עוד ביקורת על 4870 ו4850 - שווה לקרוא - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד ביקורת על 4870 ו4850 - שווה לקרוא

EAD

Recommended Posts

ההפרש לטובת ה-9800GTX+ בביצועים קטן מאוד לרוב, ולכן ה-HD 4850 בהחלט משתלם יותר, על זה אין ולא היה ויכוח.

אבל מכאן ועד לרצח האופי שעשיתם ל-nVidia? ושלא נשכח את ענייני ההתחממות וצריכת החשמל המטורפת של הכרטיסים האלה.

תעיף מבט כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=338150.msg2993841#msg2993841

העובדות מדברות בעד עצמן.

היכולת אוברקלוק של GTX260 משאירה אותו הרחק מאחור, ואל זה אין ויכוח ה-GTX260 אוברקלוקר טוב יותר וקריר יותר.

אגב, ל-4870 אין כמעט פוטנציאל לאוברקלוק רגיל בכלל, רק דרך VMOD אפשר להגיע למשהו כמובן למי שיש את האומץ להתעסק עם זה.

נתחיל מזה שאוברקלוקינג אף פעם לא היה ולא יהיה נחלת הרבים, ולכך הוכחה פשוטה - כרטיסים מומהרים מהמפעל.

היצרניות דואגות לתנאים נאותים ולבדיקות הרכיבים ועל כך הם גם לוקחות יותר כסף.

אני לא יודע מאיפה הסקת ש GTX260 אוברקלקר טוב וקריר יותר לכן אתה מוזמן להוכיח זאת.

עד אז, עם מוד פשוט וזול, אפילו ללא צורך להחלפת קירור סטוק, כרטיסי HD4850 מגיעים לביצועים של GTX260 ולעיתים אפילו GTX280

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346290.0

נ.ב- דעתי האישית

אם מדברים כבר על פוטנציאל...

לא קשה ליצור PCB עם שלב ייצוב מתח נוסף ולהגדיל את המתח לליבה במפעל עצמו...

לפי דעתי כאשר יופיע כרטיסים בעלי עיצוב PCB משופר הOC יתאפשר ללא שום מודים וכפי שאפשר לראות הוא הכל חוץ מזניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיף מבט כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=338150.msg2993841#msg2993841

להבא כדאי לך לבדוק את העובדות לפני שאתה מדבר.

צריכת החשמל בפעולה של הכרטיסים של ATI מאוד גבוהה ותגרור שימוש בספקים חזקים יותר וצריכת חשמל מוגברת. צריכת החשמל ב280 שופרה מאוד לעומת דורות קודמים והוא צורך פחות במנוחה מה4850.

ובבקשה ממך מתן ונסח מחדש את המשפט האחרון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר את הבקשה שלי פוסט אחד לפני?

אל תסתכל על כרטיס בודד, תסתכל ותשווה את הכל. ה9800 שייך לדור קודם ולא לנוכחי.

אני אישית חושב שהכרטיסים של ATI מעולים ואני שמח מאוד שסוף סוף יש תחרות נאותה אבל תפסיקו כבר להתלהב. אני בטוח שאף אחד מכם לא צידד ב3870 כן?

תשמרו על פרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדיון הוא " עוד ביקורת על 4870 ו4850 - שווה לקרוא "

שאני אבקש שוב?

צריכת החשמל בפעולה של הכרטיסים של ATI מאוד גבוהה ותגרור שימוש בספקים חזקים יותר וצריכת חשמל מוגברת. צריכת החשמל ב280 שופרה מאוד לעומת דורות קודמים והוא צורך פחות במנוחה מה4850.

ובבקשה ממך מתן ונסח מחדש את המשפט האחרון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אז, עם מוד פשוט וזול, אפילו ללא צורך להחלפת קירור סטוק, כרטיסי HD4850 מגיעים לביצועים של GTX260 ולעיתים אפילו GTX280

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346290.0

לזה אתה קורא מוד פשוט? פשוט למי? לאלקטרונאי מומחה? ומה יקרה אם ילך הכרטיס ותנסה לממש את האחריות? להגיד שכרטיס כדאי למשתמש ממוצע בגלל מוד זה לא רק מטעה, זה לא לעניין, כי זה מוביל אנשים לעשות שטויות ולהסיק מסקנות לא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אתה קורא מוד פשוט? פשוט למי? לאלקטרונאי מומחה? ומה יקרה אם ילך הכרטיס ותנסה לממש את האחריות? להגיד שכרטיס כדאי למשתמש ממוצע בגלל מוד זה לא רק מטעה, זה לא לעניין, כי זה מוביל אנשים לעשות שטויות ולהסיק מסקנות לא נכונות.

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדום כל, תעבור בבקשה שוב על סגנון הכתיבה שלי ותקרא במלואו את ההודעות.

אני חושב שאתם שוכחים על מה אנחנו מדברים כאן... על אוברקלוק ששולל מטבעו את האחראיות על הכרטיס מסך עם מודים ובלעדיהם.

אין כאן צורך להגזים, הלחמה זה רחוק מלהיות דבר קשה, העיקר שאנשים ירצו ללמוד איך לעשות את זה נכון. לא חסרים מדריכים מלווים בתמונות וסרטונים.

העיקר לרצות, או אולי אני צריך לשער שכל מי שמבקר כאן בפורום טיפש חס וחלילה?

לפי הניסוח שלך אתה מתנשא כאן וזה לא לעניין, אני מאמין כמו שאני למדתי גם אחרים יכולים.

xVertigo,

תהיה בבקשה אובייקטיבי ואל תשווה ישירות שני לכרטיס מסך בודד.

הדיון היה על כך ש 4850 צורך יותר חשמל מאשר 9800GTX+ מה שלא נכון, והוכחתי זאת.

ניסחתי מחדש, כי אולי זה פגע ב QTTP, למרות שאם הוא כתב הוא היה אמור לבדוק קודם ולא לזרוק דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדום כל, תעבור בבקשה שוב על סגנון הכתיבה שלי ותקרא במלואו את ההודעות.

אני חושב שאתם שוכחים על מה אנחנו מדברים כאן... על אוברקלוק ששולל מטבעו את האחראיות על הכרטיס מסך עם מודים ובלעדיהם.

אין כאן צורך להגזים, הלחמה זה רחוק מלהיות דבר קשה, העיקר שאנשים ירצו ללמוד איך לעשות את זה נכון. לא חסרים מדריכים מלווים בתמונות וסרטונים.

העיקר לרצות, או אולי אני צריך לשער שכל מי שמבקר כאן בפורום טיפש חס וחלילה?

לפי הניסוח שלך אתה מתנשא כאן וזה לא לעניין, אני מאמין כמו שאני למדתי גם אחרים יכולים.

קודם כל, בפעם הבאה שתצמיד ביטויים כמו "מתנשא" לאנשים בפורום הזה לא תהיה פה. אני ברור?

מה שמפריע לי יותר מכל הוא סגנון הכתיבה שלך. אתה מביא מוד שרלוונטי לחלק אינפיטיסימאלי של המשתמשים, ומציג אותו כיתרון בר קיימא למשתמש הממוצע ובנוסף משתמש במילים "פשוט" "וזול" בנסיון להפוך את המידע שאתה מביא לאטרקטיבי. הלחמה זה רחוק מלהיות דבר קשה? תלוי מאוד למי. וכדאי מאוד שמי שלא אחז מלחם בחייו, לא יעשה את הסטאז' שלו על כרטיס ב 1500 שקל כי זה יכול להיות בסופו של יום מאוד "יקר". ואין שום קשר לטיפשות. יש אנשים חכמים מאוד עם ידיים שמאליות, ויש אנשים עם שכל של אורנגוטאנג, אבל ידי זהב. והאמת, שגם לאחד עם ידי זהב, לא הייתי ממליץ לעבור מסרטונים ומדריכים, לכרטיס ב 1500 שקל. אנשים מתקשים להכניס פושפינים של אינטל למקומם ואתה שולח אותם לבצע הלחמות על כרטיסי מסך בטענה שזה פשוט? בנוסף, להוכיח שנעשה בכרטיס זה בלתי אפשרי, בעוד ששינוי פיזי בכרטיס מבטל אחריות מיידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בפעם הבאה שתצמיד ביטויים כמו "מתנשא" לאנשים בפורום הזה לא תהיה פה. אני ברור?

אנשים מתקשים להכניס פושפינים של אינטל למקומם ואתה שולח אותם לבצע הלחמות על כרטיסי מסך בטענה שזה פשוט? בנוסף, להוכיח שנעשה בכרטיס זה בלתי אפשרי, בעוד ששינוי פיזי בכרטיס מבטל אחריות מיידית.

חח... כמה שזה נכון! אני שונא את על זה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...