נעלמו לי 70GB ואני לא יודע איך?!?! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלמו לי 70GB ואני לא יודע איך?!?!

Titan777

Recommended Posts

יש לי WD500GB ובעצם זה 465GB, אני יודע....

המחשב שלי אומר שיש 237GB בשימוש ואני יודע שיש בשימוש רק 165GB

כשאני נכנס למחשב שלי ועושה מקש ימני על כל התיקיות שם(ווינדוס, פרוגרם פיילז, המשתמש שלי וכו') אז זה אומר 165GB

אז זה בעצם כל הקבצים שיש לי במחשב, הרי עשיתי מקש ימני מאפיינים על התיקיות הכי ראשיות במחשב

אז לאן נעלמו 70GB??

הורדתי אפילו תוכנת HD Management וזה לא עזר... מראה בדיוק כמו את השטח שיש בשימוש במחשב שלי ולא מצאתי שם איפה ה70GB האלה

מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך תיקיה מנופחת של משהו שנקרא "System Restore" בעקרון אלו נתונים שאמורים לאפשר לך "לחזור אחורה" בקונפיגורציית המחשב, למקרה שתתקין משהו שישבש לך את פעולת המחשב.

אם אני זוכר נכון, אתה אפילו לא תוכל לראות כמה התיקיה הזו תופסת, אלא אם כן תבצע הליך שהוא לא הכי פשוט.

כמו כן, שוב, אם אני זוכר נכון, יש לך היכולת לקבוע שאתה לא צריך חלק מהנתונים האלה ("נקודות שחזור" ישנות ולא רלוונטיות) ואז אמור להתפנות לך מקום.

אם אתה מעוניין לבדוק את הנושא תן תגובה ואנסה לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מאמין שנעלמו לך 70 ג'יגה מנקודות שחזור שהמערכת ביצעה כי זה מוגזם מאוד לדעתי אבל זה אני לא יודע- המחשב אצלך.. ;D

בנוגע לנקודות שיחזור- למשתמש ברמה הממוצעת כמוני וכמוך שמגבים מדי פעם או לא מגבים כמעט אפשר לשנות את זה ב-מקש ימיני על המחשב שלי> שחזור המערכת> הקצאה ל-7 אחוז> אישור.

7 אחוז זה דיי והותר וזה בגדר המומלץ במקרה וחס וחלילה הולכת לךאו משהו ד המערכת ומה ואתה עושה שיחזור אז בשביל זה זה נועד- ככל שתקצה יותר, המערכת תשחזר יותר טוב את המערכת. המערכת במקור מציבה את המד על 12 אחוז וככל ששטח המערכת בהרד דיסק המערכת אוכלת יותר מידע ומכינה יותר נקודות שחזור.

ברור? :s05:

אתה יכול תמיד להריץ GParted ולבדוק מה מצב המחיצות ולראות אם אולי יש לך מחיצה נסתרת איפה שהוא..

חוץ מזה יש גם תוכנות כאלה שמראות לך בגרפים בצורות שונות (לרוב עוגה) את מצב הדברים שצוריכם אצלך מקום במערכת- נגיד משחק כבד אז אחוז החתיכה בעוגה תהיה גדולה..

בכל מיקרה- בהצלחה במציאה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין לי במקש ימני על המחשב שלי 'שחזור מערכת'

ויש לי תוכנה שמראה גרף של כל הנתונים של המקום במחשב

וזה נותן לי את אותה תוצאה כמו לעשות מקש ימני מאפיינים על התיקיות הראשיות במחשב

וחסר הרבה GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על ההקפצה המאוחרת. לא מצאתי את ההודעה.

אף אחד לא יכול לעזור לי עם זה?

לפחות הסבר איך להגיע לשינוי הקצאה בשחזור מערכת כי לא מצאתי דבר כזה וגם אין במקש ימני על המחשב שלי את האפשרות שחזור מערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן היתי ממליץ לך על התוכנה מבחינתי אחת הטובות בשוק FolderSizes 4

http://www.download.com/FolderSizes/3000-2248_4-10242301.html?hhTest=1

בדרך כלל יש קבצי מערכת כמו "קובץ ההחלפה לזיכרון הוירטואלי" ]PAGING FILE] שאינך יכול לראות [במצב תצוגה ברירת מחדל של וינדוס ]

תריץ את התוכנה שהמלצתי לך עליה היא תראה לך את כל הקבצים שיש לך במחשב ממסותרים ועד קבצי מערכת ותסדר לך לפי הגודל [היא ממש נוחה אני משתמש איתה כמה שנים]

במידה ואתה רואה קבצים באדום[קבצי מערכת] כתוב אותם בגוגל[או פה] ותקבל מידע עליהם

אדום=מערכת

אפור=מוסתר

שחור=רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה היה לי גם משהו מוזר מאוד

tempey file

להיכנס בתור ADMINISTRATOR

tempey file

למחוק את התיקיה אחרי שאתה מוחק ליצור תיקיה חדשה tempey file

אתה לא תראה את הקבצים זה בסדר תמחק את התיקיה לפני שאתה מחוק תעתיק את שם התיקיה ואז תיצור תיקיה חדשה באותו מקום

תעשה שינוי שם לתיקיה תעשה הדבק על התיקיה את tempey file

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שנקרא ADS, זה שיטה של קובץ "להתחבא" מאחרי קובץ אחר בלי שה-NTFS ידע על זה.

קיימת תוכנה בשם LADS, שהיא סורקת את הכונן שלך ומאתרת קבצים כאלה, התופעה שאתה מתאר בהחלט יכולה להיות משהו כזה (רק ש-70GB זה מספר גבוה מידי... אבל שווה בדיקה בכל זאת)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...