ספק איכותי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק איכותי

mj23

מה הספק הכי טוב להחזיק מערכת חזקה?!  

2702 הצבעות

1. 1. מה הספק הכי טוב להחזיק מערכת חזקה?!

• Corsair VX Series 550W PSU
    • HEC Cougar 600Watt SLI Ready Power Supply
    • PC Power ULTRA-QUIET PSU SILENCER® 610Watt EPS12V
    • Thermaltake ToughPower 500W TT-W0151
      0

Recommended Posts

כל הספקים שרשמתי טובים השאלה מה הכי עדיף צריך לקחת בחשבון שיהיה לי כרטיס מסך הכי כבד שיש בשוק היום מבחינת החשמל 4870

מהרשימה שלך הייתי הולך על הקורסייר VX550 או PCP&C 610, יחזיקו בלי בעיה את הכרטיס הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם VX450 יחזיק בלי בעיה, זו לא הנקודה פה S:

ומאיפה לעזאזל הרעיון ש 4870 הוא "הכי כבד בשוק מבחינת צריכת חשמל"?

הוא צורך כולה 160 וואט, בעוד שה GTX280 צורך מעל ל 200, לדוגמה.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2965

אין טעם שסתם תבזבז כסף על יותר, אלא אם אתה מתכנן קרוספייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אולי בהמשך עוד כמה שנים אני ישים קרוס פייר והכרטיס הזה הכי כבד תפסיק כבר לחשב אתזה לפי הוואט זה נמאס כבר...כל השטויות שלכם חישובים מוטעים אז יש לי 400 ואט של היק עכשיו אז לפי הוואט גם עליו זה יעבוד הכרטיס וזה לא יעבוד אז תפסיקו עם החישובים שלכם שלקחתם מהאינטרנט ...תחשבו פעם על אמפר שהכרטיס יצרוך 16 אמפר והספק יוכל להביא רק 13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אולי בהמשך עוד כמה שנים אני ישים קרוס פייר והכרטיס הזה הכי כבד תפסיק כבר לחשב אתזה לפי הוואט זה נמאס כבר...כל השטויות שלכם חישובים מוטעים אז יש לי 400 ואט של היק עכשיו אז לפי הוואט גם עליו זה יעבוד הכרטיס וזה לא יעבוד אז תפסיקו עם החישובים שלכם שלקחתם מהאינטרנט ...תחשבו פעם על אמפר שהכרטיס יצרוך 16 אמפר והספק יוכל להביא רק 13

למרות חילוקי הדעות שיש לי עם פיקה במספר נושאים :P הייתי סומך עליו בנושאי ספקים וצריכת חשמל. החישוב למעשה הוא כמובן מורכב יותר, אבל צריכת החשמל הכוללת של ה-4870 היא בסביבות ה-160 ואט תחת עומס מלא כאשר הרוב המוחלט ב-12 וולט (סביב ה-13 אמפר).

כמו שהוא ציין, ה-4870 ממש לא הכרטיס הכי כבד בשוק (צר לי לאכזב אותך בעניין זה), ה-GTX280 לדוגמא צורך יותר חשמל שלא לדבר על ה-4870X2.

בעוד כמה שנים אתה תתקין קרוספייר... בעוד כמה שנים ה-4870 יהיה כל כך מיושן שכרטיס ב-500 ש"ח יקרע לו את הצורה ועוד ברבע מצריכת החשמל. אבל אם אתה בכל זאת רוצה לשמור את האופציה הזאת (רק בשביל שתוכל לישון טוב יותר בלילה) ה-PCP&C 610W שיש בנועה ב-520 ש"ח וכבר הוזכר פה נראה כמו עסקה טובה. עם 49 אמפר במסילת ה-12 וולט תוכל להחזיק ללא קושי 2 כרטיסי 4870 (מקסימום 30 אמפר), מעבד מרובע ליבות ב-OC רצחני (עוד 10-12 אמפר) ומיטב הפריפריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הראשון פה שמתעצבן על אנשים שמחשבים הספקים כוללים בוואטים, אבל שמדובר ברכיב בודד והוא יושב על ה 12 וולט- זה לא משנה אם אני אגיד שהוא צורך 160 וואט או 13.3 אמפר.

הספק שנתתי לך אליו לינק מסוגל לספק 32 אמפר על ה 12 וולט במקס, ו 35 ב PEAK.

אם אתה לא מתכנן קרוספייר- לך על ה 500 וואט של PCP&P שהצעתי.

אם אתה רוצה קרוספייר בעתיד- לך על ה 610W ש urib הציע פה.

אבל אני כבר אומר לך, מראש, אם אתה תשים קרוספייר- זה יהיה בשנה-שנה וחצי הקרובות, לא יותר, ובטח שלא "עוד כמה שנים".....

עוד כמה שנים יהיה משתלם יותר כבר להחליף כרטיס מסך לאחד חדש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...