חייב תשובה מהר, ספק עד 300 שקל מ KSP - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב תשובה מהר, ספק עד 300 שקל מ KSP

noamborisov

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רואה בעיה עם הקטלוג של KSP, אם אתה רוצה משהו יותר איכותי תעלה את התקציב,

אם זה התקציב שלך אז אלה כל האפשרויות שיש לך ב-KSP, כבר אמרו לך שהטופאוור מומלץ (ואם אין אז הצ'יפטק), מה הדילמה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת במה ב-Topower יותר טוב מה-CHIEFTEC? לצ'יפטק יש מאוורר 120 איכותי ושקט (באתר של צ'יפטק כתוב שמאוורר מוציא רק 24db), לעומת הטופוור שיש לו 2 מאווררים 80 מ"מ שיעשה אותו כנראה יותר רועש.

לפי האתר של צ'יפטק לספק יש 76% נצילות שזה נחמד לספק במחיר כזה, לעומת הטופוור שלא כתוב בכלל כמה נצילות יש לו.

רק שלטופוור יש 3 שנים אחריות ובאתר של KSP לא מצויין שיש בכלל אחריות על הספק של צ'יפטק.. צריך להתקשר לKSP ולשאול אותם בנוגע לאחריות.

אני גם נמצא באותה התלבטות (קונה מחשב חדש בKSP עוד מעט) ואם אני יראה שיש לצ'יפטק אחריות אני יקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TOPOWER בנוי בצורה טובה יותר ומחלקים טובים יותר. ה CHIEFTEC הוא ספק של DELTA, דגם לא טוב במיוחד שלהם. מהסידרה הזונה של CHIEFTEC רק ב 650AB A טוב.

על ה CHIEFTEC יש 3 שנות אחריות (KSP היבואנים אז האחריות צריכה להיות כמו בחנויות האחרות). המאוורר של ה CHIEFTEC ממש לא 24DB, המאוורר שיש בו מחברה שמיצרת מאווררים רועשים יחסית וחוץ מזה DELTA ושקט לא הולך ביחד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי בפרטי גם מישהו שיש לו את הספק הזה, והוא אמר שהוא מאוד שקט.

אני לא מבין מה אתה אומר שה-Topower יותר שקט? יש לו 2 מאווררים 80 מ"מ שבטח רועשים.. (ואני לא מאמין להצרה של KSP שהם כותבים "Low Noise")

אם באמת יש לצ'יפטק 3 שנות אחריות כנראה שאני אלך עליו בסוף וזהו...

אתה בכלל כמה נצילות יש לטופוור? לא כתוב את זה בשום מקום.

אתה אומר שהיתרון היחידי של הטופוור זה "איכות בנייה" יותר טובה? בגלל זה צריך לשלם 30 שקל יותר ולא להנות מכל היתרונות של צ'יפטק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של ה CHIEFTEC ממש לא 24DB, המאוורר שיש בו מחברה שמיצרת מאווררים רועשים יחסית וחוץ מזה DELTA ושקט לא הולך ביחד :lol:

איזה נימוק לא משכנע...

אתה אומר שהיתרון היחידי של הטופוור זה "איכות בנייה" יותר טובה? בגלל זה צריך לשלם 30 שקל יותר ולא להנות מכל היתרונות של צ'יפטק?

אף אחד לא אמר שמוצר אחד הוא המומלץ ביותר לכולם, לכל מוצר יש יתרונות וחסרונות.

מי שמחפש אמינות גבוהה יותר מבחינה "חשמלית" ומסתמך על ביקורות ברשת ככול הנראה יעדיף מבין שניהם את הטופאוור.

מי שחשובים לו פיצ'רים מסביב כנראה יעדיף ללכת על הצ'יפטק.

תקנה מה שמתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא זוכר את השם של החברה שמיצרת את המאוורר שבספק של CHIEFTEC אבל אני זוכר שהמאוורר לא שקט. מאווררי 8CM יכולים להיות שקטים יותר ממאווררי 12CM במקרים מסויימים. יצא לי להשתמש בספק עם 2 מאווררים קטנים והוא היה שקט.

איכות בניה אולי זה לא כזה חשוב אבל איכות החלקים שממנו הספק בנוי חשובים מאוד, הספקים של TOPOWER הם בין הטובים ביותר, הם מיצרים לחלק גדול מהחברות בשוק. הספקים של שקטים יותר משל DELTA, הנצילות המוצהרת של ה CHIEFTEC היא נתון שולי אין דבר כזה 76%, יש עד 76%/ממוצע 76% וכו'. אני יכול לחפש לך מידע על ה TOPOWER אם אתה רוצה בכל מקרה הוא מומלץ יותר מ DELTA -550AB A.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר את השם של החברה שמיצרת את המאוורר שבספק של CHIEFTEC אבל אני זוכר שהמאוורר לא שקט.

יש לי את הChieftec 550 , לדעתי אחלה ספק, מחזיק 8800GT ו E4400 מומהר ל 3330Mhz, והוא גם שקט ולפחות פעם צ'יפטק נחשבו לאיכותיים.

שאלתי את הבחור בפרטי והוא הדגיש עוד פעם שהספק ממש שקט.. וגם באתר כתוב 24db (כל חברה שמכבדת את העצמה לא משקרת)

אפילו אין לספק של טופוור עמוד נפרד משלו באתר החברה :lol: רק מצויין שם באתר את הדגם של הספק ושיש לו 550W. זהו.

מה הנצילות שלו בכלל? של הצ'יפטק בממוצע 76% (שוב, לפי האתר הרשמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOPOWER מיצרת OEM אז אין הרבה מידע על הספקים שלהם אבל ראיתי עליו כמה דברים, בכל מקרה תעשה מה שבא לך אני הייתי נותן עדיפות ל TOPOWER ואם היה אפשר אז ל HEC 550DA אבל אין אותו ב KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ימצא לבסוף שהטופוור יותר שקט מהצ'יפטק (שלא נראה לי סביר שזה יקרה) אני יקח אותו :)

הוא גם בצבע שחור - יותר משתלב במארז שלי מבחינת היופי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוררים, כבלים, צבע, ציור על האריזת קרטון, האות הראשונה שבה מתחיל שם החברה של הספק, כמות הנילונים שמגיעים איתו, האורך שלו, הרוחב שלו, המשקל.

אני מניח שהכל דברים יפים שנכנסים לשיקול אבל לא ממש עונים לגבי איזה ספק יותר או פחות טוב.

אם הברירה שלך היא בין הצ'יפטק לTOPWER כנראה כדאי לך יותר את הטופאוור אם אתה מחפש ספק יותר טוב (ביצועים) לגבי שקט אין לי מושג, אך הצ'יפטק מספק רק 360W ב 12V שזה אומר 30 אמפר - מעט מדי לספק 550. אני מודה שלא בדקתי לגבי הTOPWER, אבל אני מניח שאחרי בדיקה בגוגל תגלה שהוא עדיף מבחינה זו.

מה שלא יהיה זה לא "אנרמקס או סיסוניק לעניים", אתה מקבל כמה שאתה משקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצ'יפטק מספק רק 360W ב 12V שזה אומר 30 אמפר - מעט מדי לספק 550. אני מודה שלא בדקתי לגבי הTOPWER, אבל אני מניח שאחרי בדיקה בגוגל תגלה שהוא עדיף מבחינה זו.

אני ישמח אם מישהו יביא את את כל הנתונים שהבאת על הצ'יפטק - רק שיהיה על הטופוור. כי באתר של טופוור אני לא מוצא, אז איפה אפשר למצוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...