הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

כן גם אני באתי לשאול את זה. וזה שהסרת את הקירור המקורי לא מוריד לך את האחריות?

+ למה קנית את הגירסא הזאת של סאפיר ולא פשוט את ה4850 הכי זול עם אחריות של 3 שנים.

ומה עם קצת סדר במארז? ;)

דבר ראשון, אם תסתכלו בתמונה של הHD4850 עם S1 לייד ה8600GT עם S1 תבינו שזה לא אפקט של אלא יש לי כזה לכל כרטיס, יא מצחיקים :P

דבר שני, כן, זה מוריד אחריות

דבר שלישי, למה קניתי את הגרסא הזאת? זה מאוד פשוט, לא ממש תיכננתי לקנות אותה ושילמתי על הגירסא הרגילה פשוט זה מה שהיה להם בחנות...

דבר רביעי, סדר? אתה צוחק עליי? המארז שלי ממש גרוע וג'נרי, שאפילו לא מאפשר לי לסדר את הכבלים מאחורה (ותאמין לי, ניסיתי בכל כוחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן חברה, החלטתי לעלות כמה עדכניות יותר

עם הכרטיס מסך(4850) והדיסק קשיח החדש(seagate 1TB :P):

048vc5.jpg

והכרטיס החדש :hat::

040bc8.jpg

כאן באלבום תוכלו לראות את שאר התמונות שכוללת אילתור נחמד של חיבור מאוורר למארז ;).

http://picasaweb.google.com/simyon1989/EcNqxI#5256031018409269778

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iMMoRTaL|TY איזה מארז זה? אהבתי את הצורה שבה הדיסקים הקשיחים יושבים,

והזוג מאווררים שנמצאים בסמוך לדיסקים הקשיחים הם מכווונים אליהם או לכרטיס מסך?(יצאתי מנקודת הנחה שיש לך עוד מאוורר בקידמת המארז)

אריאל, איזה זה למעבד? וכרטיס מסך זה 8800GS? די גדול

בכל אופן שתי המערכות מדהימות וiMMoRTaL|TY כל פעם שאני רואה את המארז שלך אני נדהם מהסידור כבלים הבילתי אפשרי שאתה מצליח לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הוא מדגם הEureka של . החסרון היחידי שלו מבחינתי הוא שהוא מכיל רק מאוורר אחורי אחד.

המאווררים מסודרים כרגע כך שהם זורקים אוויר על המערכת, אני מתכנן לשנות אותם כך שהם יזרקו אוויר לכיוון הדיסקים והמאוורר שנמצא בקידמת המארז יוציא את האוויר אל מחוץ למארז, ובנוסף למקם עוד שני מאווררים בגג המארז, וע"י כך ליצור לחץ שלילי בתוך המארז, מה שיגרום לכך שכל האוויר יכנס דרך הרשת הצידית, מה שאומר שיכנס אוויר בטמפ' החדר, ולא כזה שהתחמם כבר בעקבות העבר דרך הדיסקים הקשיחים.

נ.ב

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ואין שום גורם אקטיבי שמכניס אוויר למארז, וכל המאווררים שבו מנסים לשאוב אוויר מתוך המארז, מה שיקרה זה שיכנס אוויר למארז מכל חור אפשרי על מנת למלא את החלל באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...