מחפש LCD 32" באזור ה4K - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש LCD 32" באזור ה4K

arkadur

Recommended Posts

אני בעיצומו של שיפוץ החדר שלי, השיפוץ כולל גם החלפה של אחד המסכים באחד בגודל של 32 "

המסך נועד למשחקים, , (יש מה לדבר על FHD בתקציב הזה?), וגם לPS3.

אשמח לקבל המלצות עבור דגמים (כדי שאני אלך ויבדוק לפני הרכישה)

יש אפשרות של חריגה קלה מהתקציב, במידה ומדובר במשהו שיהיה "שווה את זה"..

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדקתי לאחרונה מסכים 32

וראיתי שה a450 של סמסונג טובה אבל אין לה scart לגבי fhd במחיר הזה זה רק מסכים למחשב בגודל 24-27, נראה לי שאני אלך לבדוק את ה32lg60ur החדשה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק בשופרסל את הטלויזיה marantz 42 fhd K עלתה לי 4.7K ועד עכשיו לא התאכזבתי, איכות טובה גם בTV בהשוואה לTV יקרות מ"מותגים" אחרים ובמיוחד בHD בFULL HD וגם ב720P , היא יכולה להיות סבבה גם ל2 מטר ( אני משתמש בה למשחקים אפילו מ1.5 מטר לפעמים אבל בד"כ מ2 מטר למרות שאני יכול בחדר שלי להגיע עד ל3 מטר.. יש לה את כל החיבורים שצריך כולל SCART לאיכות מיטבית בשידורי הTV הארץ. בקשר לDVI היום רוב הטלויזיות מגיעות עם ככה שתשמש בכל מקרה בכבל TO DVI או כבל TO עם מתאם לDVI.

32' זה ממש קטן ועוד ברזולוציה כ"כ נמוכה אתה תהנה הרבה יותר בFHD וממסך גדול יותר..

בקיצור למרות שזה לא מותג ומיוצר ע"י חברה בשם VESTEL שלא ממש מוכרת אבל עדיין מייצרת להרבה חברות ידועות כמו , הTV עדיין מעולה.. מציע לבדוק את האפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toshiba C3500, בשקם אלקטריק היה של 15% הנחה כשקניתי שם. יוצא משהו באיזור ה4000.

טלויזיה מדהימה, שני חיבורי .. ניתן לסובב אותה, יפה מאד.. בקיצור מומלץ :) אני חושב שגם לה את scart, בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,

קודם כל 32 זה לא קטן תלוי מאיזה מרחק אתה יושב אני יושב במרחק של מטר וחצי וזה ענק ומצוין מכל מסך אחר

בקשר לטלוויזיה

הכי חשוב שיהיה לה NR = native rate

תמיכה בעוד רזולוציות מעבר ל1360X720 בשימוש עם מחשב זה מאוד חשוב וחוסך הרה בעיות של אי תאימות של רזולוציה עם הטלוויזיה

בקשר לאיזה דגם , אני קניתי R81 של שיש לו NR דרך הHDMI ואני מרוצה מאוד איכות מצוינת בכל דבר ,רק ביס הוא לא הכי להיט אבל עדיין רואים סבבה בLCD אתה מבין כמה האיכות שידור היא על הפנים ביס\הוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

סרטים, PS3, ומי יודע מה עוד יהיה בעתיד..

אשמח לקבל המצלות לדגמים נוספים

הסיבה היחידה ל FHD כיום היא סרטי בלו-רי בלבד.

אף משחק לא רץ ולא ירוץ(ובטח ובטח לא המשחקים הכי טובים עם הגרפיקה הכי טובה) ב FHD בדור הזה של הקונסולות.

לגבי שמורידים באינטרנט, יש מעט מאוד ב FHD, הם תופסים בין 8-12 גיגה ומצריכים מחשב חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטויות יש מלא בFHD וב300 ש'"ח אפשר לקנות כרטיס שמריץ אותם מעולה ( HD300 ומשהו של ATI)

חוץ מזה שרוב שהמשחק למחשב תומכים ב1080P ( כל משחק חדש שיצא בשנים האחרונות)

300 זה כמעט עוד עשרה אחוז למחיר הטלוויזיה וזה לא מעט כסף, וזה רק בשביל שמורידים שהאינטרנט. מה שגם שההורדה מאוד מאוד כבדה. שוב בין 8-12 גיגה לסרט אחד!

חוץ מזה, שבשביל להריץ היום משחק מחשב חדש, כשכל ה-Settings במקסימום ברזולוציה של 1920 על 1080 צריך מחשב מפלצתי ומאוד מאוד יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, מעטים הם הסרטים שלא תוכל למצוא היום ב-hd ואני צופה בהם במחשב בן 3 שנים ללא בעיות. הסרטים שאני מוריד הם סיבה מספיקה לבד בשבילי לקניית מסך fhd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 זה כמעט עוד עשרה אחוז למחיר הטלוויזיה וזה לא מעט כסף, וזה רק בשביל שמורידים שהאינטרנט. מה שגם שההורדה מאוד מאוד כבדה. שוב בין 8-12 גיגה לסרט אחד!

חוץ מזה, שבשביל להריץ היום משחק מחשב חדש, כשכל ה-Settings במקסימום ברזולוציה של 1920 על 1080 צריך מחשב מפלצתי ומאוד מאוד יקר.

מישהו אמר שחייבים תמיד להריץ הכל הSUPER ULTRA HIGH ?

עם המערכת שלי אני מריץ כבר DMC4 UT3 CSS COD4 בהגדרות של MDEIUM-HIGH תלוי במשחק.. אלה המשחקים שבנתיים יש לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, מעטים הם הסרטים שלא תוכל למצוא היום ב-hd ואני צופה בהם במחשב בן 3 שנים ללא בעיות. הסרטים שאני מוריד הם סיבה מספיקה לבד בשבילי לקניית מסך fhd.

ב HD, שזה 720P כן, אבל לא ב FHD, שזה 1080P.[br]פורסם בתאריך: 24.07.2008 בשעה 08:56:58

מישהו אמר שחייבים תמיד להריץ הכל הSUPER ULTRA HIGH ?

עם המערכת שלי אני מריץ כבר DMC4 UT3 CSS COD4 בהגדרות של MDEIUM-HIGH תלוי במשחק.. אלה המשחקים שבנתיים יש לי..

לא חייבים, אבל משחק ב high עם רזולוציה של 800 על 600, יראה יותר טוב ממשחק עם medium high ברזולוציה של 1024 על 768 או גבוה מזה.

דע, שאם המפתחים היו בונים את המשחקים לעבוד ברזולוציה של 640 על 480 מלכתחילה, המשחקים היום היו נראים הרבה יותר טוב, בצורה משמעותית.

לדוגמא, רוב המשחקים הכי מרשימים וטובים של הקונסולות היום, שהן אלק HD, לא עובדים אפילו ב 720P!!! למשל COD4 ו HALO3. למה? כי ב 720P עם גרפיקה כמו שלהם, זה היה מקרטע. המפתחים יודעים זאת, אך הם מעדיפים גרפיקה טובה על פני רזולוציה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...