אלה אמצעי/ כלי,י שבעזרתו אמור להישמר ביטחון המדינה מבחינה כלכלית,ביטחונית ודמוגרפית - (שמירה על צביונה היהודי של המדינה. תיזכורת :" אנו מכריזים בזאת על הקמתה של מדינה יהודית בארץ , היא מדינת ..." ). אם הדמוקרטיה פוגעת באחד מהעקרונות המצויינים למעלה, צריך לדעת גם מתי לא להשתמש בה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמוקרטיה היא בהחלט לא התנ"ך (וכדאי שלא, כי אני מסתכל על התנ"ך כעל מדע בדיוני בדיוק כמו Dune, שכתוב טוב יותר...)

הקדוש, אבל זאת צורת השלטון במדינה הזאת, והצורת שלטון הטובה והיציבה ביותר שהמין

האנושי המציא עד היום שלא כוללת כוח ללא הגבלה שמרוכז אצל יחיד / קבוצה קטנה.

אז לא, אתה לא "מחליט מתי לא להשתמש בה" כי פתאום זה נראה לך לא מתאים.

זאת התחלה של מדרון מאוד חלקלק שכל ניסיון לרדת בו אפילו קצת עלול לגרור תוצאות הרות אסון.

אתה מוזמן לצטט ממגילת העצמאות כמה שבא לך, אבל זה עובד נגדך: (הובא מויקיפדיה, ערך מגילת העצמאות, סעיף עקרונות המדינה החדשה)

* מדינת תהא פתוחה לעלייה יהודית ולקיבוץ גלויות.

* מדינת תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה.

* מדינת תהא מושתתת על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי .

* מדינת ישראל תקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין.

* מדינת ישראל תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות.

* מדינת ישראל תשמור על המקומות הקדושים לכל הדתות.

* מדינת ישראל תהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות.

שים לב לחלקים שהדגשתי... מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית

נכון, זה מתנגש לפעמים, וצריך ליישב את הסוגיות האלה, אבל אתה לא מוותר לחלוטין על חלק אחד כשזה מתאים לך

(ואם כבר, אני הייתי זורק את החלק של "היהדות" מהחלון, אבל זאת דעתי שלי בלבד)

וכל הדיון הזה, בלי שמישהו אפילו יכול להראות לי הוכחות לכך שהרס של בתי מחבלים מרתיע מחבלים

עתידיים (ואני מאמין שהוא יוצר יותר מחבלים מאשר שהוא מרתיע, אם כבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור ריבוי הפיגועים לאחרונה, על ידי תושבי מזרח ירושלים בעלי תעודת זהות ישראלית, ולאור חזרה על אותו דפוס פעולה מצידם (פיגוע באמצעות טרקטור),

היה פיגוע נוסף עם טרקטור? איפה? מתי?

יופי, אני מסכים שהפיתרון הכי פשוט זה להרוג את כל הערבים, אבל זה לא פיתרון ריאלי, אז מספיק עם השטויות.

זה פתרון גם ריאלי וגם הומני.

דרך אגב, דיברו פה על המחבלים והמשפחות שלהם, לא על כל הערבים.

למה אנשים פה חושבים שאפשר להעיף את כל המשפחות של המחבלים בקלות ?

כי זה באמת קל.

ברור, אתה צודק

איך זה היה פשוט אם זה היה נכון...

אתה הראשון שחשב על להעביר את הפלסטינאים לירדן? רעיון מצויין

חבל שירדן לא רוצה אותם ושהיא טבחה בפלסטינאים (שהם רוב בירדן)

נעביר אותם לירדן ושהם יטבחו בהם. לפחות הם לא יהיו הבעיה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...