שלום! רוצה דעות/עצות/רעיונות לגבי המרת HDD חיצוני לפנימי! (My Book) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום! רוצה דעות/עצות/רעיונות לגבי המרת HDD חיצוני לפנימי! (My Book)

1_Nike_1

Recommended Posts

אוקיי יש לי שני מיי-בוקים. שניהם 500GB, ההבדל היחיד הוא העיצוב, כן אלו ה-Essential 1 ו-2.

נתקלתי במוד הבא:

http://rebootdaily.blogspot.com/2007/03/how-to-open-western-digital-my-book.html

השאלה האם כדאי "להפנים" את הכוננים הקשיחים האלו. אין לי שום בעיות איתם כך שזה לא נוגע לטמפ', אך לא הייתי מתנגד כלל וכלל לקבל תוספת לביצועים שלהם, כי ביחס לפנימי שלי (2500KS) הם על הפנים. כלומר, בשימוש פעיל הם בסדר, אבל אם הפסקתי להשתמש באחד מהם לכמה דקות, אז תמיד תמיד תמיד לוקח לו כמה שניות שהוא נתקע ואז הוא את הפעולה. כאילו הוא הלך לנמנם ואני הפרעתי לו אז הוא אומר 'סבלנות, לפני רגע התעוררתי..'. זה מרגיז, אז החלטתי להכניס את הכוננים פנימה.

השאלה אם יש לפרוצדורה חסרונות?

כי חשבתי כבר על יתרונות, רשמתי אותם בדיון אחר:

"והסיבה שאני חושב לבצע את המוד, זה להכניס את ההרדיסקים לתוך המארז ובכך: א. הם יקבלו טמפ' טובה יותר; ב. הם יחוברו בSATA/IDE והביצועים ישתפרו מעט; ג. יחסכו לי 2 שקעים של חשמל ומקום על השולחן; ד. אני ארוויח מארז להארדיסק חיצוני שניתן להשתמש בו למודינג אחר כלשהן;"

note: יתרון ד' הוא לאו דווקא יתרון כי לפי המדריך צריך לפגוע קצת במראה של אחד מהם, אז אני לא חושב שהוא ימשיך לתפקד כמארז חיצוני לכונן קשיח, אבל אני בטח אמצא לשניהם שימושים, זו לא בעיה.

תודה מראש לכל עוזר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום .

כמעט כל הדיסקים שנדפקו לי היו חיצוניים\במארזים חיצוניים \מגירות 5.25.

במיוחד אם אתה עושה שימוש תכוף בדיסקים החיצוניים (הבלאי קטן יותר אם הדיסק מסתובב במהירות קבועה מאשר כאשר הוא מתחיל את הסיבוב כל פעם מחדש כמו שקורה עם דיסקים חיצוניים .

שים אותם בכלוב הכוננים במארז (בשום פנים ואופן לא במגירות למיניהם ) ותקפיד במיוחד על מאורר איכותי -רצוי 120 מילימטר שיזרוק אויר כל הזמן על הדיסקים + תתקין אותם כך שיש מרחק בין הדיסקים ,כדי שהאוויר יעביר ביניהם ולא יתקל "בחומה סינית ".

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על העצה אני חושב שאני אעשה זאת.

אשמח לעוד תגובות חבר'ה(:

עריכה: לא הולך.... גם הHD הראשון וגם השני הם לא אותו דבר כמו שבמדריכים במצאתי ברשת. ומצאתי כמה מדריכים שונים.

קראתי תגובות של אנשים שעזרו מעט אבל עדין לא מספיק בשביל לפתוח את הקופסא. שזה הפאקינג שלב הראשון של התהליך.

בקיצור התייאשתי, ננסה שוב מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...