שאלה לגבי שדרוג מVista 32 לvista 64 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שדרוג מVista 32 לvista 64

eART

Recommended Posts

לא אמרתה שאתה קונה מחשב חדש בעוד חודש? (או שאני מתבלבל אם מישהו אחר) אתה מודע לכך שלא תוכל להתקין אותה על המחשב החדש בכלל, גם אם תימחוק מהמחשב הנוכחי.

ובכללי אסור למוכר למכור OEM בלי מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתה שאתה קונה מחשב חדש בעוד חודש? (או שאני מתבלבל אם מישהו אחר) אתה מודע לכך שלא תוכל להתקין אותה על המחשב החדש בכלל, גם אם תימחוק מהמחשב הנוכחי.

ובכללי אסור למוכר למכור OEM בלי מחשב חדש.

לא, אני פשוט מוסיף עוד ג'יגה או 2 בעוד חודש. (אמרתי משדרג את המחשב, לא קונה חדש ^^" )

ומה יהיה במצב שבו אני ארצה לשדרג מעבד או כרטיס מסך במחשב שלי? אז הווינדוס לא יהיה זמין?

או במצב שבו ארצה לפרמט את המחשב? אני לא אוכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בתוכנה/דריוור שלא רצתה לעשות UNINSTALL, למרות שזה של והגרסא היא חדשה ותומכת בוויסטה 64.

קיבלתי בדיוק אותה שגיאה כמו שלך, ואז ניסיתי ב SAFE MODE, וירד חלק לגמרי ללא שגיאות.

לגבי שידרוג אני לא מאמין שיהיה לך בעיה עם הוויסטה OEM אם תחליף מעבד או כרטיס גראפי.

ואין סיבה שלא תוכל לפרמט ולהתקין שוב.

תתחדש על הוויסטה 64 :xyxthumbs: אחלה מערכת סך הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא קניתי Retail.

החנות שקניתי ממנה מוכרת רק OEM, והתקשרתי לסוכן מכירות שלהם היום בצהריים שאמר לי שאין 64bit version של Home Premium, אבל שהגעתי לשם מנהל החנות זיהה אותי בתור לקוח קבוע וישר חיפש לי גרסאת OEM 64bit Home Premium, והדיסק פשוט שכב בתחתית המגירה. [=

עלה לי 600 שקל.

אם היית מקשיב לי היית יכול בפחות מ 400 שקלים לקבל גם 64 וגם 32 ביט ועוד עם רשיון RETAIL (כרגע ביררתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...