שאלה לגבי שדרוג מVista 32 לvista 64 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שדרוג מVista 32 לvista 64

eART

Recommended Posts

בדיון בסטיקי "ויסטה 32 או 64 ביט?" נשאלה שאלה מעניינת בעמוד הראשון:

אז בעצם אני לא יכול לשדרג ל64ביט אם אני רוצה? אני חייב לקנות חדש? לא אכפת לי להתקין מדחש אבל לקנות את אותה המערכת הפעלה רק ב64ביט? נשמע לי לא הוגן.

וענו לו:

לקנות ? נראה לי שאתה יכול לבקש ממיקרוסופט שישלחו לך דיסק של 64 ביט אם קנית ויסטה 32 ביט (בתשלום סמלי של משלוח).

רציתי לדעת, מישהו יכול לאשר לי את התשובה הנ"ל?

מפני שאני מתכנן לקנות מחר Home Premium 32bit אבל OEM, ואני מצפה לבונוס מסויים של הכנסה בחודש הבא ככה שאני חושב לשדרג את המחשב שלי ל4GB ואז אני אוכל לעבוד גם על 64bit. אם הייתי יכול, הייתי מחכה את החודש הזה. אבל כרגע המחשב שלי מחוסר מערכת הפעלה ואני די צריך אותו.

אז שוב, השאלה היא: האם כאשר אני אשדרג את המחשב כשברשותי OEM Home Premium 32bit, אני אוכל להתקשר למיקרוסופט ולבקש שישלחו לי עותק של אותה גרסא רק בגרסאת 64bit?

תודה מראש,

next.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפני שפשוט אין בחנות שאני קונה ממנה, אני קונה גרסאת OEM כפי שהדגשתי ככה שיש הבדל מחירים די גדול גם (אני קונה את הHome Premium ב500 שקל בערך שבחנויות כמו באג המחיר הוא משולש בגרסאת RETAIL), ואין לי אופציה של רכישה מהאינטרנט (אין לי כרטיס אשראי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ההצעה לא תקפה לגירסאות OEM

מייקרוסופט פשוט יגידו לך לבקש מהחברה שקנית ממנה.

אבל אתה יודע מה הפיתרון הכי טוב?! פשוט תתקשר למייקרוסופט ותשאל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ההצעה לא תקפה לגירסאות OEM

מייקרוסופט פשוט יגידו לך לבקש מהחברה שקנית ממנה.

אבל אתה יודע מה הפיתרון הכי טוב?! פשוט תתקשר למייקרוסופט ותשאל ;)

תודה

אני אנסה מחר, מפני שהיום שבת ואני לא יודע אם הם עובדים וכו' (למרות שאני מתאר לעצמי שכן).

אבל הגעתי תוך כדי חיפושים לכאן:

http://www.microsoft.com/windowsvista/1037/ordermedia/he-il/default.mspx

ברכותינו על השדרוג ל-Windows Vista. מוצר החבילה הקמעונאית מגיע ב- עם תוכנה במהדורת 32-סיביות, אולם כדי להתאים לדרישות שלך, שתי צורות של מדיה חלופית הנן זמינות...

כשהם הם מדברים על ה"חבילה הקמעונאית" זה לא תקף גם לגרסאות OEM?

כי לפי מה שאני רואה בעמוד כל עוד יש לי את הProduct Key / הוכחת רשיון.

ככה שאני די מבולבל, אין סיבה שהם לא יאפשרו לגרסאות OEM לקבל 64BIT

]=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אני אנסה מחר, מפני שהיום שבת ואני לא יודע אם הם עובדים וכו' (למרות שאני מתאר לעצמי שכן).

אבל הגעתי תוך כדי חיפושים לכאן:

http://www.microsoft.com/windowsvista/1037/ordermedia/he-il/default.mspx

כשהם הם מדברים על ה"חבילה הקמעונאית" זה לא תקף גם לגרסאות OEM?

כי לפי מה שאני רואה בעמוד כל עוד יש לי את הProduct Key / הוכחת רשיון.

ככה שאני די מבולבל, אין סיבה שהם לא יאפשרו לגרסאות OEM לקבל 64BIT

]=

אתה צודק, אבל בהרבה סעיפים של , שמתי לב שהם זורקים אחריות על ה"ספק"

מכיוון שגירסאת OEM נקנתה מ"ספק" ולא ממיקרוסופט ישירות.

אני די בטוח שגם השידרוג ל64ביט הוא באחריות הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל בהרבה סעיפים של , שמתי לב שהם זורקים אחריות על ה"ספק"

מכיוון שגירסאת OEM נקנתה מ"ספק" ולא ממיקרוסופט ישירות.

אני די בטוח שגם השידרוג ל64ביט הוא באחריות הספק

אתה יודע אם ספקים מאפשרים את ביצוע הדיל הנ"ל? ואם כן, אתה יודע מי הספק הנפוץ ביותר בארץ?

אני נורא מקווה שהאתר של החנות שממנה אני קונה לא מעודכן ושיש להם home premium 64bit, כי אם לא אצטרך לחכות עוד חודש בלי מחשב, ולקנות במקום סטיקים חדשים לזכרון את הVISTA 64BIT, ואז לחכות עוד קצת זמן לאיזה הכנסה מזדמנת בשביל לשדרג את הסטיקים בכדי שהויסטה תעבוד כמו שצריך.

אלוהים, למה אין חנויות נורמליות בנתניה שמוכרות Home Premium OEM 64bit?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע אם ספקים מאפשרים את ביצוע הדיל הנ"ל? ואם כן, אתה יודע מי הספק הנפוץ ביותר בארץ?

אני נורא מקווה שהאתר של החנות שממנה אני קונה לא מעודכן ושיש להם home premium 64bit, כי אם לא אצטרך לחכות עוד חודש בלי מחשב, ולקנות במקום סטיקים חדשים לזכרון את הVISTA 64BIT, ואז לחכות עוד קצת זמן לאיזה הכנסה מזדמנת בשביל לשדרג את הסטיקים בכדי שהויסטה תעבוד כמו שצריך.

אלוהים, למה אין חנויות נורמליות בנתניה שמוכרות Home Premium OEM 64bit?

"ספק" הכוונה ליצרן של המחשב (DELL, , וכו') שאיתם בד"כ באה גירסאת OEM.

אתה קונה מחנות, פשוט תשאל אותם אם הם מוכנים להחליף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ניצבת בפניי בעייה.

הOEM היחידי שהם מוכרים שהוא 64bit זה Ultimate.

אין לי מושג אם המחשב שלי יוכל להחזיק את הUltimate בחודש הקרוב ולהריץ משחקים בו זמנית (חודש הקרוב זה כמובן עד השדרוג ל4GB)

מה אתם אומרים?

מפרט נוכחי:

Processor: 64 bit 4200+ Dual Core

Motherboard: Gigabyte GA-M55Plus-S3G

Memory: 512mb x2 +1g (2048mb) 667 Mhz

Graphics Card: Leadtek 7600GT 256mb

Hard-drive: 250Gb 7200rpm SATA2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיקולים כספיים החלטתי לקנות את הHome Premium 32bit, אין מה לעשות כרגע.

אני אנסה להוציא ממיקרוסופט את ה64bit אח"כ עם הדיל שלהם...אני יותר עקשן מהתומכים ונציגי המכירות שלהם. P=

מקסימום, עוד שנה-שנתיים נקנה את הMS7 או איך שלא יקראו לו ב64bit.

תודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הכל הסתדר.

הגעתי לחנות, ביקשתי שיביאו לי עותק של Home Premium 64bit למרות שסוכן המכירות שלהם אמר לי שאין, ומנהל החנות שכבר מכיר אותי בתור לקוח קבוע מצא לי עותק. (=

ככה שכרגע אני כותב לכם מהמחשב שלי ולא ממחשבים אחרים כמו ביומיים האחרונים, ועל מערכת Home Premium 64bit.

אבל כבר הספקתי להתקל בכמה בעיות תאימות.

הדיסק של הדרייברים של המחשב (USB, SOUND etc.) לא עובד.

הורדתי דרייבר לכרטיס מסך (Geforce Series 7 למערכת הפעלה 64, ואחר ההתקנה כתוב לי שייתכן וההתקנה לא התבצעה כראוי, אז ביקשתי להתקין שוב וזה אומר לי שהUninstall רץ על גרסאת 32 סיביות ולכן אי אפשר למחוק את הדרייבר ולהתקין מחדש), הדיסק של הAntivirus גם נתקל בבעיית תאימות אבל הווינדוס מתריע על כך מראש ומפנה לאתר החברה.

אולי תוכלו לעזור לי בעניין הדרייברים של כרטיס המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידיעתכם , מי שקונה גירסת RETAIL של (לדוגמא אולטימייט) מקבל שני דיסקים , אחד של ה32 ביט ואחד של ה-64 ביט.

ככה אני קיבלתי את הויסטה אולטימייט שלי , סיריאלי אחד לשתי הגירסאות כאשר זה ברור שהן לא יכולות להיות מותקנות בו זמנית על שני מחשבים שונים עם אותו סיריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שאני יבין, קניתה ויסטה RETAIL? כמה עלה לך?

אל תעשה Uninstall, פשוט תוריד דריברים מפה:

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

דריברים לVISTA 64BIT.

לא, לא קניתי Retail.

החנות שקניתי ממנה מוכרת רק OEM, והתקשרתי לסוכן מכירות שלהם היום בצהריים שאמר לי שאין 64bit version של Home Premium, אבל שהגעתי לשם מנהל החנות זיהה אותי בתור לקוח קבוע וישר חיפש לי גרסאת OEM 64bit Home Premium, והדיסק פשוט שכב בתחתית המגירה. [=

עלה לי 600 שקל.

וזה לא שאני מנסה לעשות Uninstall, אני פשוט עושה Reinstall ובתור שלב מזה זה עושה אוטומטית Uninstall.

בכל מקרה, זה התקין את הדרייבר בסופו של דבר, והווינדוס סתם כתב שההתקנה לא הושלמה. בדקתי עכשיו ומשחקים עובדים בסדר גמור. (=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...