שאתה קונה ASUS אתה משלם רק לשם - האמת ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאתה קונה ASUS אתה משלם רק לשם - האמת ?

iyehuda

Recommended Posts

החלפתי לפי המלצתכם מ MX440 64MDDR

לחברה פשוטה אבל 128MDDR

יש בדיקות ביצועים ברב המקרים האסוס טוב פי 2 מהחברה הפשוטה

ויותר מזה יש תוצאות כמו GRAPHICS 3D-SIMPLE שאסוס פי 8 יותר טוב ואני לא מגזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי בבקשה את הבדיקות האלו.

הפרש כזה הוא פשוט לא ריאלי, כי בין כרטיסים המבוססים על אותו מעבד ובעלי מאפיינים זהים, ההפרש יכול להתבטא רק בפריימים בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם MINIMIZER, אין סיכוי שזה ככה, או שהתקנת לא כמו שצריך, או ששמת את האיכות ברמה גבוהה הרבה יותר מאשר ששמת עם הASUS או שדפקו אותך וזה לא אותו כרטיס.

אני יכול להגיד לך שASUS לפחות בלוחות אם היא יצרנית מצוינת והיא בין הטובות ביותר אם לא הכי טובה, כך לדוגמא את הP4P800, לוח שעוקף בהמממווןןן כל לוח אחר של 4, הוא נכון להיות "הלוח" במחיר של 800 שקל ככה שמה שאתה משלם עליו הוא לא רק השם הוא השם ומה שהשם הזה מביא איתו.

בכרטיסי מסך זה דבר אחר, לפי דעתי לא שווה לקנות מותג שלוקח בשביל הכרטיס שלו הרבה הרבה יותר מאחרים שמוכרים את אותו כרטיס במחיר הרבה יותר משתלם ונותנים בדיוק אותם ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכרטיס החדש הזה ?

אין כמעט שום הבדל בין כרטיסים עם אותו מעבד גראפי, מדובר באחוזים בודדים בלבד.

להחליף כרטיס בשביל עוד 64 מגה נשמע די טפשי, זה לא נותן שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות....

אני מסכים שאין יותר מידי הבדל הם יקרים בטירוף אבל להגיד שהם גרועים זה כבר שטויות....

אני קונה ותיק של חוץ מבעיות עם המאוורר המעפן של הTi200 לא היה לי בעיות בכלל.....

אסוס בדרך כלל הם טובים מאוד עם ביצועים טיפה קצת יותר טובים מהאחרים.... אבל לא משהו רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות !!!

להפך הם יותר גרועים

בין המובלים בכרטיסי TI למינהם

יש את אלברטון ואת לידטק שעוקפים לרוב את ASUS

לא מובילה בראש... אם אני אמצא את הבאנצ' הזה אני יעלה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאחד למיליון יוצא כרטיס אחד דפוק מפס יצור זה לא אומר שום דבר, ובטח שמחברה איכותית בעלת מוצרים על רמה אחד אחד כמו לא הייתי מאמין שיש להם סדרת מוצרים דפוקה חס ושלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתקשה להאמין, אולי החברה שסיפקה לך אותו דפקה אותם או משהו במשלוחים, אולי כשהעבירו את הסחורה היא נפלה או משהו כזה והחנות קיבלה סחורה קצת דפוקה, משהו ממש מממש מממממממממממממממממממממממממש נשמע לי מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה קרה 3 פעמים

זאת לא סתם חנות שכונתית זאת חנות גדולה

פשוט יכול להיות שהיבואנית קיבלה משלוח דפוק

קורה ! עובדה קרה ללידטק...

אבל לידטק אספה את הכרטיסים ופיצתה ת'לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי בבקשה את הבדיקות האלו.

הפרש כזה הוא פשוט לא ריאלי, כי בין כרטיסים המבוססים על אותו מעבד ובעלי מאפיינים זהים, ההפרש יכול להתבטא רק בפריימים בודדים.

אתה יכול להסביר לי בבקשה איך אני מדביק את התוצאות שיש לי במחשב לפורום יש לי כבר אתר שאני יכול להדביק אבל איך אני מדביק תוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...