מחפש LCD 32" באזור ה4K - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש LCD 32" באזור ה4K

arkadur

Recommended Posts

1080p מוצע אכן באופן קצת יותר מוגבל, אך האמן לי שישנם מספיק , לצד ה-720p. זה שאתה לא מוצא לא אומר שהם לא קיימים.

לא זכור לי שאמרתי שאין.

מספיק לכתוב 1080P בכל תוכנות\אתר שיתוף קבצים ולמצוא מלא כאלה. אבל ההיצע מוגבל יחסית והקבצים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהדיון מתחיל להמרח

בכל אופן, אני אעלה שוב כמה דגשים

1. אני חושב על העתיד (אני לא יוכל לקנות עוד מסך בעוד שנה- שנתיים)

2. יש לי עכשיו מחשב די מכובד, שמריץ בכיף כל מה שאני מעמיס עליו - אז למה לא לנצל אותו ולהנות ממנו?

3.יש לי כונן בלו ריי בPS3

. 4אני מאמין שלא ירחק היום שבו יהיה לי צורבי BR במחשב עצמו

5 . הבעיה של "מקום" אף פעם לא הטרידה אותי, אני לא דופק לזה חשבון, כמה שייקח ייקח.

המלצות לדגמים נוספים יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב4 אלף אני לא יודע אם יש FHD או בכלל 32

בכל מקרה עשאני חיפשתי טלוויזיה היה 2 דגמים עיקריים שהמליצו עליהם לשימוש של מחשב וקונסולות

sharp wd1e עם nr דרך הVGA

samsung r81עם nr דרך ה HDMI

מאז שקניתי (r81) עבר כמה חודשים והפסקתי לעקוב אבל זה מה שאני יכול להגיד לך

עריכה : טוב אחר קריאה קצת homethater תתעלם מההודעה שלי היא מתייחסת למצב לפני כמה חודשים ומאז יצאו דגמים חדשים יותר

נראה לי שתבדוק ב

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפחתי עכשיו בעיצומה של רכישת חדשה אחרי שטושיבה 29" הישנה הלכה לעולמה יום בהיר אחד. אחרי סקר שוק ומחקר הגעתי למסקנה ש-FHD פשוט לא שווה את התוספת הכספית מהסיבות הבאות:

א. בארץ לא יהיו שידורים FHD גם עוד 10 שנים.

ב. רק בלו-ריי מקוריים ינצלו את FHD. שמורידים מהאינטרנט לרוב ב-HD READY.

ג. אין לי כוונה לחבר קונסולה/מחשב לטלוויזיה וגם אם יום אחד תהיה לי אחת כזאת (לא סביר, אבל מי יודע) HD READY יראה מצויין.

ד. הפרש במחיר בין FHD ל-HD READY עצום. אם היה הפרש של 1,000 ש"ח מילא, אבל מדובר בהפרש של אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם משחקים משחקי מחשב (לא קונסולות) כשאתם מתרחקים ממסך גדול ? כלומר המון משחקים זה מקלדת ועכבר, ואפילו מירוצים למשל לי יותר נוח עם מקלדת מאשר GAMEPAD, אז איך אתם משחקים כשאתם מתרחקים מהשולחן ?

(כי אם מדברים פה על הרמה התאורטית בלי קשר למחיר, אז FHD במשחקי מחשב זה ללא ספק יתרון, רק לא ברור לי איך אפשר לשחק מרחוק או אם זה נוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה אפשרויות

1. אני עובד עם כמה סטים במקביל, לכן, אני יכול לשחק\ לעבוד גם מרחוק בעזרת הסט האלחוטי שלי

2. למי שעוקב אחרי הת'ארד שלי, העברתי בחדר שלי תעלות, אני יכול לנתב חלק מצמות החוטים שלי, מאריכים, ובכך לחבר את הסט שלי (או סט נוסף)

לקיר, ולעבוד ממנו..

בקשר PS3.. לא צריכה להיות שום בעיה..

במידה ואני חורג מהתקציב, כדי להנות מFHD, איזה דגמים בסיסיים יכולים לענות על הדרישות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חריגה גדולה מאוד אבל יש את הסדרה הa550 של סמסונג שהם fhd או לפחות מה32 ומעלה

ויש חברות מדבקה שהם הרבה יותר זולות כגון הטלוויזיה שNoAmN המליץ 42 של marantz

מציע לך לבדוק בשופרסל את הטלויזיה marantz 42 fhd K עלתה לי 4.7K ועד עכשיו לא התאכזבתי, איכות טובה גם בTV בהשוואה לTV יקרות מ"מותגים" אחרים ובמיוחד בHD בFULL HD וגם ב720P , היא יכולה להיות סבבה גם ל2 מטר ( אני משתמש בה למשחקים אפילו מ1.5 מטר לפעמים אבל בד"כ מ2 מטר למרות שאני יכול בחדר שלי להגיע עד ל3 מטר.. יש לה את כל החיבורים שצריך כולל SCART לאיכות מיטבית בשידורי הTV הארץ. בקשר לDVI היום רוב הטלויזיות מגיעות עם ככה שתשמש בכל מקרה בכבל TO DVI או כבל TO עם מתאם לDVI.

32' זה ממש קטן ועוד ברזולוציה כ"כ נמוכה אתה תהנה הרבה יותר בFHD וממסך גדול יותר..

בקיצור למרות שזה לא מותג ומיוצר ע"י חברה בשם VESTEL שלא ממש מוכרת אבל עדיין מייצרת להרבה חברות ידועות כמו , הTV עדיין מעולה.. מציע לבדוק את האפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה אפשרויות

1. אני עובד עם כמה סטים במקביל, לכן, אני יכול לשחק\ לעבוד גם מרחוק בעזרת הסט האלחוטי שלי

2. למי שעוקב אחרי הת'ארד שלי, העברתי בחדר שלי תעלות, אני יכול לנתב חלק מצמות החוטים שלי, מאריכים, ובכך לחבר את הסט שלי (או סט נוסף)

לקיר, ולעבוד ממנו..

בקשר PS3.. לא צריכה להיות שום בעיה..

במידה ואני חורג מהתקציב, כדי להנות מFHD, איזה דגמים בסיסיים יכולים לענות על הדרישות שלי?

הבנתי, רק הכוונה שלי היתה - נגיד שאתה מתרחק ויושב על הספה/כיסא/מיטה - איפה אתה שם את העכבר והמיקלדת בצורה שתהיה נוחה להשתמש איתם.

ד"א - בקנייה מארה"ב יש מקרני HDREADY במחיר דומה (כולל משלוח ומיסים, בלי זה זה אפילו פחות). זה אמנם משהו אחר מטלווזיה, אבל ברגע שרואים סרט HD על כזה פעם אחת קשה לא לרצות אחד כזה, זה פשוט מדהים - כולל קונסולות. רק חשוב מראש לחשב מידות חדר ואופציות התאמה של התמונה בהתאם לדגם לפני הקניה.

מעולם לא ייחסתי לזה חשיבות ואפילו סלדתי מזה קשות, עד שראיתי תקציבי כזה בתוך בית בפעולה - התוצאה פשוט מדהימה, הרבה יותר מקפיצת מדרגה כשמדובר בסרטים, פשוט עולם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...