מחשב נייד עד 3500 ש"ח למטרת תיקלוט וצריבות עם מצלמה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עד 3500 ש"ח למטרת תיקלוט וצריבות עם מצלמה

ofirr

Recommended Posts

QttP תודה.

בקשר לחוט, הבנתי שצריך CAT5E (כי CAT6 יהיה מוגזם).

אז זה מה שאני קונה (צריך 15 מטרים), ולא משנה איזה חברה??

ובקשר לכבל:

מוצלב (מסובך) או ישר?

ומה ההבדל בין RJ45 לCAT6/CAT5E?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח באמת מאיפה הוא הקריץ את זה :P

אם אתה רוצה יש גם R405 ששוקל 400 גרם פחות עם מסך 14", כולל (בניגוד לנוכחי) ב-3650 ש"ח.

הדל הוא גם מצויין, רק קצת יותר בומבסטי ופחות "נייד".. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים ..

טעיתי בנושא... אני מקים חוטית וצריך המלצה לכבל והמליצו לי על STP ועל CAT5E ושניהם לא הולכים ביחד.. אבל למה כתבתי את זה פה... לא יודע..

אשאל את זה בהזדמנות בפורום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הוא התקשר אליי כרגע , לטענת המוכר בחנות באילת "הם לא מתעסקים עם הדל בגלל שהם בעייתים (מה שנראה לי שחארטה אחת גדולה, אבל אין מה לעשות הוא קונה משם ולכן צריך לחפש לו אלטרנטיבה אחרת)

יש לו שני דגמים אחרים

LG E510 216E

LG R405 216E

השאלות הן:

*איזה דגם עדיף מהשניים למעלה?

*האם הדל טוב יותר משני אלו? ואם כן במה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יכול לקנות מחנות אחרת?

ה-E510-216 באותה סידרת מחיר וגודל של הדל:

http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=35&subcatid=57&prodid=355

יתרונות לעומת הדל: מגיע עם מערכת הפעלה כלולה במחיר

חסרונות לעומת הדל: מעבד קצת איטי יותר (לא ממש עקרוני), רק 1GB זיכרון לעומת 2GB (מאוד עקרוני אם כי יתכן שזה לא מעודכן), פחות יציאת USB אחת, אין HDMI, שנתיים אחריות לעומת שלוש.

שאר הפרטים כולל המשקל נראים דומים. אם כבר LG 15 עדיף ה-E500LA206E שמגיע עם 2GB זיכרון וכונן 200GB במחיר דומה (3400 ש"ח ב-KSP).

בעמוד הדגם של מחשבים 14.1" אצל היבואן אין כזה דגם 216E:

http://www.hye.co.il/catalog/products.aspx?catid=62&subcatid=109

יש את ה-206E שהוא אחד הבסיסים והוא סבבה:

יתרונות על פני הדל: יותר קומפקטי ושוקל פחות (2.3 ק"ג לעומת 2.7 ק"ג), מערכת הפעלה כלולה, יש SVIDEO ליציאת טלוויזיה ישנה, כונן קשיח של 200GB לעומת 160GB.

חסרונות על פני הדל: אותו עניין עם המעבדים כמו קודם, אין HDMI, ושנתיים אחריות לעומת שלוש (אופצית הרחבה אמורה לעלות 200 ש"ח).

אחרי שהשתמשתי היום לקצרה בדל הזה, אישית יותר חיבבתי את ה-R405 שאותו בדקתי אתמול, לפחות מבחינת ניידות.

יש לציין שכל המסכים הללו מגיעים עם מסך מבריק שמאוד סובל מהשתקפויות אם הוא נחשף למנורות/שמש.

ישנם גם אחרים אך יקרים יותר שמגיעים עם מסך לא מבריק ואולי עדיפים על ה-, כמו ה-Vostro 1310 וה-1400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...