איזה מיפרט יותר טוב? 2K-2.3K (משחקים) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מיפרט יותר טוב? 2K-2.3K (משחקים)

OuTsIDe

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נתתי דוגמא לScrew_Master שאפשר לבנות מפרט לא רע בכלל לתקציב 3000-3500 ש"ח

בשביל מה עשית את זה? אני מסכים איתך ב-100% שאפשר לבנות בכזה כסף מפרט טוב. העניין הוא שבעוד קצת כסף, אפשר לבנות מפרטים טובים משמעותית.

ההבדל הוא של-DS4 יש מערכת טובה יותר - יותר נחושת וצינורות חום. תכלס זה יותר טוב לאוברקלוק, אבל אני לא יודע כמה זה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה עשית את זה? אני מסכים איתך ב-100% שאפשר לבנות בכזה כסף מפרט טוב. העניין הוא שבעוד קצת כסף, אפשר לבנות מפרטים טובים משמעותית.

אז אני פשוט לא הבנתי אותך סליחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא של-DS4 יש מערכת קירור טובה יותר - יותר נחושת וצינורות חום. תכלס זה יותר טוב לאוברקלוק, אבל אני לא יודע כמה זה משמעותי.

אז למה פה אין קירור כזה?

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2695

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לוח אם של AMD

על איזה דגמים בדיוק אתה מדבר? כי ממה שראית יש הרבה DS3 וDS4

על הדגם של כי ניראה לי אני אקח אז מה ההבדל בין DS3 לבין DS4?כי לפי מה שאמרו פה DS4 כולל טוב(טוב באמת יש לוULTRA DURABLE 2)

אבל אין לו שום נחושת וצינורות חום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך המפרט של אינטל בהרבה אם אתה מתכנן OC. כיוון שעם OC המפרט של אינטל לא סופר

את המפרט של . אולי המוכר חודשב שהמפרט של Intel לא משהו, כי הוא חושב שזה בלי OC, למרות

שגם בלי הוא לא נופל כל כך משמעותית מה-.

אם אתה קונה מ-TMS הם יכולים לעשות לך את ה-OC בכוחות עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...