מחשב משחקים ועריכה גרפית בין 6k ל7k כולל מסך - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משחקים ועריכה גרפית בין 6k ל7k כולל מסך

idan79

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי מערכת הפעלה, תציץ כאן

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=341600.msg2949088#msg2949088.

אני קניתי משם את שלי, וחוץ מזה שזה עלה לי פחות מ 400 שקלים (להום פרמיום) כולל מע"מ ומשלוח עד הבית,קיבלתי גם 32 וגם 64 ביט.

לגבי המארז, הייתי לוקח את זה http://www.skypc.co.il/pl_product~P182~6~0.htm ההבדל היחיד הוא בעיצוב וההפרש הכספי לא קטן

לגבי הקירור הייתי לוקח את FREEZER 7 PRO שמשום מה נעלם מסקאי פיסי.

לגבי האנטיוירוס, אתה אמור לקבל אחד (קספרסקי כנראה) עם הלוח האם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מערכת הפעלה, תציץ כאן

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=341600.msg2949088#msg2949088.

אני קניתי משם את שלי, וחוץ מזה שזה עלה לי פחות מ 400 שקלים (להום פרמיום) כולל מע"מ ומשלוח עד הבית,קיבלתי גם 32 וגם 64 ביט.

לגבי המארז, הייתי לוקח את זה http://www.skypc.co.il/pl_product~P182~6~0.htm ההבדל היחיד הוא בעיצוב וההפרש הכספי לא קטן

לגבי הקירור הייתי לוקח את FREEZER 7 PRO שמשום מה נעלם מסקאי פיסי.

לגבי האנטיוירוס, אתה אמור לקבל אחד (קספרסקי כנראה) עם הלוח האם

לגבי המארז...טעיתי לגבי זה שציינתי....במקומו המארז השחור כמו שציינת

לגבי השאר

מערכת הפעלה....אני עדיין בחקירה ובדיקה....אשמח אם תוכל להסביר לי בקצרה את הנושא בהודעה פרטית[תודה]

לגבי הקירור....מה רע בקיים,או מה יותר טוב בזה שהצעת

לגבי האנטיווירוס...זה ממש בקטנה

תודה

אשמח לתגובות נוספות בייחוד להערות שהעלתי בהודעתי הקודמת

שוב,תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 ג'יגה זה לא מיותר, זה האמאמא של המיותר. 4 ג'יגה זה מעל ומעבר גם לויסטה(אם לא ידעת, היא צורכת יותר מ- במשחקים, תוכנות...).

רק המערכת+אנטיוירוס+בבילון ועוד כמה ישומים לוקחים 1.25 ג'יגה

:kopfpatsch:

אני עם "מערכת", אנטי-וירוס, אימיול, מסן, איסי ואינטרנט והצריכה בקושי בקושי מגיע ל-500 מגה(בזמנים רעים) אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? :o ??? :o

מישהו יכול לעשות סדר [כמובן שאני עושה גם את השיעורים],זה יעזור

בתגובות שלכם אשמח לפירוט של למה,כמה,איך.....יש לי "קצת" אזורים אפורים בכול הקשור למחשבים ותשובות מפורטות יחסכו ממני קצת את מסע השלמת הפרטים

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר במה? בזיכרון?

אוקיי, דבר ראשון 4 ג'יגה זה מעל ומעבר. אין צורך ביותר כרגע.

דבר שני, אם אתה קונה מערכת 32 BIT אז היא תתמוך רק ב-3-3.5 ג'יגה מהזיכרון. לעומת זאת, אם אתה קונה מערכת 64 BIT אז המערכת תתמוך ב-4 ג'יגה אבל בתוכנות ישנות שלא תומכות ב-64 BIT לא תוכל להשתמש. אני לא מבין כל כך בעיצוב ובתוכנות הללו אבל אני דיי בטוח שאם זה לא תוכנות חובבניות אז יש תמיכה ב-64 BIT פשוט תצטרך לשדרג לגיסרא חדשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תמיכה ב4 גיגה הבנתי את זה

בעייתי\שאלתי היא השימוש הפעיל וכמה ספייר יש לי בהתאם לכול המפרט הנל

לגבי 64 מול 32 אני עובד על זה....יש ברשותי כמה תוכנות ומשחקים אשר לא כתוב עליהם לאיזה סוג הם מתאים,אני יודע שהם רצים\ות על 32 כי אין לי 64 כיום [אני בודק את זה גםבפורום המתאים]

עיקר בעיותי,ספקותי הם לגבי הזיכרון והקירור [למערכת כולה ולכ.המסך]

סליחה שאני אומר אבל אני קצת "מאוד" מבולבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם ויסטה 64 בערך חודש,ואין בעיה עם תוכנות שעובדות על 32 ביט (רובן כאלה). כמו כן אפשר להריץ תוכנות במצב תאימות ל- ואפילו לwindows 95. הבעיה היחידה בתאימות שאני נתקלתי בה היא עם סורק ישן _(אין דריברים מתאימים).

בקשר לזיכרון תלוי אילו פעולות אתה . בעבודה גרפית אתה בהחלט מנצל בקלות 4 ג'יגה ויותר אז לשיקולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן גם אני מתכנן לקנות בקרוב מערכת בשביל רינדורים ועבודה גרפית אומנם קצת פחות בשביל תלת מימד.

כמה מסקנות מאוד חשובות שהגעתי אליהם הם כאלה:

מערכת 64Bit חובה. במיוחד כש CS4 יצא עם גריסת 64 ביט.

4 ג'יגה בייט זכרון חובה. אבל! שתבין איך רינדורים עובדים, במידה ואתה קונה מעבד מרובע אתה צריך לדעת שברגע שמרנדרים כל ליבה משתמשת 2 ג'יגה זכרון מקסימום. והמערכת הפעלה גם תופסת מקום בזכרון ככה שהניצול לא יהיה מקסימלי של כל הליבות. משמע שתאכלס ליבה מרובעת יכולה להשתמש ביותר מ4ג'יגה זכרון (ברינדורים בלבד!). לכן אני אישית כנראה יקנה 8 ג'יגה.

במחינת כרטיס מסך Quadro שהוא מיוחד לתלת-מימד, זה תלוי ברמה שבה אתה מתשמש בתוכנות, הכרטיס נותן לך שליטה חלקה יותר בתוכנות והרבה יותר דיוק. היות ואני בונה את המחשב בשביל שימוש אינטנסיבי בafter effects ופחות בתלת אני הגעתי למסקנה שהדיוק הנוסף פחות חשוב לי והעדפתי לחסוך את הכסף.

בקשר למסך אני לא יודע, יש לי סתם איזה 19 אינץ' שקניתי לפני איזה שנתיים... זה כבר בחירה שלך.

בכל מקרה אני הגעתי למצב שבניתי לי מערכת לרינדורים, תלת ועריכת וידאו\סאונד ואפילו למשחקים ב7300 ככה בלי מסך. אבל כמובן... שאני עדיין לא סגור עליו...

אתה יכול לראות פה: http://tms.co.il/preview/spec/uvnjbdr8

עוד פעם.. אני עוד לא סגור על הכל אבל מקווה שאני עזרתי לך... אני כבר הרבה זמן חוקר את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן גם אני מתכנן לקנות בקרוב מערכת בשביל רינדורים ועבודה גרפית אומנם קצת פחות בשביל תלת מימד.

כמה מסקנות מאוד חשובות שהגעתי אליהם הם כאלה:

מערכת 64Bit חובה. במיוחד כש CS4 יצא עם גריסת 64 ביט.את זה גם אני הבנתי,אני אלך על64

4 ג'יגה בייט זכרון חובה. אבל! שתבין איך רינדורים עובדים, במידה ואתה קונה מעבד מרובע אתה צריך לדעת שברגע שמרנדרים כל ליבה משתמשת 2 ג'יגה זכרון מקסימום. והמערכת הפעלה גם תופסת מקום בזכרון ככה שהניצול לא יהיה מקסימלי של כל הליבות. משמע שתאכלס ליבה מרובעת יכולה להשתמש ביותר מ4ג'יגה זכרון (ברינדורים בלבד!). לכן אני אישית כנראה יקנה 8 ג'יגה.

גם את זה אני הבנתי....אני הולך על 8

במחינת כרטיס מסך Quadro שהוא מיוחד לתלת-מימד, זה תלוי ברמה שבה אתה מתשמש בתוכנות, הכרטיס נותן לך שליטה חלקה יותר בתוכנות והרבה יותר דיוק. היות ואני בונה את המחשב בשביל שימוש אינטנסיבי בafter effects ופחות בתלת אני הגעתי למסקנה שהדיוק הנוסף פחות חשוב לי והעדפתי לחסוך את הכסף.

גם אני יורד מזה....זה נראה לי מוגזם וחורג מהתקציב

בקשר למסך אני לא יודע, יש לי סתם איזה 19 אינץ' שקניתי לפני איזה שנתיים... זה כבר בחירה שלך. בחרתי באסוס

בכל מקרה אני הגעתי למצב שבניתי לי מערכת לרינדורים, תלת ועריכת וידאו\סאונד ואפילו למשחקים ב7300 ככה בלי מסך. אבל כמובן... שאני עדיין לא סגור עליו...

אתה יכול לראות פה: http://tms.co.il/preview/spec/uvnjbdr8

עוד פעם.. אני עוד לא סגור על הכל אבל מקווה שאני עזרתי לך... אני כבר הרבה זמן חוקר את העניין.

עזרת לי מאוד....אנחנו פחות או יותר שווים במפרטים,,,פשוט לי יש לדחוף עוד מסך ואל-פסק שזה 1500+-

תודה רבה

שאלה חוזרת...אני ממש אבוד בזה

האם ואיזה אני צריך למארז וקירור לכ.מסך??

קראתי קצת וראיתי שבמארז יש 3 מאווררים ואופציה לעוד 2....

אני צריך לשנות\להוסיף קירור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבP182 מגיעים 3 מאווררים של120! אחד מאחורה אחד למעלה ואחד בתא תחתון.

ומה שטוב במארז זה שאתה יכול להוסיף עוד 2 מאוררים באותו גודל שאחד מהם נמצא ליד ההארדדיסקים והשני נמצא בשביל הכרטיס מסך!

ככה שתמלא את המארז במאווררים שהוא יכול להחזיק ויש לך מושלם... וככה אולי לא תצטרך לשחק עם המאוורר המובנה של הכרטיס מסך שלכאורה מתחמם בקלות כמו שאומרים.

אבל אני לא אובייקטיבי ננעלתי על הp182

:s07:

הנה כאן אתה יכול לראות כל מה שהוא מציע: http://www.cluboverclocker.com/reviews/cases/antec/p182/2.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש לך טעות....

2 המאווררים הנוספים הם לקרור הדיסק הקשיח ואחד לקרור ספק הכוח

אלא אם כן אני טועה....

נראה לי שאלך על המארז הזה בתוספת 2 המאווררים.....רק אני מתחיל לחרוג פה בעליות חופשי חופשי

:o ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...