טלוויזיה HDTV וסראונד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלוויזיה HDTV וסראונד

Cryptonite

Recommended Posts

שלום, רציתי לקנות טלוויזית HDTV ורמקולים + סראונד לחדר שינה..

הטלוויזיה תהייה מחוברת למחשב בחיבור HDMI(אולי עדיף מסך מחשב רחב מאוד ;D)בלי ממיר דיגיטלי, ובמרחק של 3-4 מטרים מהעיניים (משהו כמו 36 אינץ')

בקשר לרמקולים סראונד ורמקולים בסיס, אין לי מושג על חברות ודגמים, אז אשמח לקבל עזרה

התקציב יהיה לא יותר מ5 אלף..

נ.ב המסך חייב להיות חד ולא מטושטש כי היה לי ניסיון עם חיבור מסך LCD למחשב ושולחן העבודה + כמה משחקים היו מטושטשים.

תודה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טלויזיה של marantz (חברה ג'נרית/מדבקה או איך שתקרא לזה) 42' full hd יש בה את כל הכניסות שצריך כולל scart ו2

ותומכת בnr - native resolution - כלומר אפשרי להגיע איתה לרזולוציה המקסימלית בחיבור למחשב 1920x1080 דבר שלא אפשרי בהרבה טלויזיות.

הטלויזיה נמכרת בשופרסל(חח כן הסופר הזה) ב5k בערך.. ל3-4 מטרים צריך לפחות 42, ואם רוב המקורות שלך הם HD ומהסך הוא גם גדול יחסית (אם משווים למסכי מחשב למשל) אז הרזולוציה צריכה לגדול בהתאם ככה שעדיך fhd על hdr

למרות שהיא ג'נרית היא סבבה לפי דעתי ויש שנה אחריות של ניופאן.. פרטים באתר שלהם -http://newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=1905&CategoryID=138&Page=1

FHD- FULL HD 1920X1080

- HD READY 1366X768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה שלך נחמדה, אבל אני מעדיף חברה מוכרת וחנות נאמנה.

תכננתי על ועל HD Ready (כי יש סדרות רבות שהן לא HD).

42 אינץ' זה לא גדול מדי בשביל 3-4 מטר?

ומה זה בדיוק NR? זה תומך במחשב כך שלא יהיה מטושטש בחיים?

ואני אשמח אם צריכת החשמל תהיה סבירה עד נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה כבר יהיה קטן יחסית אבל הכי טוב שתלך לחנות ותמדוד את המרחק מול דגמים שונים בהתאם למרחק בבית שלך ותחליט אם הגודל מתאים.. בכל מקרה מתחת ל42 תוכל למצוא עד 37 שזה כבר במינימום ומתחת לזה (32) כבר ממש לא מומלץ ל3-4 מטרים ( קטן מדי)

בקשר לסדרות עדיף שתתחיל לעבור לhd ^^ .. אבל אם בכל זאת יש לך יותר תכנים שהם לא hd אז כדאי HDR

בקשר לnr - כן אם הטלויזיה לא תעבוד ברזולוציה הטבעית שלה אז שתמונה עלולה להתעוות ובטוח להיות פחות חדה (פחות ישפיע אם לא תראה hd,אבל בעבודה עם מחשב זה מורגש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...