שאלה לגבי ATI 4870 512 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי ATI 4870 512

mj23

Recommended Posts

כשאני אהיה בבית אני אשלח לכם תמונה. 1280X1024, הגדרות ברירת מחדל. בערך 13800 ואגב, פיקה - עם המעבד על 3.6 זה נתן 13500. הכ.מ. אגב על 700 ליבה, 2000 .

עריכה: ראיתי את התמונה שצרפת, MJ. יש לך מושג על איזו מערכת הבדיקה נעשתה? אתה יודע האם זו תוצאה כוללת או הציון לכרטיס המסך בלבד? לא, נכון? אז תפסיק בבקשה להתלהם. החברה פה מנסים לעזור לך, אז תפסיק לחשוב שכולם עובדים עליך ולקלל כל מה שזז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני :kopfpatsch: המעבד שלו ב OC חבל"ז, והכרטיס זו גרסת האוברקלוק של Inno3D, ה I-chill שמגיע בתדרים של 700/2000 במקום תדרי סטוק של 600/1800......

ב זה יראה שיפור יפה, במשחקים.... פחות.

נ.ב- מעולם לא היה כלי מדויק לעומת ביצועים במשחקים נטו, סתם לדוגמה, בדורות הקודמים של ATI הם היו אלופים בלקבל תוצאות גבוהות, אבל נפלו מכרטיסי NV במשחקים (1600XT קיבל בזמנו הרבה יותר מ 7600GT, אבל היה חלש ממנו בדי הרבה במשחקים)

העובדה הקיימת בשטח היא ש 8800GT חלש גם מ 4850 בלא מעט, אז אתה יכול לשתות כוס מים ולהירגע קצת.

התוצאה שלך תקינה, הכרטיס עובד כמו שצריך.

נ.ב- עם , הכל אפשרי. ה X800GTO הותיק שלי הצליח להגיע אחרי לתוצאה של 6324 ב 3Dmark2005 לעומת כ 4500 תוצאת מקור, זה שיפור אדיר, ותוצאה גבוהה יותר מכרטיסים שהיו בזמנם חזקים בהרבה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דואג לכרטיס שלי (אני משחק קריזיז very high *4*8 filter)

ב 45 אפ פי אס וחוץ מיזה הדריברים חדשים ואני בטוח שעוד כמה חודשים יצאו דריבירם שישפרו המון פשוט מה שמעצבן זה שאני מוכיח לו שהכרטיס שלו עושה 13 אלף ב 2005 והוא אומר לי שגם ב 06 הוא עושה אותה תוצאה ולא משנה כמה הוא עשה כדי לקבל תוצאה זהה גם ב 2005 וב 2006 13 אלף זה לא יכול להיות! אלא עם כן הוא הוריד רזולציה או לא יודע עשה על 1000*700!

והארצים שלך לא כאלו גבוהיים אצלי 3600 דידיר 5 עם אפשרות לאוברקלוק ל 4500 אז לא ניראה לי שעם תגיעה לזה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מקלל אתה מדבר לא הגיוני 8800 GT עושה תוצאה כמו 4870 תשים מעבד עם 8 ליבות זה לא אפשרי אתה מבין?! תחשוב בהגיון קצת

קודם כל ההגיון שלי בסדר גמור, תודה. דבר שני, הכרטיס מסך הוא לא של INNO3D אלא (במקור על 675/1950). דבר שלישי, זה נחמד שאתה "מוכיח" מה אפשרי מבחינה תאורטית ומה לא, כשאני אומר לך מה קורה אצלי מבחינה פרקטית. דבר רביעי, תחפש בנצ'מארקים באינטרנט של הכרטיס הזה ב3DMARK06 על הרזולוציה הזו בהגדרות ברירת המחדל ותראה שתוצאה כזו אינה נדירה במיוחד.

שים לב שאתרים רבים (כמו TOMS HARDWARE) בודקים את הכרטיסים על הגדרות גבוהות יותר (כלומר עם AA, שכבוי בהגדרות ברירת המחדל) ולכן מתקבלות תוצאות נמוכות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...