2 מפרטים 5000 ו 2000 שח' - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 מפרטים 5000 ו 2000 שח'

urdead

Recommended Posts

DANVIS אתה לא חייב להגיב פה .. אם אתה מגיב תעשה את זה כמו בן אדם !!

הוא רוצה לבזבז את כל ה 5 אלף בגלל שאבא שלו אמר לו לבנות מחשב ב5 אלף והוא לתווח ארוך ובגלל זה הוא מעדיף להשתמש בכל הכסף וזאת זכות שלו אז אל תתערב !!

ובגלל זה שמנו Q9450 ו HD4870 ..

אני אמרתי לו שיקח 4850 ו E8400 אבל הוא רוצה לבזבז את כל ה 5 !!!!

אגב..

עדיף Q9300 מאשר Q9450 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DANVIS אתה לא חייב להגיב פה .. אם אתה מגיב תעשה את זה כמו בן אדם !!

הוא רוצה לבזבז את כל ה 5 אלף בגלל שאבא שלו אמר לו לבנות מחשב ב5 אלף והוא לתווח ארוך ובגלל זה הוא מעדיף להשתמש בכל הכסף וזאת זכות שלו אז אל תתערב !!

ובגלל זה שמנו Q9450 ו HD4870 ..

אני אמרתי לו שיקח 4850 ו E8400 אבל הוא רוצה לבזבז את כל ה 5 !!!!

אגב..

עדיף Q9300 מאשר Q9450 ??

להגיב כמו בנאדם?

בוא נתחיל מזה כשבנאדם בא אליי ומבקש מחשב, אני בונה לו אחד, ולא משחק איתו משחקים ("עזבו מצאתי מסך במחסן").

בוא נמשיך לזה שכדאי לך ללמוד לאיית כראוי מכיוון שאומרים "טווח" ולא "תווח".

לא להתערב בעניינים של חבר שלך? צודק במאה אחוז. אני מאד מצטער שרציתי לחסוך לו כסף, שאני בטוח שאבא שלו עובד מאד מאד קשה בשבילו...

ואני ושב ומדגיש כדי שתבין כלל מאד פשוט (תנסה לקרוא את זה כמה פעמים אם אתה מתקשה): מעבד ארבע ליבות חלש יותר ממעבד של שתי ליבות כשמדובר במשחקים. אם אתה כבר רוצה לשדרג אותו למשחקים, תשדרג במשהו עדיף. אם כבר, עדיף לו לקחת CF של 4850 לטווח ארוך מאשר מעבר של QUAD שלא יהיה שווה הרבה עוד שנה וחצי, כשהוא יהיה חלש מדי לתמוך במשחקים שייתמכו ב-4 ליבות (ואז בגלל הנהלם, הוא ייאלץ להחליף את כל הלוח אם). או שייקח מארז יותר טוב ויותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הוא רשם את ההודעה עם מצאתי במחסן ככה חבר שלי ...

וזה החלטה שלו אם לחסוך כסף או לא ...

WOW אז לא אייתתי מילה כמו שצריך זה אומר המון :lol:

אבל בכל זאת תודה :xyxthumbs:

הבנתי שלא כדאי מרובע ליבות אני ידבר איתו על זה ושוב ינסה לשכנע אותו לחסוך כסף גם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הוא רשם את ההודעה עם מצאתי במחסן ככה חבר שלי ...

וזה החלטה שלו אם לחסוך כסף או לא ...

WOW אז לא אייתתי מילה כמו שצריך זה אומר המון :lol:

אבל בכל זאת תודה :xyxthumbs:

הבנתי שלא כדאי מרובע ליבות אני ידבר איתו על זה ושוב ינסה לשכנע אותו לחסוך כסף גם ..

זה אומר שבכל זאת אולי יש לך עתיד כקומיקאי (:

בכל מקרה, אני שמח שהבנת את הנקודה על המעבד. כמו שאמרתי, אם הוא כבר רוצה לבזבז כסף, שיבזבז אותו על CF או מארז כמו שצריך (אני אישית מוכן להרוג בשביל ה- P182 SE) ובאמת זה החלטה שלו אם לחסוך או לא, כל הכבוד שלפחות אתה פועל כדי לשכנע אותו להתנהג בהיגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...