צריך חוות דעת על המפרט שלי- 3350 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על המפרט שלי- 3350 ש"ח

eXquiZz

Recommended Posts

עידכנתי כפי שאמרת

מישהו יכול עכשיו לעזור לי? אני אחזור על השאלות שוב פעם..

למישהו יש רעיון כלשהוא ויכול לתת לי מארז+ספק עד 600 ש"ח?

מה אתם אומרים על זה:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1123

כדאי לקחת את זה? אם לא מה אתם ממליצים לי לקנות?

ולמה מה שהראיתי למעלה יותר יקר מה-hush ? ה-hush עולה יותר הרבה וה-hush ביחד עם אותו הספק Seasonic 500W עולים יותר נמוך למה?

ואם אני הולך לFoxpc הם ימליצו לי על חלקים טובים? או סתם יגידו לי לקחת את זה וזה ויביאו לי דברים גרועים?

תודה רבה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אבל שאני אדע

לגבי ה-Apollo :

יש בתוכו מקום? זאת אומרת הוא לא צפוף וחם כמו שאמרת על ה-NZXT hush ?

הוא מקרר טוב? בערך איך הוא מקרר: טוב/טוב מאוד/מצויין וכו'....

ולמשל מי יותר טוב ה-Apollo או ה- 300 ואם מישהו יותר טוב אז זה בהרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את האפולו לTHREE HUNDRED בכלל... העניין הוא שבאנטק אתה צריך ספק עם כבלים ארוכים (כמו הקורסייר) כי הוא למטה ואתה צריך גם עוד שני מאווררים מקדימה (מה שמייקר אותו עוד) וזה יחד עם הספק חורג לך מהתקציב.

האפולו לא גרוע, בטח לא כמו הHUSH, פשוט לא מדהים, זה הכל. הצד החיובי הוא שהוא נכנס בתקציב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את האפולו לTHREE HUNDRED בכלל... העניין הוא שבאנטק אתה צריך ספק עם כבלים ארוכים (כמו הקורסייר) כי הוא למטה ואתה צריך גם עוד שני מאווררים מקדימה (מה שמייקר אותו עוד) וזה יחד עם הספק חורג לך מהתקציב.

האפולו לא גרוע, בטח לא כמו הHUSH, פשוט לא מדהים, זה הכל. הצד החיובי הוא שהוא נכנס בתקציב ;)

למה צריך עוד 2 מאווררים ב-300?! שני מאווררי 120 מ"מ ב-push-pull ומאוורר 140 מ"מ בגג מספיקים מעל ומעבר ב-99.9% מהמקרים. הוא עדיף כמעט בכל בחינה מהאפולו ואני כמעט בטוח שגם עם הסיסוניק לא תהיה לו בעיה עם אורך הכבלים - זה לא ה-P182 שאפילו שם אפשר להסתדר לרוב. תתיעץ בפורום "ספקים ומארזים" ובכל מקרה דע שאתה משקיע פה על ביצועים על חשבון שקט (עם כל אחד מהמארזים שהוצעו עד כה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שה-Hush הוא מארז טוב מאוד....

ה-Apollo נכנס בתקציב אבל הוא משתלם וטוב? אני לא רוצה לשים סתם מארז שנכנס בתקציב אבל לא כזה טוב...

לא אמרתי שהוא צריך להיות מדהים אבל אני רוצה שהוא יהיה שקט כן?

וסתם שאלה:

אמרת שב-foxpc אין לי הרבה בחירות,למשל מה היית בוחר בחנות אחרת במחיר של 600 ש"ח?(מארז+ספק ביחד)

מה יש שם שפה אין?

למה צריך עוד 2 מאווררים ב-300?! שני מאווררי 120 מ"מ ב-push-pull ומאוורר 140 מ"מ בגג מספיקים מעל ומעבר ב-99.9% מהמקרים. הוא עדיף כמעט בכל בחינה מהאפולו ואני כמעט בטוח שגם עם הסיסוניק לא תהיה לו בעיה עם אורך הכבלים - זה לא ה-P182 שאפילו שם אפשר להסתדר לרוב. תתיעץ בפורום "ספקים ומארזים" ובכל מקרה דע שאתה משקיע פה על ביצועים על חשבון שקט (עם כל אחד מהמארזים שהוצעו עד כה).

כתבתי בפורום וספקים ואני מחכה שיענו לי

פה לפחות עונים לי..

לנושא:

לא הבנתי מה התכוונת שאני משקיע ביצועים על חשבון השקט...?

יהיה לי ביצועים טובים אבל המארז ירעש? הוא לא יהיה טוב כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...