המלצות כדאי\ לא כדאי : מסך מחשב ו2408WFPוDellו - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות כדאי\ לא כדאי : מסך מחשב ו2408WFPוDellו

BH20062

Recommended Posts

בעיקרון שני הדברים המרכזיים שעידכון אמור לפתור:

1.בעיית ה-INPUT LAG-איחור בתצוגה של כמה כ-50 מאיות שניה לעומת השידור שהמסך מקבל-מה שמריע בעיקר במשחקים.

2.בעית החדות-מכיוון שבגרסא הנוכחית יש רק 4 רמות של חדות-קשה להגיע לחדות טובה,בגרסא החדשה המאפיין נע בכפולות של 10(מה שמאפשר יותר דיוק)

איך יש כאלה שקנו את המסך ואין להם בעיה עם משחקים?

זה די ברור שכל אחד מרגיש דברים באופן שונה-ולכן למי שחשוב ואכפת מזה-הלאג יפריע מאוד,ולמי שלא-לא יבחין בכך.

אפשרות נוספת היא שיש מסכים ספציפיים שונים-כאלה יותר טובים וכאלה שיצאו פחות טוב מהמפעל-ככה שהבעיה לא זהה בכל מסך ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לפני קניית מחשב חדש במסגרת המבצע מחשב חדש כל שלוש וחצי שנים :lol: והמסך מעכב אותי.

אני , אבל השנה עברתי לקונסולת PS3 אבל עדיין אשחק במחשב מידי פעם (כשיש להיטים).

אבל אני רוצה מסך גדול בעיקר לעבוד בתלת ממד וטקסט( לא דפוס וכאלה, )

בקשר לסרטים המחשב שלי מחובר לטלוויזית LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל הבנתי שלגרסה הספיציפית שדיברתי עליה לא כדאי לקנות כי אוטוטו יש גירסה חדשה עם שיפורים.

יש תאריך מדויק מתי הוא יצא בחו"ל? ובארץ בכלל?

אוגוסט יגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תאריך מדויק מתי הוא יצא בחו"ל? ובארץ בכלל?

אוגוסט יגיע?

מומלץ לקרוא היטב את הת'רד כולו,ואת כל ההודעות-במיוחד כשאתה הוא פותח הת'רד

תחכה עוד קצת,בשבוע שבועיים האלה אמור לצאת העידכון-ויחד איתו עוד פרטים-חבל שתפספס את זה

או במילים אחרות-אין תאריך,אבל זה ממש ממש קרוב,וסביר מאוד שבאוגוסט כבר יהיה פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הגבתי שם כנס:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=332169.new#new[br]פורסם בתאריך: 14.07.2008 בשעה 13:35:40

אני רואה בפורום של שאנשים טוענים שחלק מקבלים כבר A01

:nixweiss:

http://www.dellcommunity.com/supportforums/board/message?board.id=dim_monitor&thread.id=92977

מה זה A01??=-O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להמאס לי מ DELL

מי שלא קנה 2407 וחיכה ל 2408 גם לא נהנה :bash:

דרך מה עם אנשים שקנו את ה 2408 בארץ והוא עושה להם בעיות? שלחתם את זה ליבואן בארץ? (מי היבואן הרשמי בכלל?)

דרך אגב מישהו יכול להסביר טכנית מה הבעיה של הבחור כאן ולמה גם הגרסה החדשה לא תסדר את זה?

SpeedRacer01S4 wrote:

I just purchased 2 of these 2408WFP's to use as dual monitors. I thought I did all my homework prior to making the purchase but evidently not after reading this forum. My biggest concern is with the Wide Color Gamut poorly displaying "standard gamut" images. I had no idea this would be worse with a "better" range of colors available! Also, concerned about the input lag and oversaturation (especially reds). I tweaked the colors with custom settings in the monitor's setup and it seems to be more tolerable. I can live with the left side brighter, didn't even notice it at all until reading the forum and it is barely noticable.

I am eager for this firmware revision! Please let me know as soon as it comes out!

I as far as I understand, firmware will not clear up the "Gamut" issues you are experiencing. This wide gamut is meant for color managed applications such as photoshop, I hear Firefox 3 can be color managed, and vista is as well. Here is a site dealing with Wide Gamut monitors in an non-color managed Apple Environment. It mentions Vista and a few other things. http://www.gballard.net/photoshop/srgb_wide_gamut.html#_1

Hope this is helpful.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא בפורום שלהם ואני רואה מלא בעיות

קבלתי גם תשובה מחנות בארץ

"גירסת A01 של המסך אמורה להשתחרר החודש או חודש הבא, מתי היא תגיע ליבואן אין באפשרותינו לדעת, לדאבונינו גם לא ניתן לדעת איזו גירסה נקבל."

נראה שמסך זה ממש הגרלה ולך תדע מה תקבל, אני כרגע נוטה לקחת את EIZO LCD 22 FlexScan S2231W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להמאס לי מ DELL

מי שלא קנה 2407 וחיכה ל 2408 גם לא נהנה :bash:

דרך מה עם אנשים שקנו את ה 2408 בארץ והוא עושה להם בעיות? שלחתם את זה ליבואן בארץ? (מי היבואן הרשמי בכלל?)

דרך אגב מישהו יכול להסביר טכנית מה הבעיה של הבחור כאן ולמה גם הגרסה החדשה לא תסדר את זה?

לא מעט קנו את המסך ונהנים ממנו עד הגג ....

המסך ניפלא.

לא שמעתי על אחד שהחזיר או ניסה להחזיר את המסך פה בארץ ...אבל ביקורת ?

לא חסר פה מאנשים שקראו ש...

ואנשים ששמעו ש...

אבל אף אחד לא ראה את המסך בעניים.

מי שקנה את המסך מרוצה. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעט קנו את המסך ונהנים ממנו עד הגג ....

המסך ניפלא.

לא ראיתי אחד שהחזיר או ניסה להחזיר את המסך פה בארץ ...אבל ספקולציות ? יש מפה עד מחר ..

הכל קישקוש מאנשים מזה ביקורטיים

אני לא יודע מה להגיד לך.. לכל האנשים שיש כאן, אין את הבעיות האלה?

אתם לא נתקלים בזה?

אני רוצה פשוט ראש שקט בגלל זה אני נוטה ל EIZO

המסך זה הדבר האחרון שמעכב לי את ההזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...