חושב להזמין XBOX 360 מארצות הברית. כמה שאלות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב להזמין XBOX 360 מארצות הברית. כמה שאלות

shantax

Recommended Posts

המחירים של הקונסולות בכלל, ובמיוחד של ה בחו"ל ממש זולים, ומאוד מפתה להזמין משם. רציתי אבל לברר כמה דברים.

1. למישהו יצא להזמין מחו"ל מחנות שמבצעת משלוחים לארץ, או דרך שירות משלוחים כמו USHOPS. כמה באמת יוצא המחיר ככה כולל המשלוח והמיסים?

2. אם קונים מארצות הברית אני מניח שצריך שנאי כדי להשתמש בזה בארץ? (קראתי פעם שב PS3 זה לא הכרחי, אבל לא יודע איך זה ב XBOX).

3. אני מבין שהגרסה שמומלץ היום לקנות היא ה FALCON, יש אפשרות לדעת איזה גרסה היא כזאת (במידה ולא מצויין כמובן...) לפי המפרט או משהו כזה?

4. בין המהדורות השונות, , PRO וכו' יש משהו מומלץ, משהו שכדאי להתרחק ממנו? (למשל ראיתי מהדורת ARCADE שאין בה בכלל תמיכה ב HD... אז רציתי לדעת אם יש עוד דברים כאלה שכדאי לדעת לפני שמזמינים ואז נדפקים)

5. החסרון בלהזמין מחו"ל הוא העניין של אחריות, אבל אני מבין שבמילא גם בארץ אין תמיכה מי יודע מה. אז זה באמת חסרון או לא כל כך?

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הזמנתי לא פחות מחמש 360 מאיביי ישירות אליי(ללא כתובות פרוקסי) עם שירות הדואר האמריקאי USPS ולא היו שום בעיות, המחיר נע סביב

300 דולר לגירסה הבסיסית ביותר הארקייד שכן תומכת ב HD(עם הכבלים הנכונים שלא מסופקים איתה) כאשר כיום ניתן למצוא את ה PRO

במחיר דומה שמכילה בנוסף למה שמגיע עם הארקייד גם כונן 20GB וכבל קומפוננט שמתאים ל HD אם כי מומלץ לקנות כבל .

המשלוח תמיד נע בין 80 ל 100 דולר כאשר ברוב המקרים הזמנתי EMS שהגיע תוך חמש ימים עד אליי לבית.

המיסים(אשר מחויבים בחבילות EMS מכיוון שיש להצהיר על תוכן החבילה במדויק למטרות ביטוח) הם מע"מ בתנאי שהמוכר רושם על החבילה

מחשב או חלקי מחשב(אם משתרבבת פנימה המילה משחק המיסים קופצים ל 30% בגלל שיש מיסי קניה על משחקים) לכן מומלץ לרשום

למוכר שירשום על החבילה מחשב או חלקי מחשב.

במשלוחים היותר איטיים כמו standard ו priority רוב המוכרים יהיו מוכנים לרשום שווי חבילה של פחות מ 50$ בכדי שתמנע מתשלום של מס

כלשהו זאת מכיוון שהמשלוח לא מבוטח ובנוסף לוקח לו זמן רב יותר להגיע.

בגדול לפי שער הדולר הנוכחי יעלה לך 90$ + 300$ = 390$ * 3.3840 = 1320ש"ח~ וכולל מע"מ זה יוצא 1524 ש"ח.

2. אכן צריך שנאי, אני מזמין בנוסף לבנות(הספק כוח החיצוני של ה360) אירופאיות (של 220V)

שלא מצריכות שנאי בשביל הנוחות והיכולת לנייד את ה 360 בקלות יתרה למסיבות , העלות היא 300ש"ח כמו שנאי מתח בארץ.

3.כמעט כל המלאי היום הוא פלקון והיסכוי ליפול על קונסולה ישנה הוא אפסי בייחוד כאשר המוכרים באיביי מודעים לכך ואף מפרסמים

את התאריכי ייצור של הקונסולה בדף המכירה.

4. לאחר הוזלת המחירים ה PRO היא הכדאית ביותר שכן בתוספת של 20$ מגירסת הארקייד אתה מקבל שבנפרד שווה הרבה יותר כסף.

5. לטעמי זה סיכון סטנדרטי שקיים כמעט בכל קניה ויבוא של פריט באופן אישי מחו"ל, בהתחשב בכך שאין בארץ נציגות רשמית אני

לא רואה בכך חיסרון גדול ובנוסף היגרסאות החדשות של ה 360 אמינות בהרבה מהישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה רבה על התשובה המפורטת :yelclap:

אם במקרה יש לך את הלינק של חנות מסויימת שהזמנת ממנה ב והכל עבר בשלום אשמח לקבל אותו.

ועוד דבר, לא כ"כ הבנתי מה שכתבת כאן:

אני מזמין בנוסף לבנות(הספק כוח החיצוני של ה360) אירופאיות (של 220V)

שלא מצריכות שנאי בשביל הנוחות והיכולת לנייד את ה 360 בקלות יתרה למסיבות , העלות היא 300ש"ח כמו שנאי מתח בארץ.

מדובר על שנאי או על משהו אחר? אין לי כ"כ נסיון עם עבודה עם מוצרי חשמל אמריקאיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידנו ארז התכוון פשוט לספק כוח המסופק עם המכשיר.

אם תזמין מכשיר אמריקאי, הוא יגיע עם אמריקאי, זאת אומרת שלא תוכל להשתמש בו בארץ

משום הבדלי המתחים בין ארה"ב לישראל.

מה שארז ניסה לומר הוא שהוא פשוט מזמין אירופאי בנפרד, שכן תומך במתח הישראלי של 220V, על מנת להימנע

משימוש בשנאים מיותרים ומסורבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shantax היום ה360 פרימיום עולה בארץ בערך 2200 שקל

לדעתי בגלל האחריות עדיף לקנות בארץ

תחשוב על זה שאם שנאי הזמנה מארצות הברית תקרב אותך ל2000 שקל

במקום זה עדיף לקנות PAL מהארץ אם אחריות

זה שיש פחות דיווחים על RROD לא אומר שלא יכול להיות בעיות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shantax היום ה360 פרימיום עולה בארץ בערך 2200 שקל

לדעתי בגלל האחריות עדיף לקנות בארץ

תחשוב על זה שאם שנאי הזמנה מארצות הברית תקרב אותך ל2000 שקל

במקום זה עדיף לקנות PAL מהארץ אם אחריות

זה שיש פחות דיווחים על RROD לא אומר שלא יכול להיות בעיות אחרות

כן אני רואה שעם השנאי זה כבר באמת יוצא כמעט כמו המחיר בארץ, וזה גם בהנחה שיקחו ממני רק מע"מ ולא מיסים.

בשביל הבדל של 200שח פלוס מינוס אני באמת חושב שעדיף כבר לקנות בארץ וגם לקבל אחריות.

אגב, למישהו יצא כאן לקנות בדיוטי פרי שלנו בארץ, זה משתלם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארצות הברית משתלם לקנות רק את הPS3 וגם אז בתנאי שמישהו לוקח אותו משם

בגלל מחירי המשלוחים של מוצרים גדולים ועניין האחריות עדיף את הקונסולות לקנות בארץ ומשחקים מחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...