בעיה, המחשב כאילו נכבה, כל כמה זמן. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה, המחשב כאילו נכבה, כל כמה זמן.

MasterDK

Recommended Posts

יש לציין שהבאה לא הייתה קיימת עד היום.

שלום לכולם.

יש לי בעיה מוזרה שנקתי בה כמה פעמים היום. במהלך עבודה על המחשב המחשב כאילו נתקע, דיי קשה לתאר את זה:

זה קרה פעם ראשונה בזמן משחק מחשב, התמונה על המסך פשוט נתקע כאילו המסך נתקע במצב אחד ולא היה ניתן לעשות כלום (המחשב התעלם מכל לחיצה על העכבר או המקלדת) כמו כן אחרי ריסטרט המסך נשאר במצב "חסכוני" (הוא נכנס למצב זה כאשר המחשב לא דלוק) וכל ניסיון להדליק את המחשב לא עבד, הביוס לא השמיע שום צליל והפתרון היחידי הוא פשוט לנתק הכל מהחשמל לכמה דקות ולחזיר.

הפעם השניה זה קרה כאשר הייתי באמצע כתיבת קוד לאתר + שמעתי מוזיקה, המסך פשוט עבר למצב "חסכוני" המוזיקה הפסיקה לנגן ושוב אותה בעיה עם הריסט.

פעם שלישית הייתה דיי דומה (אחותי הייתה על המחשב לכן לא יכול לפרט יותר).

ופעם ריביעית זה קרה בזמן עליית הוינדוס, כאשר יש את המסך החשור עם הלוגו של חלונות ודבר הזה שרץ (בר טעינה) שוב כל התמונה כאילו מתה ונשארה במצב אחד והמחשב לא הגיב בכלל וריסט כמובן שוב לא עזר, רק ניתוק מלא מהחשמל ל 5-7 דקות.

להלן המפרט:

Intel Pentium 4 3.0

Asus p5p800s

Inno3d 6600 256mb

Kingston 2*512mb

ספק של ezcool נראה לי 450וואט (הוחלף לפני כ 2-3 חודשים).

דיקס קשיח של WD 80GB

ומסך של Flatron L1760TR מחובר ב DVI

הממ עוד דבר שאולי כדי לציין, כאשר החלפתי את המסך למסך הנוכחי (לפני כשנה+) התקלה המתוארת הייתה קוראת לדוגמא עם המארז היה מוזז בפתאומיות, או הייתה פגיעה דיי קשה במארז (לדוגמא בזמן שאיבת אבק, או בעיטה בטעות) או שהיו נוגעים בכבלי החיבור.

אין לי מושג מה מקור הבעיה, כל המאוורים עובדים ונכון לכתיבת שורות אלה הטמ' על המעבד עומדת על 68 ועל הכרטיס מסל 67. המחשב הוא בן כ 3 שנים ותמיד היה עובד בטמ' כאלה ללא בעיות

תודה רבה על העזרה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

נכון לעכשיו כעבור כשעה ו 40 דקות לא היו בעיות + הרצתי S&M בזמן הזה ולא נמצאו בעיות במעבד, או דיסק קשיח.

אני דיי סבור שהבעיה היא בכרטיס מסך אך אני לא ממש בטוח.

הטמפ' עומדות על:

40 לוח אם

67-68מעבד

71 כרטיס מסך

אני שוב אומר שהטמפ' האלה אצלי בערך מאז שקניתי את המחשב (3+שנים) ולא נראה לי שטמפ' גבוהות הן המקור לבעיה למרות שמי יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...