שבירת דיסטנס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבירת דיסטנס

Yossarian22

Recommended Posts

עוד זמן לא רב שבירת דיסטנס אחרי קורס של חצי שנה וקצת

אנחנו 20 אנשים בקורס ו5 מפקדים(2 קצינים)

הספקנו להכיר טוב טוב בקורס... :P

עד עכשיו המשמעת הייתה יחסית קשוחה.

יש רעיונות לדברים שאפשר לעשות בשבירת דיסטנס?

מהנסיון שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אה...כשאתה מסתכל על זה ממרחק של שנים אתה פתאום חושב לעצמך, "WTF??", שבירת דיסטנס ושטויות..., ממה התרגשנו כשהיינו צעירים...

אבל זאת תקופה בחיים, וגם זה יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצינים זה לא ארבעה חודשים?(כמעט כמו כל קורס קרבי אחר)(בכ"א זה בטוח לא חצי שנה עם אותו הסגל, כי יש לך הכנה, בה"ד 1 ואז השלמה וכל דבר זה עם סגל שונה)

נשמע יותר כמו קורס מקצועי כלשהו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מקוריות!??!??!

דפוק להם מכות על השואה שהם העבירו אותך בחצי שנה הזו,

אלא אם זה היה קורס משקי מקלדות עם יומיות בקריה או משהו....

לא יודע,

אני אחרי 8 חודשים של שואה וטחינה, כל מה שרציתי זה להרגיש את האצבעות שלי נסגרות על הצוואר של כמה שיותר מהם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיש נסיון או משהו, אבל אם הייתי עובד קורס שהמפקדים התעללו בי (לא התעללות פלילית סתם, אלא לגיטימית) הייתי מוציא עליהם הכל בצעקות מטורפות (כמובן בצחוק) ובשילוב של זינוק על המציק ביותר בתוספת חניקה עצבנית :smile1: חחח דיסטנס.... וואי זה כזה שטויות... שוב פעם לא שעברתי את זה וכמובן שעד שלא אהיה שם לא אבין, בכל זאת נכון להיום ההערכה הראשונית שלי לגבי הדיסטנס זה שמדובר באמצעי שלא ישפיע עלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמצעי הכי מטופש ומפגר בצה"ל,

והקטע הכי מעצבן הוא שהיחס בין "חומרת" הדיסטנס לבין רמת היחידה הוא הפוך,

כאילו יש מקומות של ג'ובניקים עם דיסטנס שה"מפקדים" חשים קציני SS

ובעצם הם עשו קורס של חודש.

אצלי בשיריון לא אהבתי את הדיסטנס, כי אתה 8 חודש עם אותו סגל, וזה כבר מתחיל ממש להמאס,

כאילו בנאדם, 8 פאקינג חודש, וזה שיריון זה פוזה של משמעת.

סעמק עם השטויות של צה"ל

למישהו יש מושג איך הדיסטנס ביחידות הבאמת מוחברות? (שייטת, מטכל, יהלם...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקר, אני מקווה שמישהו יענה לך לגבי המובחרות. מה שבטוח זה הדברים הבאים:

1. האנשים ששם הינם אנשים רציניים, שעוברים דברים מאוד מאוד קשים (עומסים פיזיים שבעקבותיהם נפשיים).

2. האנשים ששם לרוב אינטיליגנטיים שיודעים שבמסגרת השירות יש להם שנה וחצי קבע והם כן רוצים את זה.

3. המסלול ארוך ומייגע.

4. לשייטת נפתחים בערך 2 צוותים כל שנה, ולמטכ"ל 2-4 צוותים בשנה. כל צוות זה בערך 20 איש. מכאן - בערך 100 אנשים בשנה מתקבלים ליחידות הללו.

מהדברים שהבאתי לעיל אני מסיק ש-

א. יש דיסטנס- מדובר בצה"ל.

ב. לא מופעלים עונשים קיצוניים וטיפשיים כי גם ככה החייל במסלול נדרש לעבור אימונים קיצוניים (מסעות של 50-40 ק"מ עם 30-40 קילו על הגב זה קיצוני).

ג. ברוב היחידות המובחרות לא כל כך צריך להשתמש בדיסטנס כי מי שמגיע לשם חייב להיות ממושמע וצייתן אחרת הוא פשוט מאוד - לא ייתקבל.

ד. "גאוות יחידה" מניבה תוצאות בחי"ר, תוצאות של אחדות ואחווה. בחי"ר רוכשים את זה, ביחידות המוזכרות לעיל זה נמצא בנשמה של האנשים שהתקבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...