הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 53 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה התועלת בדיון שמטרתו להציג את המערכת שלך,ושלא יגיבו לך עליה... מילא תגובות כמו סתמיות כמו "יפה" עוד ניחא, זה באמת מיותר. אבל כשאדם נותן עצות איך לשפר או משהו חשוב - למה לא? יש מחסור בעמודים ?

הנה המערכת שלי, Apollo :

(מצטער על איכות התמונה, המלצה לא משהו ואני צלם גרוע , השילוב של השתיים לא עשה טוב לתמונה :smile1: )

dscn2344x.jpg

מכיוון שלא רואים כל כך טוב הבהרתי קצת את התמונה בפוטושופ:

dscn2344copy.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם אל תצחיק אותי,הם מספימים?

מה אתה אומר על זה שבכל דף אתה מעלה 3-4 של המארז שלך? - ואל תגיד לי לטהר את הדיון

אם אתה מנהל מערכת יחסים עם המערכת שלך תשמור את זה לעצמך,לא באמת אכפת לכולם לראות כל דבר קטן שאתה שם במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם אל תצחיק אותי,הם מספימים?

מה אתה אומר על זה שבכל דף אתה מעלה 3-4 של המארז שלך? - ואל תגיד לי לטהר את הדיון

אם אתה מנהל מערכת יחסים עם המערכת שלך תשמור את זה לעצמך,לא באמת אכפת לכולם לראות כל דבר קטן שאתה שם במארז.

מר Helheim הנכבד,

אבירם הוא לפי דעתי האדם שמחייה את הת'רד הזה!

כולם רושמים סתם שטויות והוא זה שבינתיים מעלה את רוב התמונות!

כמו ששמת לב, לת'רד קוראים "הקירורים שלכם - גלריית תמונות", לא "חוות דעת על מערכות המשתמשים בפורום" :bash:

אני לא מבין מה התועלת בדיון שמטרתו להציג את המערכת שלך,ושלא יגיבו לך עליה... מילא תגובות כמו סתמיות כמו "יפה" עוד ניחא, זה באמת מיותר. אבל כשאדם נותן עצות איך לשפר או משהו חשוב - למה לא? יש מחסור בעמודים ?

הנה המערכת שלי, Apollo :

(מצטער על איכות התמונה, המלצה לא משהו ואני צלם גרוע , השילוב של השתיים לא עשה טוב לתמונה :smile1: )

מכיוון שלא רואים כל כך טוב הבהרתי קצת את התמונה בפוטושופ:]

כמו שאמרתי למר Helheim,

לת'רד קוראים: "הקירורים שלכם - גלריית תמונות", והוא מיועד לתמונות של מערכות המשתמשים בפורום, לא לכל התגובות הסתמיות של כולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,אז למקרה שאתה לא התחלת את הדיון מאפס,תן לי לרענן את זכרונך -

שלום לכל באי הפורום,

ת'רד זה נועד לשתף את שאר המשתמשים במערכת הקירור שלכם.

תוכלו לתת/לקבל פה הערות/הארות/התרשמות/פידבקים וכדו' ככל העולה על רוחכם, בתנאי שזה נעשה בצורה מכובדת ולא סוטה מהנושא המרכזי.

קווים מנחים לפרסום התמונות:

* רזלוציית התמונה לא תעלה על 800X600 פיקסלים, וזאת על מנת לשמור על הסדר ונוחות העיון בת'רד.

* התמונות יאוחסנו בשרת חיצוני - ImageShack ודומיו, שכן המועלות לשרת הפורום נמחקות מידי כמה זמן.

* הסברים לגבי קונפיגורציית המאווררים במארז יתקבלו בברכה.

* אין צורך לפרסם מספר רב מידי של (3-4 יספיקו בהחלט כדי להציג תמונה מלאה של המערכת).

אם הוא מחליט לעלות 3 כל דף וכל מה שחדש זה לד או גריל - סלח לי אדוני,אבל זה ספאם.

אתה נהנה מהמערכת שלו? תגיד לו שישלח לך את הבוק שלה בפרטי,זה שאחרים לא אומרים פה את מה שהם חושבים זה לא אומר שהדעה שלי היא דעת יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אתה מאוד מצחיק אותי "מר" Dj-Meni.H .

הנה ציטוט שלך , ותאמין או לא - רק מהעמוד הקודם:

כבר אין מה לומר על המערכת של אבירם!

אין מילים בפי!

מערכת מדהימה.. :xyxthumbs:

ו-LalA,

המערכת נראית בסדר לפי מה שמבינים, יש עוד על מה לעבוד..!

אבל בסדר בסה"כ לסידור כבלים ראשון!

זוהי - "מר" Meni ,תגובה סתמית. עם תגובה כזאת - אני מסכים איתך , ועדיף שתישמור אותך לעצמך.

אבל אני לא רואה כל סיבה לא להוסיף תגובה בונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת יפה ונקיה ,כמו שצריך .

רק אני ממליץ לך לבדוק את הזכרון רבעי (הכי רחוק מהמעבד) כי מהתמונה ניראה שהקליפס לא מהודק .

תודה :xyxthumbs:

בדקתי, הזיכרון בפנים, אולי רק בתמונה זה לא נראה..

איזשהן הצעות ייעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור חברים..אולי אני שקוף..אבל יש גבול !

הבא שיגיב בלי קשר לתרד יקבל אזהרה, כמו כן ההודעות הלא רלוונטיות (שחוגגות כאן) ימחקו, אני מקווה שתבינו את זה לשם שינוי, תודה מראש על השיתוף פעולה.

למען הסר ספק..הודעות כגון "וואי איזה יופי" וכו..יתקבלו בברכה עד גבול הטעם הטוב (לפעמיים גם לראות ולהגיד מול המסך..יפה..זה מספיק)..

כל נושא אחר שיגיע לדיון וכו לא מקובל כאן !

שיהיה לכולנו תרד שופע תמונות ופחות דיבורים..תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלקים הגיעו - למי שלא יודע

Gigabyte GA - X48 DQ6

G.Skill 2048X2 1066mhz PI

AC accelero twin turbo

אני אעדכן גם אחרי שהכל יהיה מורכב! יחד עם תוצאות OC חדשות , , SPI וכו'...

הלוח אם :

2a8q43o.jpg

הקירור לכרטיס ( 4870 ) מלמעלה

2zh2y3k.jpg

מלמטה

14oa9sn.jpg

והזכרונות:

fvbqtu.jpg

הגיע יחסית מהר מSKYPC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...